به تدریج غلبه بر ترس از شکست

[ad_1]

شخصی سوال: آیا ممکن است که شما می دانید همه چیز شما نیاز به دانستن به موفقیت در کسب و کار خود را – اما چیزی غیر از دانش است که شما را عقب نگه داشتن?

اگر آن را به عنوان ساده به عنوان مکانیک بازاریابی آنلاین – راه اندازی وب سایت و غیره – شما همیشه می توانید استخدام کسی برای انجام این کار برای شما.

اما اگر این عدم اعتماد به نفس و یا ترس از شکست است که شما را عقب نگه داشتن – و سپس آن را تا به شما برای اسکواش خاص که اشکال و یا حداقل قرنطینه آن را به دورترین گوشه ای از خانه خود را.

و اگر فکر شکست به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را از شروع خود را آنلاین امپراتوری سپس به باشگاه خوش آمدید. ما بسیاری از, اعضای, به دلیل رک و پوست کنده ترس از شکست یکی از بزرگترین موانع برای رسیدن به موفقیت. ترس از شکست است بنابراین ظالمانه و مخرب آن می تواند باعث شود شما به میل و رغبت خود را کنار بگذارند رویاهای خود را – برای همیشه لطفا برای.

پس چرا ما از ترس شکست ، آن می رود به تجربیات زندگی است که سهوا به ما آموخت را به خطر نسبت به خطر و از دست دادن. هنگامی که شما در چیزی شکست طبیعی است نگران آنچه دیگران فکر می کنم در مورد شما و اگر آنها از دست دادن علاقه شما. شما نگرانی در مورد چگونه هوشمند و قادر به شما و اینکه آیا شما می توانید به طور موثر دنبال تلاش های آینده. در واقع هنگامی که شما از ترس شکست شما در واقع نگران کل یک میزبان از نتایج ممکن است که بسیاری از آنها هرگز به تصویب مهم نیست که چگونه بسیاری از شما موفق.

اما ذهن نیست منطقی و به سادگی صحبت کردن خود را از ترس کار نمی کند بهتر از تلاش برای آشکار آهن خواهد شد.

راز غلبه بر ترس از شکست است ؟ چند وجود دارد اما ما به شما یکی در اینجا است که شما می توانید حق دور.

آزمایش در سال 1970 نشان داد که دو گروه مجزا از کودکان وقتی که می آید به یادگیری مهارت های جدید. وجود دارد “نفس گرا” کودکانی که نگرانی اصلی این است به از دست دادن چهره در مقابل دوستان خود را. برخی از این کودکان از ترس شکست بسیار آنها ابداع راه هایی برای خارج شدن از فعالیت های انجام فعالیت در چنین راهی که آنها احتمالا نمی تواند شکست یا آن را غیر ممکن برای موفقیت به طوری که شکست ندارد ننگ.

گروه دوم کودکان است و آنچه در آنها واژه “تسلط گرا.” این بچه ها نمی مراقبت به همان اندازه در مورد از دست دادن به عنوان آنها در مورد دستیابی به یک مهارت جدید. در واقع آنها متوجه است که در ابتدا شکست خورده است که به سادگی بخشی از فرایند یادگیری و آن را در گشاد گشاد راه رفتن. این بچه ها شادتر و موفق بسیار سریع تر از کسانی که از ترس شکست.

بنابراین اگر شما می توانید تغییر تمرکز خود را برای دستیابی به یک مهارت جدید و تصمیم گیری است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در طول راه شما در حال رفتن به لذت بردن از فرایند – شما در راه برای غلبه بر ترس از شکست.

شما ممکن است شروع به کوچک با چیزی نیست که یک معامله بزرگ از اهمیت مانند یادگیری یک بازی جدید است. بیایید می گویند شما در حال رفتن به بیلیارد برای اولین بار در زندگی خود را. تمرکز خود را بر آموزش نحوه نگهداری و شلیک نشانه این زاویه به استفاده از قواعد بازی و غیره. هنگامی که شما از دست یک شات و یا ابتدا این هیچ معامله بزرگ است زیرا شما می دانید که بخشی از این روند و شما در حال یادگیری.

شما ممکن است شگفت زده در تفاوت آن را می سازد. شما شادتر شما باید کمتر استرس و شما یاد بگیرند و مهارت های جدید خود را بسیار سریعتر.

از اینجا, شما ممکن است خودتان کشش بیشتر با انجام کارهایی که شما را بترساند. برای مثال اگر شما یک فرد خجالتی شما ممکن است بپرسید 15 غریبه یک سوال ساده (“آیا؟”) در فضای 30 دقیقه. توجه داشته باشید که چگونه شما احساس می کنید پس از ورزش است. شانس هستند شما نه تنها باید فتح ترس از صحبت کردن با غریبه, شما همچنین می توانید یک افزایش اعتماد به نفس.

[ad_2]