تلفظ و جمله استرس در زبان انگليسی آموزش

[ad_1]

آموزش تلفظ صحیح زبان انگلیسی می تواند مطلق میدان مین برای هر دو معلمان و دانش آموزان است. در آن طول می کشد آموزش و تمرین در بخشی از هر دو طرف از کلاس درس اما به ارزش آن خواهد شد. به منظور بحث در مورد تلفظ, آموزش استرس را نیز شامل می شود در اینجا.

هر کس شنیده است کسی که بر جعلی مرزی شبه نژادپرستانه لهجه (اغلب در هزینه از مردم) و سعی به تکرار آنها سفارش “flied شپش” اما واقعیت این است که برخی زبان ها به سادگی منع تولید برخی از تلفن های موبایل وجود دارد که در فارسی و بسیاری از زبان نیز نمی از ویژگی های صامت خوشه به زبان انگلیسی می کند.

مطالعه تلفظ زبان انگلیسی می تواند سنگین و وقت گیر و مفید ترین راه برای استفاده از این زمان (که اجتناب ناپذیر است فرض کنید کسی می خواهد برای آموزش صحیح زبان انگلیسی) است که با استفاده از یک آوایی respelling سیستم. جامع ترین respelling سیستم شامل استفاده از آوانگاری بین المللی (IPA) اما این کار توصیه نمی شود چرا که اکثر دانش آموزان EFL نمی خواهد با آن آشنا و آموزش آن را به آنها را شامل اتلاف بسیار ارزشمند EFL زمان! واقعیت آن است که در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از آوایی نوشتن سیستم های که با استفاده از الفبای رومی به عنوان ما آن را می دانم در انگلیسی.

EFL معلمان آشنا با نزدیک شدن توسط یکی از دانش آموزان خود صحبت می کند که جملات کامل کاملا غیر قابل درک کلمات. در سوال ممکن است بسیار خوب درک گرامر زبان انگلیسی و طیف گسترده ای از واژگان اما بدون تلفظ صحیح پس از آن همه است و برای هیچ.

دانش آموزان نیاز به شنیدن و یادگیری طبیعی آرام تلفظ گفتاری توسط معلم و نه یک کلمه بیش تلفظ و غیر طبیعی ظروف سرباز یا مسافر از برای تلفن های موبایل. صحبت های غیر طبیعی مضر است به یک دانش آموز پیشرفت زیرا نه تنها آنها نمی دانیم, طبیعی, spoken English زمانی که آنها می آیند به آن را بشنوند اما آنها نیز به تقلید از معلم و احتمالا درک نمی شود و در همه توسط زبان مادری.

در نظر بگیرید: نام من دیوید برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه mi naeh miz Daevid

آن چقدر است ؟ برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه چگونه muh چی zit?

در اینجا ما می بینیم لینک قرار داده و به تمرین. این راهی است که در آن پایان یک کلمه می آمیزد با آغاز بعدی به ترتیب به شکل یک رشته برای تلفن های موبایل.

اگر معلم عادت به آرامی صحبت می کند و بیش از تلفظ کلمات دانشجو نمی خواهد بود قادر به تشخیص آن چقدر است ؟ زمانی که آنها شنیدن چگونه muh چی zit?

در نظر بگیرید: فرد می خواهد برای به دست آوردن یک ماشین بهتر برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه فرد wuhntstuh gettuh bedder ماشین.

در اینجا ما می بینیم یک مثال از کاهشاست که راه که در آن برای تلفن های موبایل از برخی از کلمات در حال منقبض و کوتاه تر.

با استفاده از یک خوب respelling سیستم می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست زمانی که آن را می آید به درستی تلفظ زبان انگلیسی. لازم است برای کاملا به درستی تکرار برای تلفن های موبایل از کلمه انگلیسی, اما سعی کنید به تکرار آنها را به بهترین شکل ممکن.

بسیاری از EFL دانش آموزان در سراسر جهان را های مختلف سیستم های استرس در زبان مادری خود, و حسابداری برای این کار در حالی که به طور همزمان با استفاده از یک respelling سیستم یک ایده عالی است.

در نظر بگیرید: موز برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه بوه NAEH نوح

کلمه موز دارای استرس در وسط هجا. آن است که کمی بالاتر تن به تن بلندتر و طولانی تر است. تایلندی دانش آموزان به احتمال زیاد تلفظ این کلمه به عنوان بوه naeh نوحبه دلیل سیستم استرس در زبان خود را.

جملات مختلف را مشابه اگر نه یکسان استرس الگوها و دانش آموزان قادر خواهند بود به طور مستقیم انتخاب کنید این را در طول زمان. محتوای کلمات مهم ترین کلمات در یک جمله می آید برای تلفظ. اینها اسم اصلی افعال قیدها و صفت. این محتوای کلمات دیگر کمی بالاتر تن به تن و بلندتر از تابع کلماتاست که ضمایر کمک به افعال حروف ربط و حروف اضافه و آنها کاهش می یابد. در حالی که این یک قانون سخت و سریع آن می تواند به عنوان یک راهنما وقتی که می آید به آموزش استرس به دانش آموزان EFL.

به عنوان مثال: نام من دیوید زمانی که نوشته شده با استرس شامل صداها/به نظر می رسد بیشتر شبیه به نام من دیوید است.

این مهم است که نه بیش از حد جمله استرس در هنگام آموزش زبان انگليسی, آن مهم است به صحبت می کنند به طور طبیعی به این دلیل که معلم نیز می خواهد/دانش آموزان خود را به صحبت می کنند به طور طبیعی.

مثال دیگر. تصور کنید که داشتن یک مکالمه با تلفن. در این وضعیت شما, شما در حال گوش دادن نیست برای هر کلمه در انتهای دیگر خط; شما فقط چیدن در مهم ترین کلمات است. شما در حال گرفتن جان کلام این گفتگو. شما در حال چیدن در محتوای کلمات.

Respelling و جمله استرس را به مقدار زیادی از تمرین هم برای معلم و دانش آموزان, اما آن را به خوبی به ارزش زمان و تلاش آن طول می کشد تا زمانی که دانش آموزان صدای طبیعی و آسان به درک با تشکر از مهارت های آنها شده اند به توسعه کمک کرد.

[ad_2]