افراد موفق انجام چیزهای بد

[ad_1]

کسانی که رفو افراد موفق. آن را همیشه به نظر می رسد مانند آنها خوشبخت غنی تر و بهتر و دقیق است. آن را تنها عادلانه نیست. چرا از آنها دریافت می شکند ؟ چرا نمی توانم رانندگی زیبا ماشین لوکس صرف تعطیلات آخر هفته در یک باشگاه تعطیلات خانه و بچه ها احترام و تحسین من مانند کسانی که افراد موفق ؟

از آن آسان است به توضیح دیگر فرد را از موفقیت دور به عنوان نتیجه شانس خود را هوش یا ازدواج به حق خانواده است. در حالی که این عوامل گاهی اوقات افزایش کسی تا به بالاتر موفقیت هواپیما وجود دارد معمولا بیش از آن که. ما با دیدن این لباس های زیبا منحصر به فرد محله و کشور, عضویت در باشگاه و حسادت به کسی که ‘آن ساخته شده است.’

آنچه که ما موفق به دیدن این این است که سال فداکاری و ساعت های طولانی از آن در زمان آقای موفق به رسیدن به این وضعیت. آن مرد که بود یک رقیب در کیک بوکسینگ مدار و در سمت فروش لباس کاراته از پشت ون خود را است. بیست و پنج سال بعد او موفق جهانی هنرهای رزمی شرکت تجهیزات. مطمئن شوید که آن را قابل توجه در حال حاضر, اما او پرداخت دیون خود در تلاش برای قرار دادن بنزین در ون خود را برای رسیدن به مسابقات بعدی. او را در ساعت های طولانی آموزش به رقابت و در عین حال متعادل کتاب خود را برای شرکت نوپای. ما را در نظر او بسیار موفق در حال حاضر, اما آن را به خاطر او به چیزهای بد. او به تماس های تلفنی. او مذاکره معاملات با فروشندگان. او استخدام کارکنان زمانی که او مطمئن بود که او می تواند آنها را استطاعت. او عرق ساخت و دستمزد — و گاهی اوقات نیست.

اما او استقامت. او ماند با آن است. او آنچه رقبا انجام دهد. او پشت کردم تا زمانی که او را زدم. او نگه داشته و رویای خود را در معرض دید حتی اگر آن را کمی مه آلود در زمان. او از رختخواب بیرون می کردم قبل از اینکه افراد دیگر است. او دیر است. او در تعطیلات آخر هفته. او پول را از دست داده بخشی از زمان است. اما او ماند با آن است. زیرا که آنچه برندگان انجام دهد. که چه کمربند سیاه و سفید انجام دهید.

این المپیک امیدوار شناگر که می شود تا در 4:00 a. m. هنگامی که آن را 18 درجه خارج به طوری که او می تواند از چند ساعت از تمرین قبل از مدرسه. این همان شناگر که تصمیم به رفتن به بازی فوتبال با دوستان خود است چرا که او نیاز به مطالعه و او نیاز به بلند شدن در اوایل صبح روز بعد به درایو سه ساعت به شنا را ملاقات کند.

این فروش دیپلم که برنده بالا فروش جایزه برای آخرین پنج محله در یک ردیف. نه به این دلیل که او را دقیق یا خوشبخت. چون باعث می شود دو تماس بیشتر از هر کس دیگری در تیم — در هر روز است. او رد می شود بیش از هر کس دیگری در این شرکت است. اما او نیز باعث فروش بیشتر از هر کسی. درست مثل دخترک معصوم, اموزش led لیگ در خانه اجرا می شود و در همان زمان رهبری لیگ در strikeouts.

این دلیل است که او زمان صرف شده برای نوشتن فروش خود را به اهداف و مراحل خاص برای رسیدن به آنها. این دلیل است که او صرف تعطیلات آخر هفته و رفتن به خرید و فروش و انگیزه سمینارها — در خود سکه — در تلاش برای ارائه چیزهای خوب برای خانواده اش است.

آن را بسیار سرگرم کننده را به خارج شدن از رختخواب گرم هنگامی که آن را آسان تر برای ضربه زدن به دکمه چرت زدن. آن را بد به ماندن در محل کار دیر است زمانی که شما می خواهم و نه خانه و تماشای فوتبال دوشنبه شب. این درد به دنبال در فروش تماس با تشکر از شما یادداشت دانستن است که تنها حدود 8% خواهد شد در نتیجه فروش. این سخت است برای قرار دادن که پول در حساب بازنشستگی خود را هنگامی که دوستان خود باس جدید قایق و رفتن به این دریاچه در هر آخر هفته. آن را دشوار است به منظور سالاد مرغ گریل شده هنگامی که دوستان خود را در حال داشتن مرغ سوخاری, استیک با پوره سیب زمینی و استفاده نا مشروع.

اما در نهایت این تجمع از آن دسته از چیزهای بد است که منجر به موفقیت شما. پرداخت افزایش, تبلیغات, شخصی, سلامت و دستاوردهای آمده پس از سال ها از نظم و تلاش است. شما ببینید محبوب جدید خواننده در موسیقی نمودار. وای احساس یک شبه! آنچه شما نمی بینید که سال ها او را صرف سفر و زندگی در, ماکارونی و پنیر, بازی dumpy کاباره ها در حال انتظار برای آن شکست بزرگ است.

مطمئن شوید که وجود دارد تعداد کمی از مردم که تلو تلو خوردن به یک وضعیت فوق العاده با کمی و یا بدون تلاش در بخشی خود را. اما اکثریت قریب به اتفاق مردم از نظر ما موفق تبدیل شده است که راه یک روز در یک زمان انجام می دهند چیزهای کوچک است که اکثر مردم مایل به انجام است. چه خواهد بود برای شما ؟ چه بد آیا شما آن را می خواهید ؟ شما دریافت می کنید را انتخاب کنید! شما بگو: “آن را فراموش کرده ام من انجام نمی دهد که” یا خواهد به شما می گویند, “اوه, این است که بد! اما من می دانم این است که آنچه در آن طول می کشد. و هر چه زودتر از من شروع کنید هر چه زودتر من را در رسیدن به هدف من!”

به انجام کاری بد!

[ad_2]