خرید بک لینک قوی، دائمی و ارزان را تنها از «سون بک لینک

چگونه تعداد بک لینک های سایت را بدانیم؟ اما تشخیص این شرایط نیاز به آنالیز بک لینک دارد و اغلب هم به درد وب سایت های قدیمی میخورد که قبلا بک لینک زیادی ساخته باشند. از طریق این کانال می توانید بی نهایت فالور و خواننده جذب کنید، لینک های بیشتری دریافت کنید و ترافیک خود را افزایش دهید. آن فرد طی تحقیقات خود متوجه شد سایتی که از شبکه های اجتماعی استفاده کرده است 15% افزایش سئو کسب کرد. از مزایا بک لینک پی بی ان ارزان بودن و تاثیر در دریافت ترافیک بیشتر از گوگل است و معایب آن احتمال پنالتی شدن سایت توسط گوگل می باشد. در سال 2016 یک محقق تاثیر رسانه های اجتماعی بر سئو را مقایسه میکرد. شخصی و خصوصی بودن حرف اول را در PBN می زند. جای تعجب نیست حتی اگر من هم در جایگاه آنها بودم همین کار را می کردم! لینک اسپانسری (Sponsored): لینکهایی هستند که در ازای قرار دادن آنها در سایت پول دریافت میشود.

من توصیه میکنم یکم تلاشتان را بیشتر کنید و با پست مهمان، توصیف نویسی، ایجاد محتوای ارزشمند و حضور قوی در شبکه های اجتماعی بک لینک ایجاد کنید. در این صورت نه تنها طرف مقابل بابت اصلاح لینک شکسته از شما تشکر می کند ، بلکه شما موفق به ساخت بک لینک رایگان شده اید. مطمئن شوید که سایت شما به راحتی قابل استفاده است و افراد با آن راحت هستند. برای فهمیدن چگونگی عملکرد آن ، یک مثال برجسته را ذکر خواهم کرد … برای همین دو فرد خلاق به نام لری پیج و سرگئی برین تصمیم گرفتند یک موتور جستجوگر بسازند که بتواند محتوا و سایت های با کیفیت را بهتر از یاهو در نتایج قرار دهد, برای این موضوع این دو نفر کار های زیادی انجام دادند و دستور های زیادی را برای ربات های گوگل اعمال کردند که مهم ترین آنها توجه کردن به لینک ها بود که یاهو اهمیتی به آن نمی داد. شما نمی توانید از گوگل پنهان شوید ، شما به آنها در وب سایت خود نیاز دارید تا لینک هایتان را ببینند و به شما اعتبار و رتبه بدهند اما باید اطمینان حاصل کنید که هیچ ارتباطی بین این وب سایتها وجود نداشته باشد.

اکنون که دامنه (های) خود را در اختیار دارید ، باید هاستی را در نظر بگیرید تا بتوانید وب سایت (های) خود را به این صورت میزبانی کنید. بنابراین تولید لینک های ورودی و توجه به کیفیت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است فاکتورهایی وجود دارد که شما باید تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید رتبه بندی خود را بهبود ببخشید. آنها به زمان نیاز دارند : آزمایش به ما نشان داد ، برای به دست آوردن قدرت از این دامنه ها ، باید یک سایت راه اندازی کنید و حداقل دو ماه قبل از افزودن لینک صبر کنید تا بتوانید تمام توان را از آنها دریافت کنید. چطور از خبرنامه ها لینک به دست آوریم؟ نکته منفی در مزایده ها این است که برای اول شدن باید ، هزینه اضافی پرداخت کنید. در نظر داشته باشید کاهش Spam Score و Domain authority بالا، منجر به ایجاد نتیجه مثبت در بک لینک ها می شود. نتیجه یک بک لینک بد میتواند خسارات زیادی را به وبسایت ها وارد کرده و در آخر آن ها را به پنالتی شدن وبسایت بکشاند.

در هر فرصتی که گوگل متوجه وجود آن شود ، حذف شبکه های خصوصی بلاگ سخت میشود. اما اگر اصولی انجام نشود هر لحظه ممکن است رتبه سایت شما را خراب کند. برای مثال، اگر شما دندان پزشک هستید، ممکن است یک خبرنگار را پیدا کنید که در حال نوشتن مقاله ای راجب به سفید کردن دندان است. نوشتن پست های مهمان نه تنها این امکان را فراهم می آورد تا دانش خود را نشان دهید بلکه همکاری با دیگران به شما کمک می کند گزارشی حرفه ای ایجاد نمایید و به یک برند تبدیل شوید. به عنوان مثال تصویر زیر، یک سایت ارائه و خرید بک لینک رایگان را نشان می دهد. دامنه های ارجاع دهنده : معیاری که تعداد وب سایت هایی را نشان می دهد که به دامنه مورد نظر شما لینک می زنند. ۷- لینک های شما در حالت ریسپانسیو هم نمایش داده شود. دامنه در حال انقضا : دامنه ای که به تاریخ انقضایش رسیده اما توسط ثبت کننده برای حراج / فروش آن نگه داشته شده است. آن را در WayBackMachine بررسی کنید و ببینید که آیا قبلاً برای اسپم یا PBN استفاده شده است ، اگر پاسخ این سوال بله بود ، آن را رها کنید.

لینک سازی پی بی ان یا شبکه اختصاصی وبلاگ یک نوع روش رایج در ایجاد بک لینک ارزان است که جزو سئوی کلاه سیاه محسوب می شود. یک نکته بسیار مهم در اینجا این است که هر یک از سایت های PBN منفرد به هیچ وجه به یکدیگر لینک نمی دهند. حالا هر چقدر این وب سایت هایی که به شما لینک میدهند معتبرتر از نگاه گوگل باشند، لینک آن ها اعتبار بیشتری را به آن صفحه میدهد. لینکها به طور طبیعی با گذشت زمان از بین می روند ، بنابراین شما می خواهید تا حد امکان از خسارت دیدن جلوگیری کنید. دامنه ارجاع باشد و تعداد مناسبی از این لینکها با کیفیت (replicate دشوار) باشد ، سپس به این سمت ادامه خواهید داد. سپس می توانید لینکهای مربوط به صفحه اصلی خود را “نگاه” کنید. وقتی که به تعداد مخاطب های باوفای شما اضافه شود سئوی بهتری را صاحب می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *