اثبات قانون جاذبه کار می کند ؟

[ad_1]

آیا شما یکی از کسانی که نیاز به اثبات تمام وقت ؟ آیا شما یکی از کسانی که قانون جاذبه دانش آموزانی که جلب خود گفت: چیزهایی مثل من تعجب می کنم که چگونه این است که برای آمدن به من ؟ یا آیا من نیاز به کشف کردن بنابراین من می دانم که چه باید بکنید بعد به منظور آشکار آنچه میل من ؟

من آن را دریافت کنید. من شده است وجود دارد. در واقع و به نظر می رسد ممکن است سخت به این باور که من بوده ام این تمرین در حالی که در حال حاضر… من هنوز هم آن را انجام دهد!

در اینجا چیزی است مغز خود را توسط سیمی به شکل همه چیز. برای حل و یا پیش بینی مشکلات. این یک عملکرد طبیعی خود میمون مغز است. اما متاسفانه در حالی که این تابع ممکن است به شما را به خوبی در خود روز به روز زندگی را واقعا در خدمت شما بسیار کمی وقتی که می آید به موثر بودن manifestor.

و راه حل این است که واقعا بسیار ساده است: توقف تلاش برای کشف کردن که در آن/چگونه در هنگام تجلی خود را در حال رفتن به می آیند! آن را شغل خود را!

خوبه من درک می کنم. خوب و شیک پوش Tarkan! پس چگونه جهنم را من انجام دهید ؟ هممم?

خوب من به شما بگویم. وجود دارد در واقع یک ابزار بسیار ساده است که کمک خواهد کرد که همه شما قابل پیش بینی معتادان وجود دارد و خدمت به خود را کاهش دهد باید به شکل همه چیز را در خود. و در اینجا یک اشاره کوچک: هر بار که شما با استفاده از کلمات یا عبارات سرندیپیتی, تصادف, همزمانی, همه چیز در حال سقوط به محل و خارج از آبی-شما در واقع جمع آوری خود را اثبات که قانون جاذبه در حال کار در زندگی شما!

واقعیت این است که جهان ما فراهم می کند با اثبات تمام وقت. ما فقط باید به قطار خودمان را به اطلاع نشانه. و یکی از بهترین ابزار من کشف کرده ام برای گرفتن مدرک شما نیاز به شروع به ضبط شخصی شواهد از هر تصادف دارای نعمت غیر مترقبه رویداد و یا هر out-of-the-blue تجربه ای که اتفاق می افتد به شما.

برای منتقدان و کسانی که احساس نیاز مداوم برای اثبات و یا مدرکی که خواسته های خود را در حال آشکار این به راحتی می توانید تبدیل به یک ورزش ضروری برای اضافه کردن به خود را تجلی toolkit. شک و تردید یا شک تولید ارتعاشات منفی. بیشتر شک جذب بیشتر منفی لرزش و همانطور که همه ما می دانیم که قانون جاذبه در حال کار در هر لحظه به ما مطابقت لرزش و ما را بیشتر از, آیا می خواست یا ناخواسته. شک کند می کند کردن سرعت تحویل از ما خواسته است که چرا از آن بسیار مهم است که ما کار را برای کاهش شک و تردید. کمتر شک و تردید یا شک و تردید ما باید سریع تر ما آشکار.

رعایت دارای نعمت غیر مترقبه حوادث در زندگی روزانه خود را و chronicling آنها فقط می توانید انجام دهید. جمع آوری مدرک جایگزین آن ارتعاشات منفی با ارتعاشات مثبت دانستن که قانون جاذبه است که در واقع کار را برای شما.

اگر شما مبارزه با شک و تردید و نیاز به ثابت اثبات به شما در مسیر حفظ و تقویت ایمان و سپس شما نیاز به شروع به انجام این کار امروز است. دریافت خودتان یک مجله و اختصاص آن برای نوشتن هر بیت از شواهد که شما مشاهده کند. در زمانی که شما به سیستم وارد شده اند 7 یا 8 تجربیات شخصی شما می خواهد به خوبی در راه خود را به دانستن از طریق شواهد و اثبات که قانون جاذبه در حال کار در زندگی خود را.

و به یاد داشته باشید مدارک رو همیشه به می آیند در شکل فیزیکی. در واقع اولین تظاهرات شما را متوجه خواهد شد ، بنابراین حتی اگر شما فقط شروع به احساس بهتر در عمومی و یا بسیار کمتر از مقاومت در سراسر تمایل خود را که قطعا اثبات که شما در حال حرکت در مسیر درست پس از نوشتن آن را پایین!

این ورزش قطعا بالا بردن ارتعاشات خود را و حرکت شما را هدایت عاطفی مقیاس. و بیشتر به شما انجام آن را آسان تر از آن تبدیل خواهد شد. بنابراین مطمئن شوید که شما به آن متعهد و تمرین روزانه است. آن را نیز سود اضافه شده و باعث شما را به توجه بیشتر به خواسته های خود را انجام می دهند بیشتر اجازه می دهد و سرعت بخشیدن به تحویل خود تظاهرات.

موفق باشید manifestors.

-Tarkan

[ad_2]