ایرانی, ازدواج ایرانی ازدواج موقت

[ad_1]

اکثریت جمعیت ایران به پیروی از “اسلام” اعتقادات اسلام است. اکثر ایرانیان به دنبال اولیه شاخه ای از اسلام شیعه به نام “باره وجود Ashariyyah“(یا “Twelvers“در زبان انگلیسی). ایران شیعه جمعیت به منزله تقریبا 90-95 ٪ از جمعیت آن مسلمان و تقریبا 40 درصد از کل جهان شیعه جمعیت.

“سنی” اسلام مهم دیگر شاخه ای از اسلام است. اکثریت مسلمانان جهان اهل سنت هستند و آنها را تشکیل می دهند بین 80-90 ٪ از جمعیت مسلمان جهان. شیعیان بر این باورند که علی که بود, حضرت محمد اولین پسرخاله و پسر-در-قانون واقعی خود را جانشین در حالی که بعضي معتقدند که پس از پیامبر اسلام, چهار خلیفه شد به حق خود اختصاص داده است.

موسسه شیعه ازدواج شامل ستون (“یکrkan”) و “اساسنامه” (“یکhkam”). ارکان ازدواج هستند “Sigha“(فرمول) و “Mahall“(نفر). دیگر شاخه های اسلام اضافی ستون مربوط به سرپرستی و شهود اما این به طور کامل قابل استفاده برای شیعه ازدواج.

این “Sigha“(فرمول) آمده است که ازدواج قانونی قرارداد (“‘aqd“). وجود دارد یک بیانیه (“ایجاب“) توسط زنی که او پیشنهاد ازدواج به یک مرد و پذیرش (“qabul“) توسط انسان به او را به عنوان همسر خود.

این “Mahall” (افراد) میسازد کردن قوانین هنگامی که یک زن و مرد نمی تواند ازدواج کند. ازدواج پذیر نیست بین یک زن مسلمان و یک مرد غیر مسلمان با خون بستگان با روابط, ازدواج با دو خواهر با مادر خوانده که پرستاران مرطوب کودک, اگر مردی در حال حاضر دارای چهار زن و اگر زن و مرد قبلا طلاق گرفته و زن و مرد ازدواج و طلاق.

ازدواج اساسنامه شامل كند (“مهریه“) پشتیبانی (“Nafaqa“) و ابطال (“Faskh“). سپاه/جهیزیه را می توان در قالب پول نقد و اموال یا دارایی های دیگر که متعلق به شوهر است. سپاه داده شده است به همسر در زمان ازدواج است. حمایت نشان می دهد که چگونه به درمان (از جمله غذا و لباس و سرپناه و غیره) و پس از او با همسرش زندگی می کند. ابطال مربوط به ابطال ازدواج در صورت از کار افتادگی. معلولیت می تواند روحی یا جسمی و می تواند شامل جنون ناتوانی جنسی و جذام و غیره.

شیعیان اجازه می دهد تا یک قالب ازدواج موقت به نام “نکاح متعه“. مدت زمان ازدواج است که ثابت در شروع ازدواج و ازدواج لغو می شود در پایان دوره. این شکل از ازدواج موقت”متعه“) است که به طور عمده مشاهده شده در ایران است. وجود دارد چهار ستون از یک متعه (منابع از Murata (1987)); دو “فرمول” و “افراد” هستند شبیه به یک ازدواج دائم. رکن سوم این است که “مدت” (“Mudda“) و چهارم ستون است “سپاه“. این متعه باید در زمان مقرر دوره با تاریخ که در آن خواهد بود لغو و آن را باید یک سپاه/جهیزیه.

اکثر کشورهای اسلامی به رسمیت نمی شناسد و ازدواج موقت. اکثر کشورهای غربی نه تنها نمی recognizetemporary ازدواج آنها نیز به رسمیت نمی شناسد و چند همسری. در نظر بگیرید که از یک خانواده ایرانی است که می خواهد به مهاجرت به ایالات متحده آمریکا. در صورت وجود بیش از یک همسر در خانواده, مرد خانواده خواهد بود قادر به گرفتن تنها یک همسر داشته باشد و باید برای نشان دادن به مقامات ایالات متحده که او را طلاق همسران دیگر خود را. چه پیچیده مسائل بیشتر است که روابط دیپلماتیک میان ایران و ایالات متحده آمریکا هستند و عملا غیر موجود. از آنجا که ما نمی یک سفارت در ایران متقاضیان که مایل به مهاجرت به آمریکا را برای سفر به سوئیس و یا امارات یا ترکیه. بعلاوه ایران اسناد قانونی مانند ازدواج/طلاق گواهی سوابق علمی و غیره به زبان فارسی و متقاضی برای ارائه به فارسی ترجمه گواهی برای این اسناد.

[ad_2]