اجازه ندهید ترس شما را سرقت رویای

[ad_1]

اجازه ندهید که ترس غارت شما از این فرصت را از موفقیت است. اگر شما مثل اکثر مردم شما باید یک هدف و یا یک رویا است که معنی است که شما می خواهید برای رسیدن به. این هدف ممکن است مربوط به رشد شخصی مسائلی مانند کاهش وزن و به دست آوردن اعتماد به نفس پیدا کردن صلح درونی خود را افزایش سطح انرژی و یا غلبه بر افسردگی است. و یا هدف خود را ممکن است شامل رفتن به مدرسه وارد یک حرفه جدید و یا آوردن استعدادهای خلاق خود را به یک عمومی بیشتر نور است. داشتن یک هدف بخش آسان است. حرکت را از طریق درونی خود موانع و ترس می تواند به معنای واقعی کلمه شما را متوقف در آهنگ های خود را.

اگر شما سعی کرده اند برای رسیدن به هدف خود متوقف و از آنجا که شما مواجه می شوند ترس نمی دهد. که طبیعت از اهداف است. آنها شما را به سرزمین های جدید و به شما چهره به چهره با شخصی خود ترس است. مسئله این است که در مورد حرکت رو به جلو هنگامی که ترس است که دیگر حاضر مسئله این است که چگونه شما عمل می کنند زمانی که شما روبرو می شوند و خود را از ترس ؟ شما اجازه می دهد ترس به در راه خود ایستاده ؟ را اجرا می کنید دیگر راه است ؟ و یا شما می گویند سلام به شما ترس و حرکت رو به جلو با وجود حضور خود را?

من یک بار به عنوان خوانده شده “هدف از زندگی این است که برای خلاص شدن از پروانه ها در معده خود را, اما به آنها را به پرواز در شکل گیری.” در حالی که از ترس می تواند بخشی از هر سفر وجود دارد راه های بسیاری برای غلبه بر ترس! پنج مرحله زیر در نظر گرفته شده برای ارائه چند قدرتمند استراتژی های جدید را به عنوان شما همچنان به اهداف خود را به زندگی است.

1. درک می کنم که ترس فقط یک احساس است.

ترس احساس قدرتمند است. درست مانند شادی یا غم آن است که تنها یک احساس است و نه چیزی خارج از شما. ترفند این است که به چهره ترس خود را نگه داشتن تنفس و حفظ انرژی خود در حال حرکت به جای گرفتن مصرف در آن مهم شاخکهای. حرکت فراتر از ترس نیاز به شهامت و تصمیم گیری به احساس می کنید آنچه شما احساس می کنید به طور کامل و به طور کامل. این شامل یک تصمیم به نفس با بدن خود و به دست آوردن بینش به آنچه که واقعا در رفتن برای شما. مهم نیست که چقدر ترسناک به نظر می رسد تصمیم به نشستن خود را با احساس ترس. اجتناب از آن را ندارد آن را از بین برود. به دنبال راه های دیگر نمی توان آن را ناپدید می شوند. نادیده گرفتن آن را ندارد آن را کمتر دردناک است. نفس کشیدن. مواجهه با ترس خود را می تواند کمک به شما را در درک آنچه شما در حال ترس از, و پس از آن گام های لازم برای به دست آوردن ابزارهای جدید و استراتژی برای حرکت رو به جلو در رویای خود را یک بار دیگر.

2. تغییر نگرش خود را در مورد شکست.

چندی پیش یک نقل قول وارد ایمیل من که در خواندن “شما سعی می کنید چیزهای برخی از کارهای کار نیست و شما بیشتر از چه کار می کند.” این کلمات ساده نشان می دهد که فرمول موفقیت این است که اگر شما می خواهید به رشد و موفقیت شما همچنین باید مایل به شکست است. مطمئن شوید که هیچ کس در واقع می خواهد به تجربه شکست. با این حال, اگر شما می خواهید به موفقیت در چیزی جدید شما به احتمال زیاد تجربه شکست موانع و شکست ها در طول راه. برای موفق شدن شما نیاز به طراحی یک جایگزین پارادایم برای شکست است. به عبارت دیگر تعریف دوباره شکست در یک شیوه ای اجازه می دهد خود را برای دیدن شکست به عنوان “اطلاعات است.” شکست واقعا فقط بازخورد به شما گفتن به ارزیابی خود را تجربه استفاده از اطلاعات به دست آورده خود را برای تنظیم برنامه و سپس سعی کنید یک رویکرد جدید. که گاه به گاه شکست را تجربه کرده است — تا گرد و غبار خود را دسترسی به اطلاعات جدید تجدید نظر دوره خود را و شروع دوباره.

3. این باور در توانایی خود را برای موفقیت.

توانایی خود را برای رسیدن به یک هدف به عوامل بسیاری وابسته است اما هیچ یک از آنها مهم تر از به سادگی باور شما می توانید! Norman Vincent Peale اظهار داشت: “مردم واقعا قابل توجه زمانی که آنها شروع به فکر کردن که آنها می توانند همه چیز. زمانی که آنها در باور خود آنها اولین راز موفقیت است.” بالقوه خود را برای رسیدن به آنچه شما می خواهید این است که عملا نامحدود است. آنچه اغلب راند و شما رو به جلو و یا نگه می دارد این است که آیا شما پرورش این باور است که شما نمی توانید و یا اینکه آیا شما پرورش این باور است که شما می توانید.

4. تصمیم می گیرید شما لازم نیست برای انجام هر چیزی.

در اینجا این است که یک آزمایش است. برای بعد از 48 ساعت از بین بردن عبارت “من باید” را از فرهنگ لغت خود و جایگزین عبارت “من را انتخاب کنید.” به جای گفتن “من باید به حرکت رو به جلو در هدف” می گویند “من را انتخاب کنید به این عمل خاص گام امروز.” و یا شما فقط می تواند به طور موثر می گویند, “من را انتخاب کنید برای هر اقدام گام امروز.” یا انتخاب اجازه می دهد تا شما را به درک که شما فرد در کنترل کردن انتخاب های خود را. به شما در تنظیم اولویت است. شما مسئول هستند. شما باید کنترل. احساس می کنید که چقدر توانمند سازی این تغییر ساده از کلمات می تواند باشد.

5. از خودتان بپرسید توانمندسازی سوالات.

انواع خاصی از سوالات می تواند منجر شما به دست آوردن بینش جدید و جدید انگیزه. سوالات زیر را بپرسید اجازه می دهد خود را برای پاسخ به آنها را از قلب خود را و ببینید که در آن حقایق را به شما:

  • در حال رویاهای خود را واقعا مهم است به اندازه کافی برای تغییر شیوه زندگی خود را?
  • آیا شما می خواهید به مسئول برای زندگی خود تصمیم گیری کنید ؟
  • آیا شما شجاعت را بعد از آنچه شما می خواهید با سرسختی و آن را از طریق به پایان ؟
  • شما می توانید بپذیرید که ترس بخشی از سفر و حرکت رو به جلو به هر حال ؟
  • می تواند شما را تشخیص که ترس تنها رهبر خود را اگر شما آن را اجازه می دهد ؟

قادر به غلبه بر ترس خود را بنابراین شما می تواند به واقعیت زندگی از رویاهای خود را یکی از بهترین تجربیات در جهان! کنترل زندگی خود را با تمرین این پنج گام ساده و یاد بگیرند که چگونه به اهلی خود را به ترس و ایجاد یک شادتر و موفق تر زندگی است.

[ad_2]