آیا شکست دمدمی مزاجی شما ؟

[ad_1]

من دو سوال مهم برای شما:

1) آیا شما در رویای تبدیل شدن به یک موفقیت است ؟

2) آیا شما از ترس تبدیل شدن به یک شکست ؟

در حال حاضر اجازه به اشتراک گذاشتن یک حقیقت مهم با شما: شما یک مجموعه ایجاد استعداد عقل و الهام و شهود و شخصیت.

در حال حاضر اجازه به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از حقیقت مهم با شما: اگر کسب و کار کوچک شما به ارمغان می آورد خانه شش چهره و یا بیشتر در این سال شما نمی خواهد تبدیل به یک موجود جدید به نام “یک موفقیت است.”

شما موفق خواهد بود (با فرض ساخت یک مقدار زیادی از پول خود را در هدف) اما شما هنوز هم شما می شود. در همین راستا اگر شما در پایان سال با هیچ مشتریان بدانم که آیا شما می شود بسته شدن درهای خود را برای همیشه لطفا برای هر روز بدون w, شما هنوز هم شما.

و یکی دیگر از حقیقت مهم را برای شما: اگر بدترین اتفاق می افتد هویت خود را نمی خواهد تبدیل به یک ملال انگیز موجودی به نام “شکست.”

قدرت ذهن: “من شکست خورده!… در حال حاضر چه؟”

Ok و یک حقیقت مهم را برای شما: شما با شکست مواجه خواهد شد بسیاری از زمان خود را در جاده ها به موفقیت است. این بخشی از فرمول در واقع.

پذیرش این کمک می کند تا شما را به استفاده از قانون جاذبه با استفاده از قدرت ذهن خود را. کلید موفقیت این است که دانستن اینکه چگونه به مسئولیت رسیدگی به شکست است. Denis Waitley یک بار گفت: “برای ایجاد واقعی اعتماد به نفس ما باید تمرکز بر موفقیت های ما و فراموش کردن شکست و منفی در زندگی ما است.”

بنابراین در اینجا یک فکر… چرا رنج می برند از طریق یک تجربه منفی تحمل ناامیدی از شکست, اگر شما به سادگی goi ng برای فراموش کردن در مورد آن ؟ شما را مجبور به پذیرش شکست خود را به عنوان بخشی از آموزش و پرورش خود را. به یاد داشته باشید قدرت ذهن خود را و را انتخاب کنید برای گرفتن این درس شما یاد گرفته ایم.

شکست نمی تواند – نباید – تعریف شما اما باید رشد شما. در غیر این صورت نقطه چیست ؟

تماس خود را به عمل: هنگامی که شما در حال ملاقات با شکست چگونه باید به شما پاسخ دهند ؟

1. تعجب نمی شود و یا شوکه به شکست است. مطمئن شوید که شما انتظار نداشتم که به شکست این زمان. اگر شما تا به حال شما رفته اند یک مسیر متفاوت است. اما شما نیاز به انتظار برای به شکست گاهی اوقات.

2. شکست به ناچار ناشی از خطر با در نظر گرفتن. تصور کنید خودتان را به عنوان یک خطر ، انعطاف پذیری آن است. صرف نظر از نتیجه هر بار که شما انعطاف پذیری است که عضلات شما تقویت آن است.

3. اگر شما در حال ترسیده بودند با این ایده که شما موفق خودتان را کمی نمودار – راه مادر خود را زمانی که شما پنج. به جای “انتخاب کنید تا اسباب بازی” و “مرتب تخت” چارت شما باید بگویم – “شکست خورده است.” بله. شکست خورده است. هر بار که شما موفق به قرار دادن یک برچسب بر روی نمودار خود را. شما نمی توانید شکست اگر شما نمی سعی کنید. شما نمی توانید موفق اگر شما موفق نیست.

4. پرتاب خود را بدون ترس به جلو… به تبدیل شدن به. یک گل جعفری بذر نمی تواند تحت هر شرایط تولید آفتابگردان. یک توله سگ نمی خواهد رشد را به یک تسویه حساب. و شما پر از هدف و خلاقیت را نمی خواهد “شدن” یک شکست است. شما در حال جنین از تمام پتانسیل بی پایان. اما از شما به دیگران اگر شما همه چیز شما به معنای?

5. مهار قدرت ذهن خود را و قدرت خود را با انرژی به صورت عمده سعادت و موفقیت است.

[ad_2]