برچسب برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان – یک شر لازم است

[ad_1]

کلمه “برچسب” می تواند باعث بسیاری از والدین به انقباض غیر ارادی ماهیچه درون. آنها اغلب آن را به عنوان یک نشانه بزرگ آویزان در پشت فرزند خود را, آنها را آشکارا متفاوت از بقیه جمعیت. برخی از والدین ممکن است ترس یک برچسب ماندن با کودک خود را برای بقیه زندگی خود را جلوگیری از هر دو پذیرش اجتماعی و فرصت های شغلی. دیگران ممکن است دیدن یک برچسب به عنوان نوعی از نارسایی در توجه به خود مهارت های فرزند پروری. در واقع پدر و مادر می خواهد فرزند خود را با برچسب.

این برچسب ممکن است اجتناب ناپذیر. گرفتن کودک خود را تشخیص داده است که تنها مهم ترین گام در بنیاد آموزش و پرورش است. اگر شما انجام خود ارزیابی و پرچم های قرمز پاپ تا آن زمان برای اقدام است.

اولین تماس شما باید به کودک خود را به پزشک مراقبت های اولیه. در کودک بررسی یو پی اس, پزشک خود را بپرسید سوال در مورد رشد و نمو معیار. معیار دستورالعمل از رشد طبیعی کودک شما باید رسیدن به یک سن خاص. این شامل زبان بیانی, پذیرای, زبان, واژگان, و خوب و حرکتی. چرا که زبان توسعه می تواند متفاوت باشد از کودک به کودک و پزشکان ممکن است سهل انگاری در اقدام مناسب برای یک کودک است که رسیدن به معیار. به عنوان یک پدر و مادر خود را شهود باید خدمت شما هست. تماس خود را محلی شهرستان کودک خدمات توسعه (CDS) و درخواست ارزیابی. سی دی مدیر مورد مراجعه شما به متخصصان بیشتر مناسب برای تشخیص معلولیت.

اگر فرزند شما در حال حاضر به حضور در مدرسه هستند و شما نگران در مورد پیشرفت خود را نگه داشتن خطوط ارتباطی باز با معلمان خود را. بسیاری از معلمان مراجعه دانش آموزان به ویژه وزارت آموزش و پرورش برای ارزیابی. بدون در نظر گرفتن نتایج یک مدرسه عمومی ارزیابی شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک بی طرفانه و مستقل ارزیابی است. تدریس خصوصی مراکز مانند Sylvan استفاده از تست تخصصی. در این راه شما باید به بالا باید مدرسه منطقه کاهش خدمات.

اگر فرزند شما دارای معلولیت مناسب تشخیص مهم است و برای این منظور دولت در به رسمیت شناختن او به عنوان یک آموزش و پرورش ویژه ، بودجه دولت اطمینان حاصل شود کارکنان پشتیبانی در دسترس خواهد بود برای کمک به کودک خود را دیدار با اهداف ذکر شده در IEP یا برنامه آموزشی فردی. این طرح شامل هیچ گونه خدمات درمانی کودک شما ممکن است نیاز مانند گفتار و کاردرمانی فیزیوتراپی و تطبیقی تربیت بدنی. این خدمات حیاتی به فرزند خود موفقیت خود را در سراسر اولیه و ثانویه آموزش و پرورش است.

گاهی اوقات بزرگترین مانع برخورد با داشتن فرزند خود را “خاص” به عنوان ویژه آموزش و پرورش ، شما از ترس فرزند شما خواهد بود به عنوان دیده می شود متفاوت, عجیب و غریب, احمق یا ضعیف است. در حالی که وجود دارد هیچ آسان برای رفع این مسئله به عنوان یک مدافع برای خود کودک و آموزش و پرورش می تواند به کاهش برخی از کسانی که ترس. در سطح اولیه درخواست معلم آموزش و پرورش ویژه در مورد معکوس جریان اصلی. این فرایند دعوت جریان اصلی دانش آموزان به خود شامل/آموزش و پرورش ویژه کلاس های درس. دانش آموزانی که صرف زمان در تخصصی کلاس های درس تمایل به پذیرش بیشتر از تفاوت چرا که آنها مجاز به دریافت به دانستن در آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان در سطح شخصی. اگر معکوس جریان اصلی ترویج است به طور منظم ماندگار اوراق قرضه می تواند به شکل بین دانش آموزان است که حمل بیش به جریان اصلی کلاس های درس و مدرسه.

در نهایت آموزش فرزند خود را به حمایت از خود است. درک علت و دلیل یک برچسب می تواند گاهی اوقات کاهش اضطراب در مورد متفاوت بودن. درک چگونه تخصصی برنامه کار می کند حتی در سطح پایه می تواند یک راه طولانی در آموزش کودک شما برای حمایت خود را در طول دوره آموزش و پرورش است.

[ad_2]