اسرار به موفقیت انتخاب کنید تا سیگار کشیدن زنان

[ad_1]

یکی از اسرار در مورد چیدن زنان این است که زنان معمولا با نزدیک شدن توسط تعداد زیادی از این نوع اشتباه ، که منظورم این است که وجود دارد در زیر به طور متوسط به دنبال بچه ها با تعداد زیادی از توپ و چیزی برای از دست دادن با تلاش به آنها را انتخاب کنید. واقعا زیبا نیز ضربه زیادی با بچه ها مست در کافه ها و باشگاه ها.

دلیل من به شما می گویم این است که من می خواهم شما را به درک که اگر شما یک مناسب و معقول به دنبال مرد و نگه دارید می توانید یک مکالمه خوب و سپس شما باید چیزی برای از دست دادن با نزدیک شدن به 10 است. بسیاری از زمان این زنان هستند که واقعا زیبا فکر نمی کنم که آنها هستند که ، همچنین بسیاری از بچه ها احساس بسیار رندانه به رویکرد این نوع از زنان است. شما از سوی دیگر نمی خواهد مرعوب و به جای آن خواهد آمد در سراسر به عنوان یک خنک و دوستانه ،

در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب کنید تا سیگار کشیدن زنان است که شما می آیند در سراسر.

مطمئن شوید که شما در حفظ تماس با چشم خوب در تمام زمانها. هنگامی که شما انجام این کار شما نیز می خواهید مطمئن شوید که شما به او لبخند. این انتقال برای او که شما دوستانه و نزدیک. آیا فقط در او خیره و انجام هیچ چیز نیست. او را به فکر می کنم که شما یا یک خزش یا استاکر. نه این نوع از پیام شما می خواهید به گوشی ارسال او درست است ؟

به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید تماس با چشم و لبخند بر لب از راه شما باید به تعامل با او در یک مکالمه. این باید انجام شود در یک بازی سرگرم کننده و لاسی راه است. اصلا بحث در مورد موضوعات جدی و لازم نیست آن را تبدیل به یک مصاحبه یا نه. به جای صحبت در مورد برخی مشاهدات در مورد او محیط اطراف و یا چیزهای سرد اتفاق می افتد در فرهنگ پاپ. پیدا کردن یک موضوع جالب شما می توانید هر دو مورد بحث است. این نیز که در آن شما باید نشان می دهد او خود را به خوبی گرد حس شوخ طبعی است. زنان عشق به خنده و معمولا جذب مردانی که می توانید آنها را به خنده و آنها را به دور از خستگی از زندگی روزمره خود را.

نشان می دهد اعتماد به نفس و یا شما فقط می خواهم به شکست است. هیچ دختر می خواهد به تاریخ WUSS یا دخترانه. با استفاده از وضعیت خوب یک مثال برای نشان دادن اعتماد به نفس. مردان با اعتماد به نفس نیز می دانید که چگونه به ایستادگی خود را زمین. اگر او مخالف با شما در مورد چیزی ایستادن به او. دفاع از نظر خود را باور یا واقعیت.

نمایش میل جنسی خود را. به عبارت دیگر شما باید مطمئن شوید که او می داند که شما یک آلت تناسلی مرد. این را می توان با ساخت نیت خود را به او شناخته شده. اگر شما می خواهید به تاریخ او را ندارد و او فکر می کنم او باید فقط اویختن با شما مانند یک دوست. لمس کمی روی بازو یا شانه خود را از زمان به زمان. سعی کنید به او در آغوش گرفتن اگر دو نفر از شما در حال هدف قرار دادن آن را خاموش. این را حفظ خواهد کرد شما را از مخوف اچ منطقه.

فراموش نکنید که برای رقص. اگر شما شروع یک گفتگو با یک دختر که شما را به خود جلب در یک مهمانی و یا یک باشگاه شب مطمئن شوید که شما بخواهید او را به رقص. زنان عاشق مردان حرکت می کند. تماشای برخی از فیلم های یوتیوب و یا برخی از درس های رقص. آنها قطعا پرداخت در دراز مدت است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم فراموش نکنید که برای دریافت شماره تلفن خود را. مهم نیست که چگونه به خوبی مکالمه رفت و هیچ چیز اتفاقی می افتد اگر شما نمی توانید این رقم است. فقط به او به شما تلفن همراه و از او بخواهید به نوع در تعداد. مطمئن شوید که شما در حفظ و کنترل مکالمات در تمام زمانها و هرگز او قرار داده و بر روی یک پایه. درمان نمی هر گونه زنان مانند او طلایی مهبل (واژن).

[ad_2]