ارتباط موثر: کلید موفقیت بازسازی فرایند

[ad_1]

ارتباطات مهم است که در تمام روابط و ارتباط خود را با remodeler این قاعده مستثنی نیست. ارتباط موثر بین شما و remodeler را کاهش می دهد نگرانی و استرس قبل و بعد از فرایند ساخت. در اینجا برخی از راهنمایی برای نگه داشتن خطوط ارتباطی باز در نقاط کلیدی.

در هنگام انتخاب یک remodeler-بهترین زمان برای کاوش سطح خود را از راحتی و با remodeler سبک های ارتباطی است در حالی که شما در حال تصمیم گیری در remodeler به پیشنهاد. این اوایل ارتباطات اغلب منعکس کننده چگونه خود را remodeler ارتباط برقرار خواهد کرد در طول ساخت و ساز و پس از بسته شدن. Remodelers که موثر ارتباط برقرار خواهد شما را تشویق به سوالات و ارائه رضایت بخش و سریع پاسخ. خود را remodeler خوشحال به شما یک لیست از مشتریان راضی و شما را تشویق به تماس با آنها.

به عنوان شما در رسیدن به یک تصمیم خرید-مطمئن شوید که شما را در درک چگونه شما و خود را remodeler خواهد شد بحث در مورد این پروژه و پیشرفت آن. در بسیاری از موارد به طور منظم برنامه ریزی شده دو هفته جلسه تشویق است. علاوه بر پیدا کردن چگونه سازنده احساس می کند در مورد جلسات رسمی و تلفن تماس و ایمیل و بپرسید که چگونه به سرعت شما می توانید انتظار پاسخ زمانی که شما یک نگرانی است.

در دیدن این برنامه-این remodeler خواهد شد در حال حاضر دقیق محدوده کار است که به تشریح روند ساخت و ساز و برنامه. استفاده از دامنه کار به عنوان یک راهنما برای به دست آوردن درک بهتر از فرایند ساخت و پرسش روشن. برنامه ساخت و ساز را نیز نشان می دهد مهلت برای تصمیم گیری های کلیدی شما باید مانند رنگ و رنگ و روشنایی و وسایل لوله کشی و کف مواد. مطمئن شوید که شما اجازه remodeler می دانم که از محدودیت های زمان خود را مانند نیاز به کار به پایان رسید قبل از تعطیلات یک مناسبت خاص و در صورتی که تاریخ معقول است.

در هنگام کار با تغییر سفارشات-یک بخش ضروری از ساخت و ساز در ارتباط است و تغییر جهت است که remodelers روش برای ایجاد تغییرات پس از ساخت و ساز آغاز می شود. چند پروژه در حال تکمیل و بدون برخی از تغییرات در طول راه. پیدا کردن در مورد این مراحل قبل از ساخت و ساز آغاز می شود. مطمئن شوید که شما ثبت نام و قبول هر گونه افزایش در هزینه های خود را در نوشتن در هنگام کار با تغییر سفارشات.

سطح حفاظت و کنترل گرد و غبار-چه مراحل خود را remodeler مصرف برای اطمینان از سلامت خود و حفاظت از خود را از داخل کابینت و کف و درها و دیگر پس از اتمام? خود را remodeler یک پورت-یک-pottie در دست دارند ؟ اگر خانه خود را ساخته شده است قبل از سال 1978 خود را remodeler گام برای کنترل برای حضور سرب بر اساس رنگ ؟ او به شما ارائه با اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد سازمان حفاظت محیط زیست اجباری RRP رعایت قوانین?

موفق بازسازی-ارتباط خوب است یک کلید قابل پیش بینی و عاقل به روند ساخت و ساز است که شما را فراهم می کند و خانواده خود را بازسازی خانه مورد نظر شما و سزاوار است.

[ad_2]