استفاده از قانون جاذبه برای تبدیل شدن به جوان

[ad_1]

وجود گرد نور از برف در کوهستان Taos و این بسیار گرم روز تبدیل شده است بسیار سرد که خورشید شروع به تنظیم. از پنجره ماشین من هیچ گردن مردم را با قلاده و شانه ها کمی قوز در برابر باد. آن را بدون آستین آب و هوا در طول روز اما متوسط فرو 50 درجه توسط dark در این ارتفاع شهر و بسیاری از کسانی که هنوز در خارج گرفتار underdressed حتی اگر آنها می دانند که آن اتفاق می افتد هر روز در این زمان از سال است. من پارک خودرو خارج و صدای صفیر! — باد دارای طراحی خاص خود را در ذهن ،

من استفاده می شود به ضجه و زاری من موهای نازک تا خوب آن را به سختی من را پوشش می دهد پوست سر. اما از آنجایی که من بوده ام به تمرین-سن معکوس تکنیک های من تغییر چگونه من احساس می کنم در مورد من — و هر بخش دیگری از بدن است. من می دانم که عشق من چه کسی هستم و چه نگاه می کنم و احساس می کنم در حال حاضر یک بخش ضروری از این فرایند است.

من در حال رشد هستم و شما هم می توانید با هماهنگی خود را با قانون جاذبه است. قانون جذب همیشه کار می کند. افکار خود را در مورد هر بخشی از بدن خود را جذب خواهد کرد و به شما بیشتر از همان: به نظر می رسد مثل شما — و یا به نظر می رسد شما نمی مانند.

افکار و اعتقادات خود را در واقع ایجاد موضوع. این ممکن است به سختی بپذیرید اما سخت است علم است که به ما کمک می کند تا درک این همه. آن را در فیزیک کوانتومی است که در این مطالعه از بلوک های ساختمان از جهان است. بدن خود را ساخته شده است تا بافت ها و اندام ها و استخوان که از سلول ساخته شده است که ساخته شده از مولکول. مولکول های تشکیل شده از اتم ها هستند که تشکیل شده از ذرات زیر اتمی مانند الکترون ها.

من می گویم “ذرات” اما زیر اتمی جهان است که در دنیای فیزیک کوانتومی ساخته شده است تا از زیر-اتمی “ذرات” در راه همان یک ذره از خاک است یک ذره. این ذرات زیر اتمی انرژی هستند. این انرژی وجود دارد به عنوان یک موج تا زمانی که شما آن را مشاهده کند و سپس آن را می شود یک ذره. اما اگر شما را متوقف رعایت این انرژی آن را تبدیل به یک موج دوباره. به همین دلیل دو سو کور تحقیق آزمایش استفاده می شود: دانشمند را رصد می تواند تاثیر نتیجه این تحقیقات است.

پس از آن خود را مشاهده توجه خود را به هدف خود که به معنای واقعی کلمه ایجاد آنچه شما در اطراف شما و به معنای واقعی کلمه ایجاد می کند شما-بدن خود را. این یک مشارکتی, جهان, که در آن شما آگاهی شرکت در آفرینش از همه چیز.

فیزیک کوانتوم جذاب است اما من یک دانشمند بنابراین اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد علم تجلی رفتن به دکتر بروس لیپتون یا گرگ برادن سایت. آنها شما را از علم جز به زبان ساده, از چگونه از آن همه کار می کند.

اگر شما می توانید مدیریت به عشق که شما هستند و چگونه شما نگاه کنید در حال حاضر و سپس جوانی را به شما جذب می شود به مراتب بیشتر به سرعت. اما اگر شما نمی توانید واقعا عشق خود را حداقل قبول خود را به عنوان شما هستند. به جای انتقاد از خود و مو, پوست خود را, خود را, پاهای, لب به لب خود را اشغال ذهن خودآگاه خود را با کلمات دوست دارم. شما شگفت زده خواهید شد در تفاوت آن را پس از این یک عادت تبدیل می شود.

بحث به بدن خود را. تمرین ho’oponopono هاوایی سیستم های درمانی و تجلی است که Joe Vitale تا مذاکرات در مورد او در کتاب محدودیت صفر. یک بخش ضروری از ho’oponopono است تکرار در طول روز هر روز “من شما را دوست دارم. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما.”

در اینجا یک مثال از اینکه چگونه به صحبت می کنید قسمت هایی از بدن من “من شما را دوست دارم ، لطفا مرا ببخش برای این بار من انتقاد شما برای راه شما نگاه و یا احساس می کنید. با تشکر از شما برای حمل من در اطراف. با تشکر از شما برای کمک به من به تعادل است. با تشکر از شما برای گرفتن من بالا و پایین پله ها بدون نیاز به آگاهانه مورد آن فکر می کنم. شما کاملا فوق العاده است. من شما را دوست دارم،” آن را امتحان کنید. آن را انجام دهد در حالی که شما در حال حمام کردن و یا پخش كردن, لوسیون بدن خود را در صورتی که به نظر می رسد یک راه مناسب تر برای شروع.

هنگامی که شما تمرین قانون جذب تکنیک های جوانی از جمله محبت خود را به عنوان شما در حال حاضر تغییر آغاز خواهد شد در داخل از شما. به عنوان شما همچنان به گسترش آگاهی خود را پر کنید و خودتان را با عشق به صورت مستمر شما همچنین درخشش در خارج با تابشی زیبایی.

[ad_2]