ترس از شکست و ترس از موفقیت – دوقلو نیروهای شکل دادن به زندگی خود را

[ad_1]

ترس از شکست و ترس از موفقیت هستند مانند bookends که شامل کتاب ها و فصل های بعدی زندگی خود را. آنها ایجاد آنچه شما اجازه می دهد برای خودتان و آنچه شما نمی خواهد اجازه می دهد.

از یک سو ترس از شکست مجموعه پارامترهای برای آنچه که شما مایل به انجام و/یا قبول در هر وضعیت داده شده است. بیایید نگاهی به تناسب اندام, به عنوان مثال.

شما باید یک استاندارد برای چه در شکل فیزیکی خوب است برای شما به در می شود. کمتر از استاندارد است که می تواند یک شکست در چشم خود را. اگر شما رویکرد که حداقل ترس از شکست در ضربات به فشار شما را به انجام کاری درباره آن. در این سناریو ترس است که در اینجا به شما انگیزه برای عمل است.

ترس از شکست نیز می تواند در جهت معکوس در راه است که شما مانع از اقدام. در نظر گرفتن تناسب اندام وجود دارد ایده آل شما را برای برخی از زمان. سعی کنید به عنوان شما ممکن است که ایده آل است بازداشته شما. تلاش های خود را منجر به ناامیدی پس از ناامیدی. در این زمان شما را در رسیدن به هدف خود آن را آخرین بار نیست که صدمه دیده است. شما واقعا کار کرده و در رسیدن به این هدف و در اینجا شما را در یک مربع دوباره.

زمانی که قوی مراجع برای صدمه دیده و یا ناامیدی در بازی هستند, ترس از شکست, مراحل می گویند: “حتی نمی امتحان کنید. جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از روند و درد پشت-درهای کشویی در پایان. اگر شما نمی سعی کنید شما نمی توانید شکست.”

عواقب

در اولین سناریو شما در حال هدایت می شود با درد. شما خودتان آموزش به درد استفاده به عنوان سوخت برای پیشرفت رو به جلو. به دلیل آن را با این نسخهها کار شما در نهایت وضعیت یک عمر درد-پیشرفت چرخه.

در مثال دوم شما بی میلی قبول راه چیزهایی هستند و تداوم آنها (و یا آنها را بدتر). شما موفق به ایجاد تغییرات شما می توانید اجازه می دهد تا شما را به آنچه شما واقعا می خواهید. درد در اطراف و نه دستیابی به تمایل خود را هنوز هم با شما حتی اگر تنها ماهرانه.

ترس از موفقیت ایجاد بالا پایان آستانه دستيابی به آنها.

با ایجاد یک سقف آن از شما محافظت از وارد شدن به چیزی بیش از سر خود را. آن را نگه می دارد شما را از نیاز به زندگی می کنند تا انتظارات بالاتر که ممکن است خوب یک بار در چندی اما نه تمام وقت. این محدودیت خود را از آسیب پذیری و قرار گرفتن در معرض در یک موقعیت جدید. در اصل آن را به حداقل می رساند خطر خود را.

یکی دیگر از نمونه عملکرد این ترس است که به نگه داشتن شما را از پشت سر گذاشتن مردم شما در مورد مراقبت. آن می تواند اعضای خانواده, دوستان همسر یا هر کسی که شما احساس می کنید سزاوار موفقیت و در عین حال به رغم تمام تلاش های خود را به آنها نشده ام آن را به دست آورد. آن پایین می آید به یک داخلی سوالی است که می رود چیزی شبیه به: “اگر آنها نمی تواند آن را دارند چرا من باید قادر به؟”

این ترس ها در نظر گرفته شده برای نگه داشتن شما را از آنچه مورد نظر شما. آنها در محل قرار داده برای محافظت از شما را از هر گونه درد بالقوه یا گرفتن آنچه شما می خواهید و یا آنچه شما می خواهید. هنگامی که واقعا در آغوش گرفت و درک این ترس می تواند به معنای واقعی کلمه منتشر می شود شما آزادی تا برای انتخاب اقدامات متفاوت است.

خلاصه

3 راه ترس از شکست و ترس از موفقیت مجموعه, مرزهای خود را برای زندگی:

1. نگه داشتن شما را در یک محدود محدوده (comfort zone)

2. استفاده از درد به عنوان اهرم

3. انکار دسترسی به قدرت بیشتر و بالقوه

چه هدف بالاتر از این ترس ؟

1. ایجاد انگیزه

2. محافظت از

چگونه می توانم شما را از طریق این ترس به گسترش آنچه ممکن است برای شما ؟

1. تشخیص بالاتر قصد پشت احساسات

2. استفاده از ورزش های ارائه شده در MP3 دانلود (جایزه هدیه)

فراوان خود را به زندگی انتساب

چه می شود اگر شما می تواند به طور قابل توجهی گسترش منطقه راحتی خود را?

(پاسخ این سه سوال را برای خودتان):

1. به همین دلیل است که ارزشمند است ؟

2. چه خواهد شد ممکن است ؟

3. خواهد شد که سود ؟ چگونه ؟

تمرین فراوان زندگی می کنند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید