ازدواج مجدد با کودکان – مرور مراحل نسبت به موفق Stepfamily

[ad_1]

“آن را سخت تر از من فکر کردم این امر می تواند” دوست من اظهار نظر جدید خود ازدواج. “من درک نمی کنم خود بچه ها و ما نه در همان صفحه که آن را می آید به پدر و مادر. من امیدوارم که آن را می شود آسان تر با زمان و یا من نمی دانم اگر ما آن را.”

ازدواج مجدد هنگامی که کودکان بخشی از بسته های چالش برانگیز است. اما آن را ارائه می دهند امید و همراهی که پدر و مادر تنها نمی تواند. درک روابط منحصر به فرد ایجاد شده و چگونه به حرکت به مرحله جدید خانواده را می تواند کمک به تعیین موفقیت یا شکست ازدواج مجدد.

یک stepfamily تشکیل شده است با ازدواج مجدد هنگامی که یکی یا هر دو از شرکای ازدواج کودکان به ارمغان می آورد از یک رابطه قبل از. یک stepfamily به نظر می رسد و توابع متفاوت از یک خانواده سنتی. عاطفی “پیوندهای خونی” تشکیل شده توسط والدین و خود کودکان بیولوژیکی قوی تر از اوراق قرضه جدید stepcouple. کودکان عزادار از دست دادن پدر و مادر به مرگ یا طلاق تجربه در تنظیمات اصلی و فلج کننده احساسات است. اما با عمدی تلاش, تمایل به رشد به عنوان روابط تکامل و مقدار زیادی از زمان و صبر, ازدواج با فرزندان می تواند در نتیجه روابط هماهنگ.

چهره های جدید در قابیک workbook ایجاد شده توسط دیک دان به, راهنمای ازدواج مجدد زوج با کودکان تشریح شش مرحله است که stepfamilies می تواند تجربه. اگر در یک خانواده گیر می شود در یک مرحله برای یک دوره طولانی آن می تواند منجر به شکست برای ازدواج است. مرور مراحل نیاز به ارتباط سالم با stepcouple توانایی انطباق با تغییر و با عزم به حل تعارض به عنوان آن رخ می دهد.

مرحله اول شیفتگی زمانی اتفاق می افتد که دو نفر عاشق و تصمیم به ازدواج. بسیاری از زوج ها در این مرحله کور به مشکلات آنها روبرو می شوند به عنوان یک stepfamily. آنها نفی خود احساسات کودکان در مورد رابطه خود و حاضر به گوش دادن به نظرات دیگران. شیفتگی اما معمولا راه به واقعیت پس از یک دوره کوتاه.

این سوال مرحله شرح آینده به عنوان stepcouple آغاز می شود به رسمیت شناختن چالش هایی که با آنها روبرو هستند با خانواده جدید خود را. یک یا هر دو طرف ممکن است در آغاز به طور جدی سوال که چرا آنها ازدواج کرده است. در طول بازجویی در مورد ازدواج من در چگونه از آن آسان تر به نظر می رسید به یک پدر و مادر تنها از مقابله با چالش های روزانه ما ، اما من تا به حال متعهد به ازدواج جدید “برای بهتر یا بدتر” و مصمم به حرکت رو به جلو بدون توجه به هزینه. برای بسیاری از remarriages این سوال مرحله باعث شکستن و یا یک خانواده.

مهم ترین مرحله است: مرحله بحران بعدی می آید. سطوح بحران متفاوت است از جزئی برجستگی عمده انفجار اما این مرحله نشان دهنده یک نقطه عطف است که در آن اعضای خانواده به دنبال تغییر است. چالش های ساخت تا کسی می رسد برای کمک به. این یک مولد مرحله اگر خانواده ها در مقابله با مشکلات و شروع به پیدا کردن راه حل. متاسفانه بسیاری از زوج ها را بالا و تماس آن واریز شده است. اما کسانی که استقامت را به نوبه خود گوشه و نگاه نسبت به روز آسان تر پیش رو است.

آخرین سه مرحله رخ می دهد معمولا جایی بین دوم و پنجم سال از ازدواج مجدد است. پیچیده stepfamilies که شامل کودکان از هر دو طرف مثل خانواده ما به احتمال زیاد دیگر. آن را نیز غیر معمول نیست برای مراحل به دوباره بازدید کردند. خانواده ما فرود آمد و در مرحله بحران چندین بار به عنوان فرزندان ما رسیده سالهای نوجوانی خود را و برخی از آنها را به سمت چپ به طور موقت به زندگی در “خانه های دیگر.” آن آسان بود اما همانطور که ما با موفقیت پیمایش بحران و نقل مکان کرد به مرحله بعدی ما شروع به تجربه حس امید.

این امکان مرحله ارائه می دهد تفکر مثبت در جهت بهبود روابط است. پس از بحران مرحله stepcouple ظهور با تجدید انرژی به دنبال خانواده هماهنگی. پس از تلاش برای سال خانواده شروع به متحد. روابط شکسته شروع به التیام و روز به روز زندگی به نظر می رسد آسان تر است.

این مرحله رشد به شرح زیر بر روی پاشنه از امکان. اگر چه شده است وجود دارد برخی از رشد از ابتدا خانواده ها در این مرحله تشخیص یک سرعت ثابت از رشد بیشتر گام به جلو نسبت به عقب. اعضای خانواده احساس پذیرفته شده توسط یک دیگر و مشکلات به سرعت حل و فصل هنگامی که آنها بوجود می آیند. Stepparents احساس راحت در نقش خود و تنش با همسران سابق کاسته است.

آخرین مرحله است: پاداش مرحله رسیده است تنها پس از سالها تلاش عمدی. برای بسیاری از stepfamilies آن است رسیده است. اما برای کسانی که استقامت پاداش از روابط هماهنگ و حس موفقیت از ایالات خانواده اهمیت بیشتری نسبت بار از آنچه در آن هزینه به دست آوردن وجود دارد. یک بار رسیده پاداش برای ادامه سال به عنوان اعضای خانواده با یکدیگر با عشق بی قید و شرط و احترام پاک کردن خاطرات سال دشوار و جایگزینی آنها با امید و پیش بینی برای آینده است.

Stepfamilies ارائه کودکان فرصتی برای التیام از روابط شکسته در حالی که یادگیری چه روابط سالم نگاه خواهم. ازدواج مجدد با کودکان ممکن است به چالش کشیدن اما هدفمند تلاش و تعهد می تواند منجر به رضایت و پاداش در دراز مدت است.

“من آموخته است که اگر شما می خواهید آن را به اندازه کافی بد مهم نیست که چقدر بد است که شما می توانید آن را.” گیل Sayers

[ad_2]