اسرار موفقیت از هنر رزمی نینجوتسو

[ad_1]

نانا Korobi بله Oki – ‘7 بار پایین 8 بار تا’

در سمت چپ برگردان از هر دانشجو در اینجا در جنگجو مفاهیم وجود دارد یک پچ تحمل کانجی ژاپنی شخصیت ‘NIN.’ اگر چه کانجی خود دارای دو تلفظ در زبان ژاپنی است و اصلی چینی به معنای “پشتکار” “تحمل” یا “داده” است که ما تمرکز به شدت در جنگجو مفاهیم زندگی تسلط بر برنامه است. و حتی اگر جوانان ما دانش آموزان انجام می پوشند نه همان پچ این مفهوم گنجانده عمیقا به برنامه های خود را به عنوان به خوبی.

هنگامی که ما بحث در مورد مفهوم پشتکار همه به نظر می رسد در توافق است. “بله” آنها به توافق برسند “یکی باید توانایی و تمایل به ماندن در این دوره است.”

اما زمانی که ما در اطراف ما چرا خود را تا چند نمونه از این کیفیت ؟

در ژاپن وجود دارد گفت: نانا Korobi بله Oki, که به معنی “هفت بار پایین 8 بار است.” آن دیده می شود نمایش داده شده در WCI اصلی باشگاه (“آموزش هال”) در noren بنر حلق آویز در اتاق آموزش احاطه شده توسط چند Daruma عروسک – خود نمادها از تعیین هدف و موفقیت است.

این عبارت مانند شخصیت کانجی NIN یادآوری است که همه چیز در زندگی است (یا باید باشد) آسان است. وجود خواهد داشت بدون نیاز به درجه بندی در مدرسه یا مدرسه خود را که برای ماده – خدمات اجتماعی و مانند آن. واقعیت این است: زندگی مشکلات.

اما در مورد اینکه آیا یا نه چیزی است دشوار یا آسان اما در نحوه برخورد ما با آن چیزی که باعث تفاوت و به ارمغان می آورد با آن معادل موفقیت یا شکست است.

در فرهنگ امروز به نظر می رسد که درایو-تا-پنجره ذهنیت قوانین روز. آن است که این بسیار “من می خواهم آن را در حال حاضر و یا من رفتن به جایی دیگر” تفکر است که از بین بردن فرصت های شغلی, خانواده و جامعه به طور کلی. زمانی که هیچ کس حاضر به “بماند” و کار را از طریق مشکلات و چالش های, هیچ چیز بهتر می شود و ما همیشه در گیر یک “شروع-بیش از” چرخه.

شما می توانید تصور کنید که چگونه این فاجعه می تواند در دفاع از خود ، که در آن همه چیز را ما انجام می دهیم ما با هم…

1) طرز فکر “اگر این کار نمی کند اولین بار من فقط ترک” یا…

2) عدم توانایی در گرفتن مهاجم پایین و قفل او را تا باعث یک وضعیت که در آن مبارزه به طور مستمر در حال تنظیم مجدد به صفر است.

در سناریوی اول از همه-یا-هیچ چیز ذهنیت ما را به سادگی دروغ-پایین-و-مرگ در اولین نشانه از مشکلات است. در دوم ما اجرا خواهد شد پاره پاره در تلاش برای حفظ انرژی کافی برای پایدار حمله.

حقیقت این است که گاهی اوقات ما را مجبور به تحمل به استقامت قرار داده تا با چیزهایی که ناراحت کننده است. چرا که اگر ما اقدام در حال حاضر ما خواهد شد در معرض خطر بیشتر.

بنابراین با بزرگترین نینجا مهارت…

…ما صبر کنید.

ما منتظر این فرصت را هنگامی که چیزی می تواند انجام شود که اثر یک پیروزی برای ما است.

این است که هسته اصلی درس نانا korobi بله oki. آن چیزی است که اجازه می دهد تا یک جنگجو نینجا به فراتر از آنچه که دیگران را به عنوان ممکن است. آن است که توانایی به – مهم نیست که چگونه بسیاری از بار ما در حال زدم حمله محدود و یا تهدید – به عقب بر گردیم و نگاهی که بعد از گام مهم به سوی تحقق چشم انداز ما.

این یکی از مهم ترین صفات یک برنده – بازماندگان – توانایی برای ‘،’ به همین دلیل Kimiko-سنسی ما استاد بزرگ گفت: برای سال “رفتن نگه دارید!” او می گوید که شما باید به همه چیز خوب تلاش و نمی دهد تا بیش از حد به زودی. این شامل آموزش هنرهای رزمی خود را.

اما به او – یک استاد نینجا – تلاش خوب است که حداقل ده سال. او می گوید که اگر پس از آن زمان شما هنوز هم گرفتن آن – شما هنوز هم در حال پیشرفت – پس از آن و تنها پس از آن شما باید در نظر بگیرید تلاش چیز دیگری است.

چرا که در پایان آن را نمی خواهد کسانی که به دنبال تسلط بر کسی که آن را پیدا کنید اما کسانی که به دنبال استاد خود را با روح که “من آن را پیدا کنید, مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من برای رفتن در آن و یا بیش از شروع.”

این آنها هستند که باید خود را تنظیم ذهن و دل بصورتی پایدار و محکم در چشم انداز خود و با عزم راسخ و منظم عمل نقل مکان کرد و با اطمینان به آینده خود را برای رسیدن به هدف خود است.

زندگی چالش برانگیز است و گاهی اوقات دشوار است اما شما قوی تر هستند. و زمان بعد از آن شما ضربه پایین – بالا بردن و نگه داشتن رفتن. و به یاد داشته باشید نینجا جنگجو شعار:

…”هرگز!”

[ad_2]