تبدیل مشق شب از استرس به موفقیت برای یک کودک مبتلا به اوتیسم

[ad_1]

یک کودک مبتلا به اوتیسم ارائه چالش های منحصر به فرد برای مدارس معلمان و تکالیف; بنابراین آنها صورت مشکلات برای رسیدن به آنها چه می خواهند.

یک بررسی نشان می دهد که حدود 1 در 68 کودکان رنج می برند اختلال طیف اوتیسم (ASD). ASD یک اختلال رشدی است که باعث ارتباط اجتماعی و چالش های رفتاری. به سادگی آن را به یک ناتوانی است که در آن فرد قادر است به رفتار مناسب.

اوتیسم يک اختلال شايع در میان کودکان خردسال است. این نوع کودکان معمولا یک زمان سخت برای مقابله با بعد از مدرسه مشق شب مورد نیاز است. پدر و مادر سعی کنید برای قراردادن مشق شب مهارت در فرزندان خود را به طوری که تبدیل شدن آنها به خودکفایی مسئول و اختصاص داده شده است. با وجود قرار دادن بسیاری از تلاش های پدر و مادر معمولا تا پایان برخورد با بی تفاوتی و بی علاقگی از خود کودکان است.

پدر و مادر یک کودک مبتلا به اوتیسم, شما نیاز به درک ویژگی های اوتیسم.

به راحتی پریشان

مشکل تکمیل تکالیف

مشکل عملکرد در محیط های ناآشنا

تاخیر مهارت های ارتباطی

با توجه به تحقیقات در 934 پدر و مادر 77 درصد از آنها کودکان در طیف تحصیل در جریان اصلی مدارس است.

متاسفانه معلمان ثبت نام در آموزش آنها با اعتماد به نفس در حمایت از دانش آموزان مبتلا به اوتیسم. علاوه بر این پدر و مادر بودند که آگاهی از اصول آموزش و پرورش از کودکان مبتلا به اوتیسم.

از پدر و مادر به معلمان هر کس به درک و مطالعه نیازهای کودکان مبتلا به اوتیسم که بیشتر می تواند به کاهش سطح سرخوردگی در حالی که برخورد با بداخلاقی به طور موثر.

شما نمی تواند فرزند شما را مجبور به نشان دادن علاقه و یا تبدیل به قادر به انجام مشق شب خود را در سن جوان به ویژه هنگامی که او/او تا به حال به اوتیسم.

اگر شما نیاز به بیمار شما همچنین می توانید دنبال نکات ذکر شده در زیر برای کمک به کودک autistic خود در راه درست وقتی که می آید به تحصیل در مدارس و یا پس از انجام تکالیف مدرسه.

فردی تکالیف

تعیین تکلیف یک تمرین به طور منظم در مدارس, اما مطمئن شوید که وجود دارد باید یک هدف خاص برای اختصاص آن. مشق شب شامل تکالیف است که به دانش آموزان فرصت برای تمرین بیشتر و آمد تا با نمایش داده شد حل شود توسط معلمان در مدارس است.

طولانی تکالیف پیچیده دستورالعمل تبدیل به خستگی برای کودکان مبتلا به اوتیسم و به عنوان یک نتیجه, آنها خودداری از انجام مشق شب خود را. هدف این است که به دانش آموزان نشستن برای ساعت ها به مطالعه اما ایده این است که به رفتن را از طریق هر مفهوم آنها مورد مطالعه در مدارس. درخواست معلمان به وارد مشق شب به کودک autistic خود بسته و در خود توانایی و ظرفیت خود را به مطالعه.

علاوه بر این والدین می توانند ایجاد دو پوشه با دو سرفصل به انجام و انجام شده است. معلمان را به “انجام پوشه” پس از چک کردن حضور مشق در آن است. پدر و مادر قرار داده خواهد شد تمام تکالیف در “انجام پوشه” هنگامی که فرزندان خود را کامل آنها.

این آسان برای یک کودک مبتلا به اوتیسم را به باقی می ماند بدون استرس به عنوان او/ او دیگر نمی خواهد زحمت در مورد تکالیف به پایان خواهد رسید.

تقویت مثبت است کلید

تقویت مثبت می تواند کار شگفتی برای کودکان مبتلا به اوتیسم. این عمل پاداش کودکان مبتلا به اوتیسم برای یک رفتار خاص شما انتظار می رود آنها را به نشان می دهد. هنگامی که پاداش معلمان در کلاس های درس کودکان به احتمال زیاد به پاسخ خوبی و حمل به جلو است که رفتار خاص در حالی که انگیزه همسالان خود به رفتار مانند آنها. این نه تنها سهولت روند مطالعه در مدارس بلکه در خانه زمانی که آنها انجام مشق شب خود را. پاداش برای رفتار خوب می تواند یک کلاس و یا هر گونه فعالیت های سرگرم کننده.

به عنوان کودکان مبتلا به اوتیسم در حال داد و بیداد کن; بنابراین یک پاداش مناسب برای یکی ممکن است به خوبی با دیگران است. به نگه دارید تا تداوم تقویت مثبت والدین و معلمان باید تمرکز بر دوست داشتن و دوست نداشتن کودکان به منظور انتخاب مناسب پاداش برای آنها.

برخی از ایده های بزرگ برای تقویت مثبت عبارتند از:

ستایش کلامی “کار خوب!” و یا “من درک مهارت های نوشتن خود را!” می توانید آنها را پر کنید تا با شور و شوق.

برچسب

پاداش

مشق شب اقامت

شما باید را دیده اند کودکان صرف ساعت در مشق شب آن را انجام داده. ترس از مجازات و یا فریب پاداش احتمالا نگه می دارد و آنها را بیدار در شب. من صحبت کردن در مورد بچه ها در مدرسه ابتدایی. که بد!

اگر فرزند شما دچار تأخیر رشد و یادگیری ناتوانی های او/او باید در مشق شب برای طولانی تر نسبت به neurotypical همسالان. نیروی کار نیست که فرزند خود را برای تکمیل یک تکلیف از 15 دقیقه به عنوان آنها ممکن است دو ساعت به آن کامل است. این خواهد بود مانند تنبیه یک کودک مبتلا به اوتیسم برای معلولیت.

راه حل این است که برای حفظ تعادل بین مطالعه ساعت و دقیقه. به کودک شما زمان کافی برای بازی به عنوان این را حفظ خواهد کرد آنها را از نظر ذهنی و جسمی مناسب در حالی که کاهش سطح حواس پرتی.

سخن پایانی:

به نوبه خود تکالیف زمان بودن استرس زا موفق به پدر و مادر از کودکان مبتلا به اوتیسم باید با مشورت و تعامل با معلمان به طور منظم به نگه داشتن مسیر از عملکرد و از بین بردن نقاط ضعف است. اگر شما واقعا نگران برای مطالعه شما حتی می توانید نگاه برای یک سطح شهریه برای اطمینان از تداوم درسی از هر موضوع. پرورش استرس محیط زیست که در آن یک کودک می تواند توضیح دهد/مورد نیاز خود بهتر است. نگه داشتن تمرکز خود را بر روی تقویت مهارت های به جای آموزش اگر شما می خواهید برای مقابله با کودکان مبتلا به اوتیسم با موفقیت.

[ad_2]