این است که هر کس قادر به موفقیت در انجام کار از خانه ؟

[ad_1]

کار از خانه و یا مستقل به نظر می رسد یک ایده عالی است. آن نیست ؟ بسیاری از مردم فکر می کنم که کار از خانه برای هر کسب و کار آنلاین و یا مستقل به آنها فضای بیشتر و آزادی است. قطعا آن را ندارد. آن را دارای مزایای بسیاری است که من قصد دارم به بحث در مورد بعد باید نه بی اعتنایی به خواسته ها و معایب آن نیز می باشد.

مزایا:

اجازه دهید بحث در مورد هر دو مثبت و منفی از کار از خانه:

با توجه به برنامه خود را: این شاید بزرگترین مزیت شما باید در صفحه اصلی بر اساس کار می کنند. شما می توانید یک برنامه انعطاف پذیر با توجه به سطح راحتی خود را. شما شروع و یا متوقف کردن کار هر زمان که شما می خواهم. اگر شما احساس می کنید کمی نیاز به استراحت شما فقط تعطیل و استراحت. برخی از مردم می خواهم به کار در اواخر شب و یا شب ساعت. آنها بیش از خوشحال خواهد شد اگر آنها از کار در خانه فرصت است. شما می توانید ناهار و شام و چای و قهوه هر زمان که شما احساس می کنید به. فقط آرامش خود را به جدول زمانی و محل کار در هر زمان و یا هر ظهر از ساعت دور ساعت. مدیریت زمان به عنوان شما احساس می کنید راحت.

رئیس خود شما: بر خلاف دفتر-بر اساس شغل شما لازم نیست که یک رئیس. هیچ کس را به میز کار خود را برای بررسی این که آیا شما در حال کار است یا نه. هیچ گزارش و سرزنش توسط رئیس در همه. ‘هیچ شمشیر حلق آویز بر سر’ یکی از آرامش بخش ترین افکار برای بسیاری از مردم است. بنابراین هیچ و یا کمتر استرس از دفتر کار.

می توان موفق در تعطیلات آخر هفته و یا بخشی-زمان: انعطاف پذیری یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کار از خانه. اگر کار شما این است که نه بیش از حد کشیده شما می توانید مدیریت آن را در تعطیلات آخر هفته و به عنوان پاره وقت همراه با یک کار به طور منظم. اگر شما در حال کار با یک شرکت است که اجازه می دهد تا کار به همان اندازه به عنوان به راحتی قابل کنترل شما باید با استفاده از کار از خانه. این امر می تواند یک منبع بزرگ از پول هر چند ممکن است بسیار بسیار پرداخت می شود. اما با چند ساعت کار هفتگی شما می توانید چند دلار اضافی.

تزئین دفتر خود را در محل به عنوان شما می خواهم: نه تنها زمان و فضا نیز شما در محل کار از خانه. شما می توانید یک گوشه برای خود جدول و سیستم کامپیوتر در هر کجا که شما می خواهم. آن را تزئین با گل, عکس رنگ و همه چیز از انتخاب شما. اگر و هنگامی که نیاز دارید, شما می توانید تغییر محل نیز می باشد. اگر کار خود را عمدتا مبتنی بر کامپیوتر شما می توانید بنشینید و با لپ تاپ خود را بر روی چمن سقف بالای بالکن و غیره. نه محدود به یک فضای واحد است.

بسیاری از صرفه جویی در: زمانی که شما پیوستن به یک اتاق کار شما نیاز به رفتن به کار 5 روز در هفته است. شما باید برای حفظ یک کمد لباس مناسب و همچنین گرفتن یک تکه از پول به صورت ماهانه حمل و نقل و هزینه های مواد غذایی. گاهی اوقات شما دفتر واقع شده است دور و رسیدن به هیچ کمتر از بدون هیچ زحمتی. یا شما باید به تکیه بر خارج از مواد غذایی که شما را دوست ندارم. برخی از شرکت های ارائه را انتخاب کنید و رها کردن و مواد غذایی برای کارکنان به صورت معقول برش از حقوق و دستمزد خود را. اما این راه آنها یک مرکز بزرگ. کمد لباس و حمل و نقل و مواد غذایی هزینه های خورد تا بخش بزرگی از چک های خود را. کار از خانه کاملا منفی هزینه های کمد لباس و حمل و نقل. پس از آن باقی می ماند تنها غذایی که شما لذت بردن از در فرم از خانه ساخته شده سالم و کم قیمت وعده های غذایی.

