اظهارات مثبت برای رسیدن به موفقیت + موزیک = Pow!

[ad_1]

موسیقی نفوذ ما موانع روانی و تأثیرات عمیق ترین مناطق از ذهن ما است. موسیقی مناسب همراه با حق تصدیق برای موفقیت می تواند یک اثر بزرگ بر ما پذیرش.

فقط نگاه در رسانه ها…آنها هیچ هزینه لوازم یدکی به آمده تا با موسیقی مناسب برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و یا تجاری.

آنها می دانند که اگر موسیقی و شعر هستند به اندازه کافی قانع کننده شما باید با تمرکز بر پیام خود را.

هر کس تا به حال این تجربه…کسی شروع به زمزمه لحن یا آواز خواندن چیزی یا شنیدن یک آهنگ در رادیو و شما فقط می توانید آن را از سر خود را.

حتی اشاره ای از چیزی به شدت در ارتباط با موضوع موسیقی شما می توانید آواز خواندن آن را در سر خود را.

بیایید ببینید که اگر آن را درست است. اگر من ذکر Flintstones شما اولین چیزی که شما فکر می کنم ؟

اگر شما چیزی مانند من…اول فکر می کردم که آمد به من Yabba-Dabba-فراموش!! سپس theme song آغاز شده در حال اجرا یک حلقه در ذهن من…به خصوص این بخش از آهنگ…باید یک yabba-dabba doo زمان…یک dabba doo زمان…شما باید یک گی بار!

و بیش از بیش و بیش از…accckk! افکار ما هستند و مانند این.

اگر تمام زندگی ما افکار ما در مورد موفقیت شده اند منفی…آنها ادامه خواهد داد برای اجرای حلقه ها در ذهن ما مگر اینکه ما را انتخاب کنید به جای آنها را با چیز دیگری مانند تصدیق برای موفقیت است.

شما می توانید با استفاده از این پدیده به نفع خود. یک مثال عالی از یک مثبت موفقیت تاکید تنظیم به موسیقی می آید از موسیقی اوکلاهما و من با استفاده از آن اغلب خودم را افزایش می دهد.

آن را مانند این می رود “آه چه صبح زیبا, oh what a beautiful day, من یک احساس فوق العاده همه چیز را در رفتن راه من!”

من آن را می خوانم هر روز صبح در حالی که من راه رفتن سگ من. او و برخی از همسایگان من فکر می کنم من کمی خاموش من چوب زیر گهواره…اما هی این باعث می شود من لبخند می دهد و من یک شروع مثبت به روز است. من همیشه آواز خواندن در حمام و همچنین…بزرگ آکوستیک وجود دارد.

گاهی اوقات من آن را تغییر دهید تا کمی و با استفاده از آخرین خط برای کمک به آشکار تر از چیزی در زندگی من است. مثلا می گویند من می خواهم کمی بیشتر پول نقد در دست…من تغییر خط آخر به “پول روان است راه من!” که آخر خط است که یکی از تصدیق برای موفقیت است.

آن را امتحان کنید در حال حاضر! شما خواهید بود با لبخند به عنوان شما می خوانم و گاهی لرزش خود را کمک به اجازه موفقیت را به شما جریان.

شروع هر روز یک نکته مثبت و تماشای زندگی خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشد!

برای موفقیت شما!

[ad_2]