افراد موفق شیر به ماهیچه های ذهنی – شش دانشکده فکری برای رسیدن به هر هدف مورد نظر

[ad_1]

توماس جفرسون به نقل از “یک بدن قوی باعث قوی ذهن”.

اما آیا واقعا این طور است ؟ ما می دانیم که چگونه به ورزش فیزیکی ما عضلات به نگه داشتن آنها قوی است. اما ما چگونه ورزش ذهن ما را به نگه داشتن آن ، من می خواهم به شما معرفی به شش دانشکده فکری که ماهیچه های ذهنی خود را. افراد موفق و کسانی که زندگی در بالای شیر معمولی به آنها را در همه زمان ها. چرا شما فکر می کنید 5 ٪ از جمعیت خود را از 95% از ثروت ؟ بیشتر به شما ورزش این شش دانشکده فکری به آزادی بیشتر و قدرت شما باید برای رسیدن به هر هدف مورد نظر شما.

بسیاری از ما زندگی می کنند از طریق ما پنج حسی دانشکده: دیدن شنیدن لمس کردن, طعم و بوی. چرا ؟ چرا که ما مشروط است به انجام این کار. ما برنامه ریزی شده است اجازه می دهد تا تأثیرات خارجی به دیکته ما چگونه فکر می کنیم, رفتار و احساس و نتایج است که ما به تجربه در زندگی ما است.

در اینجا یک مثال: Marcie یک رویا است. او می خواهد به ترک شغل خود را و شروع به کسب و کار خود را. او شده است به فکر کردن در مورد این هدف برای یک زمان بسیار طولانی است. در نهایت سهام او و هدف خود را با خانواده و دوستان است. چه نشانی از او می شنویم ؟ چیزی جز توهین دلسرد, دلسرد کننده نظرات او را احاطه کرده.

در اینجا برخی از نمونه: “جدی ؟ شما یک کار شگفت انگیز با مزایای بزرگ. آیا شما فکر کردن در مورد آنچه که انجام می دهد به خانواده شما ؟ آیا شما گوش دادن به اخبار و خواندن این مقاله ؟ آیا شما در مورد میزان موفقیت و آمار در مورد هر کسی که شروع یک کسب و کار جدید در اقتصاد این است ؟ آنها بسیار پایین شما نمی دانید.”

و در و در آن می رود. صدا آشنا است ؟ اگر Marcie گوش به کسانی که نظرات و اجازه می دهد تا تأثیرات خارجی به دیکته کردن اینکه آیا یا نه او می رود برای او هدف او ممکن است به خوبی قرار داده و رویای او را همراه با زباله. اما اگر او شیپور خاموشی به شش دانشکده فکری ذهنی عضلات بدون تأثیرات خارجی, موانع و یا اعتراض می تواند در راه خود ایستاده.

شش دانشکده فکری دراز فراتر از حواس فیزیکی است. آنها در ذهن خودآگاه است که این تفکر در ذهن است. این ماهیچه های ذهنی هنگامی که اعمال خواهد شد کمک به ما برای رسیدن به هر هدف مورد نظر ما است. بیایید صفر در آنها. آنها تخیل, خواهد, دلیل, ادراک و حافظه و شهود.

استفاده از تخیل خود. آن است که تصویر ساز. آن است که ابتدا تمام خلقت است. این کارگاه از ذهن است. هنگامی که آخرین باری که شما نشستم بسته چشم خود را و با استفاده از تخیل خود را به شما را در یک سفر ؟ بستن چشم خود را در حال حاضر و تصور کنید که شما باید دست خود را بزرگترین هدف است. تصور کنید آنچه در آن مانند به نظر می رسد. احساس می کنم در اختیار داشتن آن برای چند لحظه…

ورزش تخیل ما اجازه می دهد تا ما را به دیدن هدف ما در صفحه ذهن ما با وضوح و جزئیات واضح و روشن. هنگامی که ما تصویر هدف ما در تخیل ما بعد ذهنی عضلانی کمک می کند تا به نگه داشتن آن وجود دارد.

استفاده از خود را خواهد. ورزش را به معنای داشتن قدرت به فشار از همه حواس او را پرت و خارج را تحت تاثیر قرار. آن را به شما می دهد توانایی برای تمرکز تمرکز کنید و با سنگ تیز کردن در در یک هدف و یا هدف. ورزش را نگه می دارد و روانی خود را چشم به جایزه.

استفاده از دلیل خود را. ورزش دلیل ما اجازه می دهد تا برای هماهنگ افکار و بافت آنها را به ایده های شگرف. استدلال ما این است که تفکر ما. ما باید این آزادی را به فکر می کنم هر آنچه که ما می خواهم به فکر می کنم. هیچ کس نمی تواند به ما بگویید چه فکر می کنم. متاسفانه اکثر مردم فکر نمی کنم. آنها فکر می کنم آنها در حال فکر کردن در زمانی که صدای در سر است صحبت کردن در تمام طول روز طولانی است. که پچ پچ های ذهنی و نه تفکر. هنری فورد گفت: “فکر کار سخت است و احتمالا به همین دلیل تعداد کمی از مردم در آن شرکت کنند”.

ورزش دلیل اشاره خواهد شد ما را به راه راست مراحل اقدام برای رسیدن به هدف ما.

استفاده از ادراک خود. این است که ما از نقطه نظر. گسترش درک ما اجازه می دهد تا ما را به نگاه از دیگران از ديدگاه و ما باز می شود بصری منشور را با یک ذهن باز. ورزش ما ادراک ما کمک می کند تا دسترسی بیشتر بینش و آگاهی برای دیدن فرصت ها برای دستیابی به یک هدف است که ما ممکن است در غیر این صورت از دست ندهید.

استفاده از حافظه خود را. ما یک حافظه بزرگ است. این درست است که ما نمی ورزش آن بسیار است و آن را ضعیف از عدم استفاده است. وجود دارد یک کتاب بزرگ نوشته شده توسط Harry Laraine و جری لوکاس به نام حافظه کتاب. وجود دارد یک فصل در به خاطر سپردن نام. اتمام تمرینات در یادآوری نام خواهد ضربه و ذهن خود را فقط چگونه حافظه خود را است. شما ممکن است هرگز فراموش نکنید که نام دیگری دوباره. ورزش حافظه به معنی هل دادن کنار منفی است که حافظه ما را به یاد از گذشته و به ما کمک می کند forge رو به جلو نسبت به هدف ما. به عنوان یک نتیجه, ما, ایجاد, جدید, خاطرات مثبت حرکت می کنیم بعد برای رسیدن به هدف ما.

استفاده از شهود خود را. اکثر مردم نمی گوش دادن به صدای درونی خود-که دانستن که از درون می آید. ورزش شهود به معنی ضربه زدن به و اعتماد به خرد درونی است که امتیاز آن را انگشت به سمت راست ، بود و هنوز هم گوش دادن. این افکار چشمک می زند و الهام بخش است که نمی آیند در از حواس. آموزش اعتماد و ورزش شهود ما کمک خواهد کرد ما را به تصمیم گیری درست با اعتماد به نفس در کمک به رسیدن به هدف ما.

اگر ما ورزش ما ماهیچه های ذهنی ما شش دانشکده فکری, تخیل, خواهد, دلیل, ادراک و حافظه و شهود ما می تواند رسیدن به هر هدف که مورد نظر ما است. افراد موفق و افرادی که زندگی می کنند بالاتر از شیر معمولی به این هدیه هر زمان که آنها می خواهند برای رسیدن به یک lifechanging هدف است.

این جایی است که ما قدرت و آزادی زندگی می کنند.

[ad_2]