آموزش و پرورش است واقعا کلیدی برای موفقیت است ؟

[ad_1]

“آموزش کلید موفقیت است” – من کاملا مخالفم. در واقع من دیدن آموزش و پرورش به عنوان معتبر مطبوع ابزاری است که سعی کردم به من منجر به اقتصادی اسارت است. و تو ذهن من همیشه در مدرسه به خوبی, اما در نهایت مجبور به ترک آن را به عنوان dummying من را به عنوان کسب و کار من بود. من باید سمت چپ HS من سال دوم و GED,'d (توسعه آموزش عمومی آزمون به جای اتمام HS) بیرون رفت و مستقیما به کسب و کار کلاس های مدرسه به مدت دو سال و به سمت چپ. I'd شده اند راه پیش رو اما به من گفته شد توسط بسیاری انجام gooders به ماندن در مدرسه و درگیر می شود.

و بله به عنوان ارشد کلاس Pres, 4-سال اول به احتمال زیاد به موفقیت من سرآمد در بازی اما آنچه که's HS و آن را فقط به یک زندان برای ما 3000 کودکان و نوجوانان برای 4 سال. آموزش و پرورش است که کلید موفقیت در همه. به تازگی من به صحبت می کنند در یک HS من دور منفجر شد که هیچ چیز تغییر کرده بود پس از 80s در همان مسخره ردیف میز و اتلاف وقت و مغز بیحس کننده تلخه. من متاسفم اما من نمی خواهد طوطی حزب خط. ما در حال ساخت کوچک ما انسان احمق و دیگر آنها اقامت بیشتر آنها بدهکار در وام های دانشجویی و کمتر به آنها فکر می کنم.

جدی – جرات به چالش کشیدن خود را ساده تصور و باور ، مرغ. برو جلو; نگه داشتن همه گفتن اهمیت سیستم آموزش و پرورش ما اما این است که BS شما می توانید اطلاعات بیشتر در تماشای سخنرانی آنلاین و انجام کارهایی که در دنیای واقعی. چرا آن را بدست بنابراین بد از شما بپرسم ؟ چگونه در مورد معلمان کارگری بوروکراسی در مبارزه با, بالا,-سنگین دولت به هدر رفتن مالیات دهندگان's پول وضع موجود گردن کلفت تلخه. “آموزش کلید موفقیت است؟” مزخرف به خصوص آنچه که مردم در حال عبور کردن به عنوان آموزش و پرورش این روزها. اعتراف آن ما در حال تولید مغز مرده کودن.

“اما لنس آموزش و پرورش و تحصیل هستند همان چیزی که” من پس از آن گفت. خوب است که به من می گویند با تشکر برای روشن که. اما عمومی است “آموزش و پرورش” با مدرسه + کالج. من خودم't می گویند “من فکر می کنم” این سیستم داره بیشتر شبیه “من می دانم” چه من've مشاهده شده و وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. است که نظر شما را ببینید که به جای یک مشاهده است که duplicable در سراسر این ملت بزرگ است. اگر ما د-زن و شوهر کلمات; “آموزش و پرورش” با “مدرسه” و “کالج” و سپس من را قبول نظر خود را از بحث در دست است. اما چگونه شما می توانید د-زن و شوهر واقعی جهان تعاریف?

ما می توانیم't که's چه آموزش و پرورش است که در اذهان بسیاری از مردم در نتیجه این بیانیه; “آموزش کلید موفقیت است” نامعتبر است. در حال حاضر اگر ما می خواهیم به می گویند; “تجربه آموزش و پرورش, مشاهده و توانایی به فکر می کنم و انطباق با” کلید موفقیت, خوب, من می توانم برای آن است. اما به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما سیستم مدرسه نفرت انگیز بهانه ای برای هر چیزی ارزش بودن به نام آموزش و پرورش است.

[ad_2]