آسایش و موفقیت – چرا آنها را مخلوط نکنید

[ad_1]

بسیاری از ما شروع به رویای زمانی که ما راحت هستند. بسیاری از توهمات ما زنده زمانی که ما غرق کردن ما آشنا نیمکت. برای برخی از ما تخمگذار در تخت ما باعث تخیل ما که پس از آن اجازه می دهد تا ذهن ما را به شنا کردن در جریان رویاهای ما.

موفق بودن چیزی است که هر کس تلاش می کند برای. شما را در پیدا کردن آن را دشوار است به دنبال برای کسی که نمی خواست خود را برای بهبود شرایط فعلی. آن است که فقط غریزه ما به انجام این کار.

همه ما در شروع خواب ، معمولا شنیدن در مورد موفقیت باعث احساسات ما است. این اجازه می دهد تا ما را به طور موقت خودمان را فراموش کرده ام و اجازه می دهد تا ما را به خیال پردازی زندگی از کسی که اعتقاد ما موفق است.

ما معمولا ساعت را صرف فکر کردن در مورد زندگی زندگی است که فرد موفق است. ذهن ما آنقدر قدرتمند است که ما اغلب حتی تجربه آن افکار در حالی که خواب در خواب ما.

متاسفانه برای اکثریت مردم ما متوجه دیر یا زود است که ما از خود ما بیشتر فروتن زندگی می کند زندگی می کنند. تعداد بسیار کمی از ما واقعا سعی و رویاهای ما.

ما تنزل رویاهای ما فقط باقی مانده مانند. اما چگونه افراد موفق موفق شوند ؟ چگونه آنها متفاوت است به میلیون ها نفر از مردم دیگر است ؟ آنها ویژه است ؟ آنها استعداد و یا خوش شانس ؟

مصاحبه هر فرد موفق در خارج وجود دارد و شما خواهد شد یک پاسخ شایع در میان آنها: رویا. آنها رویای تبدیل شدن به فرد آنها می خواهند به روز و شب بدون توقف. تفاوت در این است که آنها خیلی ناراحت شده و این رویایی است که مانند پرمافراست در ذهن خود. آن هرگز از بین می رود.

آنها باور دارند که در رویاهای خود بسیار آنها زدم از راحتی خود دولت است. پس از آن که آنها در حال هدایت به عمل بارها و بارها برای سال ها و حتی دهه ها برای برخی از.

در حالی که مشترک کمتر موفق انسان نمی تواند فراتر از منطقه راحتی خود را. این است یک چیز بد نیست نه معنی است که اکثر مردم را از آنچه در آن طول می کشد به زندگی از رویاهای خود. برای بسیاری از آن است که در مورد پیدا کردن رویای خود را و داشتن یک گروه پشتیبانی (حتی اگر فقط 1 نفر) که در رویای خود را.

راحت بودن در زندگی به این معنی است که شما دیگر نمی خواهد رسیدن به تعقیب رویاهای خود را. برخی از افراد فقط در مورد برای رسیدن به این خط خوب بین موفقیت و حد وسط زمانی که آنها آهسته و راحت است.

ازدواج کودکان و نوجوانان و دیگر عوامل اجتماعی نقش بازی کند. هنگامی که شما راحت در یک روال شما را متوقف تهاجمی دنبال رویاهای خود را. آن را مانند یک راز که چرا این اتفاق می افتد.

بسیاری از افراد موفق را خواب که outlast زندگی خود را. اما بسیاری از مردم زندگی راحت در حد وسط به مدت طولانی پس از outlasted آنان است.

[ad_2]