تفاوت بین موفقیت و شکست است که توانایی به اقدام

[ad_1]

“تفاوت بین موفقیت و شکست است که توانایی به اقدام” – Alexanndre گراهام بل

مقدمه

نقل قول بالا توسط الکساندر گراهام بل به درستی توصیف اثرات مضر تعویق.

سال 2017 ادامه داد: در آن سفر. در حال حاضر ما در حال نزدیک شدن به پایان سه ماهه دوم – پنج ماه از دوازده ماه در حال حاضر از بین رفته اند.

از خود بپرسید این سوال که “تا چه حد من رفته در دستیابی به اهداف من برای سال؟” خود را صادقانه در پاسخ به این سوال تعیین خواهد کرد که چگونه شما را در ادامه نقشه راه خود را برای دستیابی به اهداف خود را برای سال 2017.

هر یک از ما تمایل به تاخیر در نظر گرفتن اقدام لازم در یک زمان و یا دیگر. برخی از مردم همچنان به تعویق انداختن اقدام تا زمانی که موضوع در دست دست می دهد ارتباط. برای برخی از دیگران تعویق انداختن اقدام یک راه زندگی است.

خطرات ناشی از عدم اقدام (تعویق)

یک فرد است که استفاده می شود برای به تعویق انداختن اقدام در کارهای مهم اجرا می شود خطر ابتلا زیر است:

 • از دست رفته فرصت های بزرگ

تاخیر غیر ضروری در نظر گرفتن عمل می تواند منجر به از دست دادن فرصت های بزرگ است که می تواند بسیاری از تفاوت مثبت در زندگی کسی.

شاید شما یک ایده کسب و کار بزرگ اما شما نگه داشته تعویق انداختن اجرای. چند ماه/سال بعد شخص دیگری پیاده سازی ایده مشابه با پاداش های مالی ،

 • به طور مداوم عدم دستیابی به اهداف تعیین شده

تعلل دزد زمان است. زمانی که شما همچنان به تعویق انداختن اقدام شما با شکست مواجه خواهد شد برای دیدار با اهداف شما برای خودتان و کسب و کار.

 • در حال توسعه عزت نفس پایین و از دست دادن اعتماد به نفس

زمانی که شما همچنان به تاخیر انداختن اقدام شما نبود در همه چیز. همانطور که می بینید دیگران دستیابی به شما شروع به از دست دادن اعتماد به نفس در خودتان و اعتماد به نفس خود را بینی شیرجه رفتن.

 • احتمالی سقوط از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است.

صفحه اصلی مبتنی بر کارآفرین پیشرفت در توانایی حقه وظایف مختلف را به طور همزمان فعال بودن و اقدام لازم. بنابراین یک کارآفرین که زیاده روی در تعویق خواهد شد در نهایت از بین بردن خود را/کسب و کار خود را زودتر از بعد.

پس چگونه شما در غلبه بر این عادت بسیار بد?

اگر شما می خواهید به موفقیت به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار, صاحب, شما باید قادر به گرفتن دشوار و بحرانی تصمیم گیری بدون تاخیر غیر ضروری.

من در اینجا به ذکر برخی از سعی و قابل اعتماد راه برای غلبه بر تعویق:

 • شکستن کار به کوچکتر بیت تا زمانی که شما با انگیزه به عمل

 • اعمال اصل پارتو. اختصاص زمان بیشتر و انرژی به مهم ترین بیست درصد از فعالیت های روزانه خود را.

 • صرف زمان بیشتری را با عمل مردم گرا – دستاوردهای

 • به دنبال اثرگذارندهها در تو رفتگی در دیوار/بخش کسب و کار و درخواست برای مشاوره

 • آیا نمی شود بیش از حد احساسی هنگام گرفتن تصمیمات

 • اطمینان حاصل کنید که قابل اثبات دیتا در اختیار شما

 • آگاه از عواقب ناشی از عمل خود

کاغذ بسته بندی

اگر شما نگاه کنید در اطراف شما کشف خواهید کرد که اکثر افراد موفق نمی بدفع الو قت گذراندن. چرا ؟

این است زیرا آنها توسعه مهارت های مورد نیاز و اجرا و انضباط به ماندن متمرکز و اقدام لازم را در هر زمان که نیاز ناشی می شود.

شما فقط می توانید غلبه بر این عادت بد تعویق توسط تبدیل شدن به یک مرد یا زن عمل است. هنگامی که شما تبدیل به عمل گرا شما در غلبه بر اینرسی و شتاب حرکت به شما به ارتفاع بیشتر از دستاورد و موفقیت است.

بنابراین امروز تصمیم بگیرید برای تبدیل شدن به یک مرد/ زن از عمل و نیروهای طبیعت را در همگام با اقدامات خود به شما کمک کند موفق می شوند.

آیا شما تجربه تعویق و یا شما می دانید کسی که رنج می برد و یا از آن رنج می برند?

[ad_2]