به خواهد و یا نمی خواهد شد ؟

[ad_1]

به خواهد و یا نمی خواهد که سوال ؟ آیا تیس شرافتمند به اجازه خانواده خود مبارزه بیش از آنچه به شما کردم و به رنج می برند تسمه و فلش دادخواهی ثروت و یا به درستی یک را آماده در برابر دریایی از مشکلات به نام رهبری جانشینی. هملت و طنز, کنار, درستی پیش نویس می تواند زندگی را بسیار ساده تر را برای عزیزان پس از شما از بین رفته اند. این یک واقعیت زندگی بسیاری از ما نمی خواهند به صورت مرگ و میر خود ما و قرار داشتن را آماده کرده است. برای کسانی از ما که زنده و چه کسی خواهد مرد در تگزاس ما خوش شانس به یکی از ساده ترین فرآیندهای قضایی در تمام 50 ایالت. هر وضعیت متفاوت است. برای ایجاد یک طرح برای توزیع اموال خود را پس از مرگ خود است که به دنبال خواسته های خود را, شما باید با یک وکیل مشورت که عمل شامل دست زدن به وصیتنامه Probates و املاک. در حال حاضر به برخی از رمز و راز از حقوقی lingo من تلاش خواهد کرد به تعریف چند واژه های کلیدی در چند پاراگراف بعدی.

چه خواهد شد ؟ درستی پیش نویس را یک سند است که اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم توزیع اموال خود را پس از مرگ در مقرون به صرفه و کارآمد.

چرا باید به شما خواهد شد ؟ اگر شما می میرند بدون اراده قوانین رهبری جانشینی دیکته چگونه اموال خود را منتقل خواهد شد. اگر شما خواهد شد و مستغلات خود را خواهد داشت هزینه های اضافی و تاخیر در دادگاه انحصار وراثت.

چه انحصار وراثت? انحصار را از دادگاه روش که توسط آن شما ثابت شده است که معتبر و یا نامعتبر است. انحصار وراثت نیز شامل اداره املاک خود را و توزیع اموال خود را.

چه مستقل و مجری? مستقل و مجری اداره املاک خود را با حداقل دادگاه نظارت و هزینه. نامگذاری مستقل مجری های خود را در ساده سازی روند قضایی. اساسا مستقل مجری حل و فصل املاک خود را و توزیع اموال خود را با توجه به شرایط خود را. یک فرد متاهل اغلب تعیین او به عنوان همسر مستقل مجری. شما همچنین باید تعیین یک یا چند جایگزین مستقل مجریان به قانون در صورت انتخاب اول خود را predeceases شما و یا در غیر این صورت قادر و یا تمایلی به خدمت می کنند.

آیا قوانین رهبری جانشینی? قوانین رهبری جانشینی مجموعه ای از شیوه ای که در آن املاک و توزیع شده است هنگامی که یک شخص می میرد بدون خواهد شد. من اوایل بازی بر روی کلمات از شکسپیر هملت ذکر “رهبری جانشینی”. بحث رهبری جانشینی مطمئن برای قرار دادن شما را به خواب. برای نگه داشتن شما بیدار در این زمان من فقط رفتن به استناد تگزاس رهبری جانشینی قانون است. اگر این موضوع منافع شما, شما ممکن است بخواهید به نگاه کردن تگزاس کد انحصار بخش 37, 38, 42, 45, 47 و کد دیگر بخش ها در اینترنت است. این موضوع می تواند یک مقاله همه توسط خود را. همچنین نگاه کنید به متصل تگزاس تبار و توزیع نمودار دایره ای در وب سایت من.

چه IS A SELF-اثبات استشهاد? تمام تگزاس بخواهد باید خود اثبات استشهاد. خود اثبات استشهاد برطرف روند قضایی و حذف نیاز به شهود می شود در حال حاضر در زمان انحصار وراثت شنوایی. قانون تگزاس فرض خواهد شد داشتن یک خود اثبات استشهاد شده است به درستی اجرا می شود. به درستی به اجرا اساسا بدان معنی است که شاهد امضا خواهد شد که شاهد امضا خواهد در حضور شاهد است که شاهد بیش از سن و یا 18 سال سن و از ذهن صدا و شاهدان حداقل 14 سال سن.

چه چیز دیگری من نیاز به در نظر گرفتن ؟ من مختصر بحث متمرکز تنها در وصیتنامه. فضای ما محدود است اما باید اشاره کنم که برخی از دارایی های منتقل شده توسط نظر شما خواهد شد. نمونه شامل دارایی های تحت کنترل قرارداد مانند بیمه عمر ذینفع نامگذاریهای قابل پرداخت در مرگ و حساب های بانکی ایرا ذینفع نامگذاریهای و دارایی برگزار شد به عنوان مشترک مستاجر با حقوق حق شفعه. که یکی دیگر از موضوع ارزش یک مقاله کامل خود را. بنابراین از خودتان بپرسید سوال شما بررسی می شود همه خود را ذینفع نامگذاریهای و حساب بانکی توافق به تازگی ؟

امروز ما دیگر زندگی می کنند و ما در طول عمر باعث ایجاد مسائل مهم دیگر را در نظر بگیرید. که کسب و کار و تصمیم گیری پزشکی برای شما اگر شما قادر به تصمیم گیری خود را? خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به کسب و کار شما اگر شما یک حادثه سکته مغزی و آلزایمر و یا ناگهانی ترمینال بیماری است ؟ آیا شما می خواهید برای تصویب به طور طبیعی و نمی توان در حمایت از زندگی برای مدت زمان طولانی ؟ آیا شما بیمه درمانی و بیمه مراقبت دراز مدت است که خود را برای پرداخت به مراقبت های پزشکی نیاز دارد ؟ آیا شما جزئی یا کودکان معلول? که مراقبت از خود را جزئی و یا کودکان معلول اگر عبور شما به طور غیر منتظره? اینها فقط برخی از مسائل را در نظر بگیرید در هنگام ایجاد یک “و مستغلات طرح” رسیدگی به کسب و کار و امور پزشکی قبل و بعد از شما می میرند. به یاد داشته باشید گفت: تنها دو چیز است که برخی از مرگ و مالیات. فقط آن را انجام دهید! وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای شما آماده شده است.

[ad_2]