استفاده از قانون جاذبه: تمرکز خود را بر روی عاطفی شبکه

[ad_1]

پس از 17 ثانیه از برگزاری یک فکر, قانون جاذبه است فعال می شود. بعد از آن شما شروع به جذب جوهر از آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد. این نقطه شروع عاطفی خود شبکه است.

اگر شما نگه دارید که فکر می کردم حداقل به مدت 68 ثانیه وجود خواهد داشت به اندازه کافی شتاب قابل توجهی برای ایجاد یک شبکه برای جذب دیگر افکار خاص است که ادغام با نقطه آغاز خود را از جاذبه است.

همانطور که از نوشتن این احساسی شبکه اخیر قیاس تدریس توسط ابراهیم (یک گروه از غیر فیزیکی انسان به عنوان ارائه شده توسط Esther Hicks) برای کمک به ما در درک که ما چگونه ما به تصویر بزرگتر از همه چیز و چگونه ما می توانیم زندگی می خواهیم.

آنها می آموزند که شبکه ارتعاشی در طبیعت و اساس جاذبه خود را. آن است که پایه و اساس و چارچوب خود را برای تظاهرات. هنگامی که شما ایجاد یک اساس عاطفی خود را در شبکه را پر کنید با همه نوع از چیزهایی که شما مطابقت ارتعاش.

شخصا عاطفی شبکه قیاس طنین انداز به شدت با من, چرا که به عنوان یک فرد بصری, من قادر به وضوح تجسم آن در ذهن من است. من به سادگی یک تصویر سیاه و سفید, شبکه, (دختر من تصور سبز نوع کامپیوتر/ماتریس مانند شبکه) و سپس شروع به پر کردن در مربع با احساسات من می خواهم به تجربه در مورد یک موضوع. همانطور که من بر روی آن تمرکز احساسات من تصور شبکه شروع به پر کردن در جزئیات رنگارنگ توسط جهان است.

همه چیز شما در مورد فکر می کنم باعث می شود یک شبکه است. اگر شما می خواهید شبکه خود را برای پر کردن با مثبت مسائل پس از آن را انتخاب کنید به تمرکز بر روی چیزهایی که شما احساس می کنید خوب است. اگر شما افکار مخالف در مورد یک موضوع می تواند دو نوع متفاوت از شبکه های پر کردن در همان زمان. یکی است که شما تمرکز بیشتر خواهد شد پر کردن سریعترین و شما شروع به دیدن شواهد در قالب تظاهرات خوب است یا بد.

برای شروع به ساخت یک شبکه یک موضوع را انتخاب کنید. آن می تواند پول یک رابطه با هر چیزی که شما می خواهید به عمد تمرکز بر روی. اگر شما بودند به نوشتن خود را در شبکه های پایین در یک نوت بوک را افزایش روند اما لازم نیست.

بعدی ایجاد عاطفی خود را نقطه شروع است. چگونه می خواهید به احساس می کنید ؟ اگر موضوع خود را در مورد پول, شاید شما می توانید شروع با کلمه سهولت. “من می خواهم به احساس مالی سهولت.” “من می خواهم احساس آسان در مورد پول است.”

بهتر است برای حفظ کلمات خود را به طور کلی در آغاز ساختمان شبکه خود را به دلیل وجود مقاومت کمتر و آن را به اندازه کافی برای به دست آوردن شتاب رفتن. همانطور که شما خود را به تمرکز توجه خود را در انتخاب نقطه شروع خوب بیشتر احساس-افکار جریان را به شما.

اجتناب از تلاش برای پر کردن در شبکه خود را با جزئیات; است که کار خود را. نگه داشتن تمرکز خود را در چگونه می خواهید به احساس و اجازه دهید جهان پر کردن در جزئیات. جهان مدیریت می تواند همه چیز خیلی بهتر از شما و باز کردن راه ها و فرصت ها که منطبق با لرزش به شما ارائه.

به عنوان شما هماهنگ خود را با شبکه شما احساس ارتعاشی تغییر شواهد را شروع نمایش و شبکه خود را ادامه خواهد داد پر کردن با جزئیات واضح تا زمانی که آن را در نهایت آشکار.

در این زمان اجازه دهید به مراقبت در مورد تظاهرات. شما سفر خود را اگر شما اجازه دهید توجه خود را به رانش به آنچه که شما می بینید. به جای آرامش و اعتماد به قدرت جهان. استفاده از مدیتیشن برای آرام کردن ذهن خود را و اجازه می دهد خود را به احساس آسان در مورد آن. نگه داشتن تمرکز خود را در چگونه می خواهید به احساس.

جهان در پاسخ به ارتعاش احساسات خود را. انجام شبکه کار به شما می دهد بسیار عالی عمل برای حفظ افکار خود را در یک احساس خوب در محل. نه تنها شما احساس خوب تقریبا همه از زمان, اما شما را پیدا خواهد کرد خود را رویای زندگی در نهایت تبدیل شدن به واقعیت خود را.

[ad_2]