اسرار برای بالا بردن سر و گوش آب با موفقیت

[ad_1]

اگر شما می خواهم به خرید یک سر و گوش آب وجود دارد تعدادی از چیزهایی را به حساب مورد سر و گوش آب مراقبت های قبل از گرفتن یکی است. همانطور که با تمام حیوانات خانگی شما اول باید در نظر بگیرید مقدار زمان آن را نیاز به مراقبت از آنها. موش خرماها در حال موجودات جالب و گرایش به توسعه و بد بو را به عنوان آنها رشد می کنند به بزرگسالان است. داشتن عطر و بوی خود را غدد جراحی برداشته شده و باید انجام شود زمانی که شما برنامه ریزی نمی, در پرورش خود را سر و گوش آب. از سوی دیگر اگر شما در حال برنامه ریزی در پرورش حیوان خانگی خود را د scenting حیوان خانگی خود را بدون شک می تواند یک انتخاب عاقلانه است.

اگر بیش از یک سر و گوش آب چیزی است که شما مایل به داشتن آنها را عقیم ایده آل خواهد بود. اگر آن را انجام نمی, شما ممکن است خودتان را در داشتن بیشتر بلاگها از شما تا به حال در اصل در نظر گرفته شود. شما همچنین باید هر یک را به تازگی خریداری حیوانات برای دامپزشک به خصوص برای واکسیناسیون بلکه برای گاه به گاه ارزیابی پزشکی.

پاک کردن آب باید در دسترس حیوان خود را در تمام ساعات روز. آن را به اولویت خود را برای تامین آب در یک بطری یا در یک کاسه است. یک بطری است که کمتر مشکل به دلیل آن را نمی خواهد نیاز به تغییر به عنوان اغلب و آن را نیز نگه می دارد و آب تمیز تر. موش خرماها را معمولا نوشیدن بیشتر از یک ظرف اما آن را رشد آلوده و نیاز به تغییرات مکرر در طول روز است. اگر شما نمی توانید آن را تغییر دهید این اغلب آن را شاید عاقلانه به استفاده از یک بطری است.

موش خرماها تغذیه باید یک رژیم غذایی که سرشار از چربی و پروتئین در حالی که کم قند (کربوهیدرات). کلاس اول سر و گوش آب مواد غذایی را می توان در هر محله فروشگاه حیوان خانگی اما موش خرماها نیز می تواند ارائه با کیفیت بالا و غذای گربه. از سوی دیگر زمانی که تصمیم گیری که در آن انواع خوراک حیوانات خود را مطمئن شوید که آن را حاوی حداقل 35 درصد پروتئین و 18 تا 20 درصد چربی است. چون موش خرماها نیاز به چربی بیش از گربه ها در این خصوص ضروری است به بررسی میزان چربی و پروتئین اگر شما به یک تصمیم به استفاده از غذای گربه. شما می توانید اشتراک خود را سر و گوش آب تنقلات اما اجباری نیست. به طور معمول بهتر است برای نگه داشتن تنقلات را به حداقل و خوراک آنها را با کیفیت بالا و سر و گوش آب مواد غذایی است.

بلاگها خواهد تعویق تا 20 ساعت در هر روز. با توجه به این واقعیت شما باید آنها را با عرضه یک تیره نقطه نرم برای چرت زدن و هممککس یا کیسه خواب هستند مظهر برای این. اگر قفس است که بیش از حد نور و روشن شما می توانید با پارچه مزین کردن یک ورق بیش از یک بخشی از آن را کمک خواهد کرد که آنها احساس پناه و امن زمانی که آنها در حال استراحت است. در حالی که بیدار آنها را نیز استخراج لذت بردن از پنهان کردن و بازی در کیسه خواب خود را و یا هممککس فقط به عنوان بسیار به عنوان زمانی که آنها در حال خواب, از آنجایی که آنها می پرستمش خزنده به نرم ،

که با توجه به قفس وجود دارد چند حیاتی چیز را به تامل. قفس نیاز به مقدار فراوان از اتاق را برای در حال اجرا در اطراف و آن را باید آسان به تمیز نگه داشتن. یک قفس که ساخته شده است به طور خاص برای بلاگها می تواند نا امن بنابراین آگاهی از فاصله در قفس است. آیا تهیه قفس با فضاهایی هستند که به اندازه کافی بزرگ برای حیوان خانگی خود را به جا سر خود را به. اندازه فضاها می تواند خطرناک به سر و گوش آب. موش خرماها عشق به فعال باشد, به طوری که آنها محدود اطراف قفس خود را بسیار مهم است که وجود دارد هیچ مکان های که در آن پای خود را می توانید دریافت کنید ، این می تواند مورد آسیب است.

