تروتسکی و استالین

[ad_1]

توضیح تروتسکی سهم به موفقیت بلشویکها تا سال 1922. [7]

توضیح دهید که چرا استالین و تروتسکی ظهور لنین به عنوان جانشین. [8]

زیر بودند به همان اندازه مهم است دلیل که چرا استالین بود قادر به نگه داشتن به قدرت در اتحاد جماهیر شوروی:

– تصفیه و آزمایشات نشان می دهد

– پلیس مخفی

– تبلیغات و کیش شخصیت.

– استالین سیاست های اقتصادی.

توضیح دهید که چگونه به دور شما با این بیانیه موافق. [10]

یک)

تروتسکی بود یک سیاستمدار باهوش دستگیر شد و در سال 1900 برای فعالیت های سیاسی خود را. او منتشر شده بلشویک تبلیغات روزنامه ها از جمله پراودا که منجر به پیروزی بلشویکها حمایت عمومی است. او بسیار با استعداد نویسنده, اما همچنین یک سخنران عالی. او اغلب دیده می شود به عنوان چهره عمومی حزب بلشویک. در حالی که لنین بود و بیشتر پشت صحنه تروتسکی خواهد بود در جلسات و پرداختن به جمعیت و پس از برنده شدن پشتیبانی برای بلشویکها. او با استفاده از نمونه های زندگی واقعی را به سخنرانی های خود بیشتر آشنا با این جمعیت و به طوری که آنها را در نظر او بیشتر به زمین و یکی از آنها است.

او همچنین یک ژنرال و رهبر. او به رهبری بلشویکها به پیروزی در جنگ با درخشان مهارت های رهبری. او ایجاد یک جدید ارتش سرخ بیش از 300,000 سربازان و 22,000 افسران مبارزه با جنگ داخلی و او تهدید سربازان و نگهداری خانواده خود را به گروگان به منظور اطمینان از وفاداری. با استفاده از این تاکتیک های خشن ارتش خود بود و بسیار منظم و نمی خواهد به جرات نقص به سفید پوستان است. او را الهام بخش سربازان با سخنرانی و بازدید از خط مقدم نگه داشتن روحیه بالا است. او را صرف بیشتر وقت خود را به عجله از نبرد به نبرد و تا به حال به نفع خود جنگ قطار که در آن او را سوار در سراسر کشور به سخنرانی.

ب)

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا استالین و تروتسکی ظهور لنین به عنوان جانشین. اولا بودند استالین حیله گر تاکتیک و عزم خود را. استالین در زمان خسته کننده و در عین حال قدرتمند کار در درون حزب بلشویک به طوری که او می تواند اساسا حذف مخالفان خود و اضافه کردن هواداران خود. همچنین او علنا بت لنین و سعی کردم در هر فرصت به نظر می رسد به او نزدیک است. او doctored عکس او را و لنین به نظر می رسد با هم, و او همیشه صحبت از پیشرو یک “لنینیست’ راه است. او فرمانده عزادار در لنین مراسم تشییع جنازه ، استالین گفته بود تروتسکی تاریخ اشتباه برای لنین مراسم تشییع جنازه و در جنوب روسیه تروتسکی معتقد بود او نمی تواند به عقب برای تشییع جنازه در زمان و پس از او آن را از دست رفته. اگر چه آن را تقصیر او بود و آن نگاه به بسیاری از مردم که او نمی تواند زحمت و او نمی افتخار لنین. استالین به طور مداوم مطرح شده بیشتر به عنوان یک نسیم آرام نفوذ در برابر افراط وحشی تروتسکی. او تصمیم گرفت که سیاست های او مقدار زیادی از حامیان و مخالفان در برابر هر یک از دیگر. او برادرانت ساخته شده است تا پایگاه خود را از حامیان آن چیزی نبود که تروتسکی در تلاش بود به انجام.

لنین عهد اعلام کرده بود که او فکر نمی کنم که استالین خواهد با استفاده از قدرت کافی با احتیاط مصرف شود. هنگامی که آن را خوانده استالین رفت و رنگ پریده و او را نجات داد زینوویف که گفت که لنین بوده است بسیار بیمار در روز نهایی خود را.

تروتسکی دست کم گرفت استالین بسیار. او فکر نمی کنم که استالین احتمالا تبدیل به حزب رهبر و او متمرکز بر خود و دیگر مخالفان از جمله Kamanev. تروتسکی نیز متکبر و اغلب جرم ارشد اعضای حزب. مردم نگران بودند که تروتسکی منجر خواهد روسیه را به تلخ تر از جنگ بود و باعث درد و رنج است. تروتسکی می خواستم به تمام جهان کمونیست و به بیش از صنعتی سازمان ملل به روسیه بیشتر صنعتی. یکی دیگر از ضربه ای بزرگ به تروتسکی است که در این زمان باید فعال ترین زمانی که لنین در حال مرگ بود در سال 1923 او بد افتاده و بنابراین بسیار درگیر با امور حزب. نی نهایی بود که تروتسکی استعفا داد و به عنوان کمیسر جنگ که هیچ کس واقعا نمی داند چرا.