هیچ خسته کننده کارگران شرکت یا محل کار مسائل: یکی از بزرگترین و پر استرس و مشکلات اداری و یک کار به طور منظم حضور ناخوشایند و غیر تعاونی همکاران. آزار و اذیت و همچنین محل کار موضوع برای زنان به خصوص. کار از خانه شما صرفه جویی از این چیزهایی که خسته کننده است که می تواند اثر منفی بر سلامت و رشد حرفه ای نیز می باشد.

معایب:

بالاتر بودند چند مثبت از کار از خانه. در حال حاضر, اجازه دهید یک نگاه منفی نیز:

تنبلی: کار از صفحه اصلی به شما می دهد مزیت انعطاف پذیری زمان, اما آن را نیز خواسته های بزرگ خود نظم و انضباط. اگر شما تنبل هستید, شما نمی توانید به دیدار با ضرب العجل. شما باید برای ایجاد یک جدول زمانی و تنظیم ساعات کار روزانه به آن را اجرا هموار. به تعویق انداختن کار را برای روز بعد خواهد صدمه دیده است پیشرفت خود را.

به تنهایی کار ارائه می دهد هیچ رقابت: حضور همکاران ارائه می دهد یک محیط رقابتی و انگیزه شما برای کار بهتر و بهتر. کار در خانه است که چیزی شبیه به آن. شما خود را رقیب وجود دارد بنابراین مقایسه عملکرد نیز مربوط. رقابت و شکست دادن نفس خود را آسان نیست برای همه است.

ارائه یک فضا در خانه: اگر شما مقدار زیادی از فضای در خانه به خوبی و خوب است. اما اگر شما در حال زندگی در یک فضای تنگ گرفتن یک اتاق برای صفحه اصلی بر اساس کار ممکن است دشوار باشد. علاوه بر این, شما ممکن است مجبور به تحمل سر و صدا و اختلال توسط کودکان و نوجوانان و خانواده است.

عدم ارتباط بین این تیم: اگر شما در حال کار برای یک کنترل از راه دور و یا خارج از کشور کارفرمای شما احساس عدم ارتباط با دیگر هم تیمی ها و کارفرمایان. جلسات آنلاین و چت نمی تواند تولید نتایج به صورت چهره به چهره و مبتنی بر شغل ارائه دهد. زمان تفاوت بین کشورها نیز مهم است. شما ممکن است نیاز به صبر برای جلسه یا چت برای ساعت های طولانی.

اخلاق کار و فرهنگ: اخلاق و فرهنگ خیلی مهم است اگر شما در حال کار برای خارج از کشور کارفرما. اگر یک آفریقایی در حال کار برای یک شرکت آمریکایی او/او ممکن است باید به صورت فرهنگی و مسائل رفتاری. برخی از فرهنگ ها نمی خواهم به شنیدن هیچ از کارکنان; برخی از تشویق به بیان نظر خود را. بنابراین کار از خانه نیز ممکن است استرس زا با توجه به تفاوت های فرهنگی.

بنابراین این مثبت و همچنین منفی درگیر در کار از خانه. اگر شما آن را دوست دارم شما باید همه این جنبه در ذهن است. را به حساب تمام جنبه های قبل از غوطه وری را به صفحه اصلی بر اساس کار می کنند. آن است که مناسب برای همه است. اگر شما آماده را به در و تحقق خواسته های کار از خانه بروید. اگر نه ترجیح می دهند یک دفتر کار بر اساس به جای.

[ad_2]