اصول برنامه ریزی املاک و سرمایه خود را اعتماد

[ad_1]

ملک شما را می توان منتقل به ورثه خود و یا انتخاب ذینفع پس از مرگ خود را در یکی از چند راه. اگر دارایی خاص متعلق به شما و فرد دیگری که در مورد اقامت که شما به طور مشترک خود را با همسر خود با حق شفعه (JWROS) اموال را به طور خودکار تصویب به همسر خود پس از مرگ خود را. دارایی همچنین ممکن است عبور با استفاده از یک ذینفع تعیین میگردد و در یک انتقال در مرگ عمل و یا در یک پرداخت در مرگ و حساب خود را با بانک. سومین احتمال این است که اموال عبور از طریق فرایند قضایی یا مطابق با خود را خواهد شد و یا (در صورت عدم وجود یک خواهد شد) مطابق با قوانین intestacy.

یک چهارم به معنی انتقال مالکیت از دارایی های خود را با استفاده از یک توافق اعتماد مانند ابطال زندگی اعتماد. این روش ارائه می دهد تعدادی از مزایای به عنوان انتخاب بخشی از یک طرح و مستغلات. به خوبی طراحی شده و اعتماد توافق می تواند وسیله نقلیه که در آن دارایی های خود را منتقل می شود پس از شما می میرند. علاوه بر این اعتماد می تواند شامل دستورالعمل های دقیق که چگونه دارایی های خود را باید مدیریت خود را منصوب و جانشین متولی در این رویداد شما را تبدیل به ناتوان از مدیریت آنها را به خودتان. به منظور بهره برداری کامل از یک اعتماد مزایای دارایی های خود را باید برای اولین بار قرار داده شده در اعتماد.

هنگامی که خود را در املاک و برنامه ریزی وکیل اشاره به بودجه خود اعتماد او/او در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن دارایی های خود را به اعتماد. بیایید نگاهی به برخی از اصول اساسی مربوط به این مهم اما اغلب نادیده گرفته از جنبه های ایجاد اعتماد به عنوان پایه و اساس خود را طرح و مستغلات.

آنچه بسیار مهم در مورد بودجه اعتماد کرد ؟

به خوبی طراحی شده و اعتماد توافق است اما یک پوسته خالی و کم و یا هیچ ارزش به شما (settlor) و یا شما در نظر گرفته شده بهره مند مگر اینکه آن را در واقع دارای دارایی های خود را. باید بمیرید قبل از قرار دادن دارایی های خود را در اعتماد و دارایی های آن به احتمال زیاد خواهد بود موضوع به روند قضایی (مگر اینکه در غیر این صورت برگزار می شود JWROS و یا عبور مطابق با ذینفع نامگذاریهای. اما دارایی که retitled به نام اعتماد خواهد بود بلافاصله موضوع را به مدیریت و کنترل خود را انتخاب جانشین امانت.

من باید انتقال تمام دارایی های من به من اعتماد کرد ؟

نه لزوما. درست است که بسیاری از دارایی های خود را باید منتقل شود به محض این که اعتماد ایجاد شده از جمله دارایی های به شرح زیر: شخصی محل اقامت; سهام و اوراق قرضه و وجوه متقابل خود شما به نام خود شما; جاری/پس انداز حساب و گواهی سپرده; اموال شخصی و کلکسیون; منافع کسب و کار از قبیل سهام در شرکت های شما خود را, منافع مشارکت و عضویت منافع در شرکت با مسئولیت محدود; و خود حقوق مالکیت فکری مانند ثبت اختراعات علائم تجاری و کپی رایت. از جنبه های مهم ایجاد اعتماد خود را باید شامل بررسی جامع از تمام دارایی های خود را با املاک و برنامه ریزی وکیل به منظور تعیین که از آن دارایی باید منتقل شود به اعتماد است.

چرا که نه فقط انتقال تمام دارایی های من به این اعتماد کرد ؟

وجود دارد چند دسته از دارایی است که باید متعلق به خود اعتماد. برای مثال هر فرد حساب های بازنشستگی, بازنشستگی برنامه و حساب 401k نباید متعلق به خود اعتماد. انتقال از جمله برنامه های بازنشستگی به اعتماد خود را به خوبی ممکن است درمان توسط IRS به عنوان یک مشمول مالیات توزیع کل حساب و در نتیجه باعث ناخواسته بدهی مالیاتی به شما. به طور کلی شما را به خوبی به یاد داشته باشید که املاک و برنامه ریزی با توجه به برنامه های بازنشستگی است که یک موضوع پیچیده منطقه و یکی که باید با وکیل خود را.

اگر شما خود را خانه دوم, یا به عنوان اجاره ملک و یا به عنوان یک خانه برای تعطیلات شما نیز باید با دقت در نظر بگیرید که آیا انتقال آن اموال به اعتماد بهتر است. این اموال موضوع به یک وام مسکن است که شامل یک “علت انتقال” ارائه? اگر وام دهنده خود را ممکن است درمان انتقال اموال به اعتماد خود را به عنوان شما را تحریک تعهد به پرداخت وام ، دوباره, این منطقه شما نیاز به بحث در مورد خود را با ریز و مستغلات.