در پایان تصویر استالین به عنوان لنین شاگرد و تر خود را معتدل و سیاست های او را به دست اورد بیشتر هواداران از گریز از مرکز تروتسکی. استالین یکی یکی دستکاری خود را ممکن است مخالفان و حذف آنها. تروتسکی بود بیش از حد بی دقت و متکبر و دست کم گرفت استالین.

C)

تصفیه و آزمایشات نشان می دهد ایجاد می شود مقدار زیادی از ترس از مردم است. تصفیه آغاز شده در سال 1928 زمانی که برخی از مهندسین متهم به دستکاری. پس این نشان می دهد بسیاری از آزمایشات صورت گرفت و هر کسی مشکوک بودن حتی کمی ضد کمونیست خواهد بود دستگیر و بسیاری از آنها کشته شدند. این باعث شده مردم حتی به نوبه خود در خانواده خود بود و هیچ کس جرات صحبت کردن در برابر استالین. این حکومت از ترس ساخته شده است که مردم سعی می شود به عنوان کمونیست به عنوان امکان پذیر است و هر کس خواهد وانمود شد استالین حامیان. بسیاری از مردم بی گناه کشته شدند فقط برای به اجرا درآوردن این ترس و هر کس از دست کسی که آنها می دانستند در تصفیه.

پلیس مخفی به نام Cheka را بازداشت هر کسی که دیده می شود به عنوان یک تهدید به استالین. این امر شامل فعالان سیاسی و افرادی که به اشتراک نمی کمونیست نقطه نظر. توسط Cheka هر گونه توطئه علیه استالین می تواند گرفتار شود و او می تواند خود را حفظ totalatarianist موقعیت به عنوان دیکتاتور روسیه است.

با تبلیغات او ساخته شده آن را به نظر می رسد که روسیه بسیار موفقیت آمیز بود. عادی مردم روسیه bizarrely به نظر می رسید به عشق استالین. آنها به نظر می رسید فکر می کنم که روسیه بسیار موفق بود و انکار می کند استالین شر. تبلیغات خواهد بود حمایت از سیاست های کمونیستی و نقد مخالفان خود را. این تغییر راه که مردم فکر می کردند و بنابراین بیشتر مردم با حمایت خود باعث. کیش شخصیت بود که در آن هر کس دوست داشت استالین و اعتقاد او را به یک رهبر بزرگ است. آنها تا به حال تقریبا شستشوی مغزی شده است با تبلیغ و هیچ کس تا کنون گفت در مقابل استالین چرا که آنها از او می ترسید. اگر هر کس او را دوست دارد آن است که نمی تواند سخت برای حفظ قدرت است.

استالین سیاست های اقتصادی را کمک به او را به نگه داشتن کنترل تا حد معینی. او بیش از حد شرکت در مورد افکار خود را در سیاست های اقتصادی است. او با استفاده از آنها به عنوان یک استدلال در برابر مخالفان خود و با استفاده از آنها به عنوان بهانه ای برای از بین بردن آنها. او تغییر سیاست خود را زمانی که او می خواست یک استدلال در برابر مخالفان دیگر و با موفقیت حذف شده ترین مخالفان درون حزب. سیاستهای اقتصادی او انتخاب خیلی خفیف و بنابراین آن را نمی خواهد به شدت مخالف است.

به طور کلی من فکر می کنم آنها به همان اندازه مهم است. من بر این باورند که سیاست های اقتصادی شد نه به عنوان موثر به عنوان دیگران به عنوان آنها را جامد را تضمین نمی کند پشتیبانی و نگه داشته در حال تغییر است. من فکر می کنم با این حال که تبلیغات فرقه از شخصیت تصفیه و آزمایشات مهم ترین عوامل است که کمک به او را به حفظ کنترل به دلیل آن را ناشی از ترس و در عین حال در همان زمان آنها را تحسین او و دوست داشت او را برای آنچه که او انجام داده بود برای روسیه است. این Cheka نیز یک عامل عمده, اما, آنها, نیست, همانطور که می ترسید به عنوان تصفیه.

بدون هر یک از این عوامل با این حال, آن را دشوار است برای استالین برای به دست آوردن و حفظ کنترل.

[ad_2]