همچنین نگه داشتن در ذهن که قفس با کف ساخته شده از پلاستیک هستند آسان تر برای تمیز نگه داشتن و نمی خواهد زنگ مانند فلز کف. حساس به این واقعیت است که پوشش پلاستیکی قفس های فلزی می تواند مخاطره آمیز باشد. موش خرماها خواهم به تحلیل رفتن چیزهای بنابراین اگر آنها جویدن و قورت دادن برخی از پوشش پلاستیکی مسیر دستگاه گوارش انسداد خواهد بود منجر شود. خود را در قفس قرار گرفته آرام منطقه دور از صداهای بلند و چیزهای دیگر است که می تواند زنگ آنها.

هرگز اجازه ندهید سر و گوش آب خود را lope از طریق خانه بودن غافل از محل آن است. آن را نمی ممکن است نیاز به زمان زیادی برای یک مراقب سر و گوش آب به صدمه دیده و یا باعث آسیب gnawing در چیزی. آن را ضروری است که شما می دانید که در آن آنها در همه زمان ها به این دلیل است که آنها را به جویدن تقریبا همه چیز را که به نظر می رسد وسوسه انگیز است. هر چیزی که در دسترس می تواند تبدیل به ناامن به سر و گوش آب خود را. خوردن اشتباه مواد می تواند در نتیجه روده آهنگ انسداد خواهد شد که ضروری فولاد حذف. نگه داشتن این چیزها در ذهن, آن را هنوز هم مهم است اجازه دهید به سر و گوش آب خود را از قفس خود حداقل دو بار در روز. حتی اگر یک سر و گوش آب می توانید خود را به دردسر آن را هنوز هم یک ایده خوب به آنها اجازه می دهد برخی از فعالیت های خارج از قفس خود را هر روز. با این وجود آنها باید محصور در “سر و گوش آب اثبات” ،

خود را سر و گوش آب را از بهره مند شوند و آن را ضروری به آنها را داشته باشد. اما اسباب بازی می تواند نا امن بیش از حد. همانطور که قبلا اشاره شد مانند موش خرماها به جویدن. از سوی دیگر آن را حیاتی به ارائه آنها را با پلاستیک یا فوم اسباب بازی, از آنجا که آنها می تواند مضر اگر آنها مصرف می شود. آن را نیز بسیار مهم را در قفس خود را اگر شما در حال تماشای آنها. آنها می توانید با فرو کردن قطعات است که در نهایت آنها باعث آسیب.

شبیه به گربه و موش خرماها می تواند بستر آموزش دیده است. اما برای بیشترین احتمال پیروزی حیاتی به معرفی آنها را به یک جعبه بستر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. پسند نمی آید به سر و گوش آب, اما آنها می توان به دوستانه با برخی از آموزش. آموزش آنها را نیاز دارد که شما شروع به معرفی آنها به انسان در 30 سال سن. دیگر شما آنها رسیدگی بیشتر آنها می توانید آشنا با شما و ایجاد علاقه برای شما.

حتی اگر آنها به طور طبیعی ضد اجتماعی آنها هنوز هم علاقه cuddling. بنابراین بیشتر به شما آنها را نگه دارید خود را بهتر نتیجه خواهد بود. پس از یک زمان کوتاه شما حتی ممکن است پیدا کردن آنها را پریدن از روی دامان خود را. در علاوه بر این به عنوان یک مزیت اضافی بیشتر شما با آنها تعامل سازنده راه سالم آنها تبدیل خواهد شد و دیگر آنها را زنده خواهد کرد. بلاگها هستند شاد موجودات و توسعه می تواند به بسیار وفادار حیوانات خانگی. به طور مستمر به دنبال پس بیشتر سر و گوش آب های اطلاعات مراقبت زیرا نتیجه این خواهد بود خوشحال تر و سالم سر و گوش آب.

[ad_2]