چگونه من در مورد انتقال دارایی های آن است که باید در قرار داده به من اعتماد کرد ؟

پاسخ در اینجا است: این بستگی به خاص بودن دارایی منتقل شده است. شما می انتقال محل اقامت خود را به اعتماد با ضبط یک ترک ادعا و عمل در املاک املاک ثبت شده در این شهرستان است که در آن ملک واقع شده است. بنابراین برای مثال اگر شما تنها صاحب ملک شما (که grantor) را انتقال اموال به “خودتان را به عنوان امانت از [name] از اعتماد” به عنوان grantee. شما می خواهید به مراقب باشید در اینجا نه صرفا به عنوان ملک به نام اعتماد. انتقال به “John Doe اعتماد” ممکن است به رسمیت شناخته شده به عنوان قانونی موثر; در عوض انتقال باید به “جان سازمان حفاظت محیط زیست متولی از John Doe اعتماد تحت توافق نامه مورخ 1 ژانویه 2001”.

خود را در حساب های جاری و پس انداز و حساب و گواهی سپرده را می توان به اعتماد خود را با درخواست بانک خود را به شما ارائه با امضا مناسب کارت خواهد شد که پس از آن نیاز به امضا فعلی امنای خود را به تازگی ایجاد اعتماد است.

آیا من نیاز به چک جدید صادر شده به نام اعتماد کرد ؟

به احتمال زیاد شما باید به انجام این کار است. Retitling حساب جاری خود را در نام اعتماد باید هر اثر در حساب دارنده نام چاپ بر روی چک خود را.

چگونه می توانم انتقال سهام و وجوه متقابل من به خود ؟

فرض کنید شما سهام و وجوه متقابل برگزار شده توسط کارگزار خود را, شما نیاز به آموزش خود را کارگزار به تغییر عنوان حساب های شخصی خود را به نام اعتماد خود را. این ممکن است شامل تکمیل یک جدید کارگزاری حساب نرم افزار. خود را کارگزار ممکن است شما نیاز به ارائه مدارک و شواهد از اعتماد وجود دارد که در این صورت شما نیاز به وکیل خود را به پیش نویس یک گواهی نامه از اعتماد به امضا توسط شما به عنوان settlor.

اگر شما در حال نگه داشتن اصل گواهی سهام برای شرکت عموم معامله شما ممکن است نیاز به باز کردن یک کارگزاری یا حساب سرمایه گذاری در نام خود را در اعتماد و پس از آن سپرده اصلی گواهی سهام با کارگزاری و یا شما ممکن است نیاز به تماس با عامل انتقال تعیین شده توسط این شرکت است که با صدور سهام و به دنبال دستورالعمل خود را برای retitling سهام با نام خود را اعتماد است.

اگر چه من منافع خود را در همکاری و یا شرکت با مسئولیت محدود (LLC)?

شما نیاز به انتقال خود را به مشارکت و یا, LLC عضویت در علاقه به خود و اعتماد با استفاده از یک نوشته واگذاری بهره امضا شده توسط شما و اذعان کرد توسط شریک مدیریت یا مدیریت LLC. شما اول باید بررسی حاکم بر مشارکت/LLC عامل توافق به اطمینان حاصل شود که این توافق آیا چنین انتقال.

آیا من نیاز به عنوان ماشین من و RV به نام اعتماد کرد ؟

اگر چه شما می توانید انتقال عنوان وسیله نقلیه شخصی خود را(ها) و/یا RV(ع) به خود اعتماد آن را به خوبی ممکن است بهتر به انجام این کار. اگر شما یک وسیله نقلیه تصادف این واقعیت است که وسیله نقلیه خود را با عنوان به نام اعتماد خود را ممکن است در نتیجه زخمی, پارتی, باور شما جیب عمیق موجب تشویق یک طرح دعوی در دادگاه. شما ممکن است بهتر توصیه به جدا در معرض خطر دارایی (مانند وسیله نقلیه خود را) از خود پایین تر ریسک دارایی.

به طور خلاصه به کارگیری ابطال زندگی اعتماد به عنوان پایه و اساس و مستغلات خود را برنامه اجازه می دهد دارایی های خود را برای توزیع شود و پس از مرگ خود را بدون نیاز به رفتن را از طریق فرایند قضایی. داشتن اعتماد همچنین اجازه خواهد داد که شما را انتخاب جانشین متولی برای مدیریت اموال خود را در حالی که شما در حال ناتوان در نتیجه اجتناب از ضرورت گران سرپرستی یا conservatorship روند اجرا توسط دادگاه. به منظور به طور کامل درک مزایای اعتماد شما به درستی باید به صندوق اعتماد خود را. ما توصیه می کنیم شما با استفاده از دستورالعمل های فوق به عنوان پایه و اساس یک بررسی جامع از دارایی های خود را و بحث خود را با وکیل املاک و برنامه ریزی.

© 10/23/2017 شکار & Associates P. C., کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]