تمرینات آلت تناسلی مرد داستان موفقیت – 7 همه چیز شگفت انگیز است که اتفاق افتاده پس از ورزش من مردانگی

[ad_1]

اگر شما شده است فکر کردن در مورد ورزش آلت تناسلی خود شده اند و به دنبال یک ورزش آلت تناسلی مرد, داستان موفقیت, پس این مقاله برای شما! I'm رفتن به صحبت در مورد 7 بسیار عالی چیزهایی که من تجربه کرده پس از اتمام موفقیت آمیز آلت تناسلی مرد ورزش برنامه. اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در ادامه مطلب …

قبل از من صحبت کردن در مورد چیزهای خوب اینجا,'s کمی بد …

من شروع ورزش من مردانگی. من در واقع شروع به خاموش با استفاده از قرص ها و پمپ ها را امتحان کنید برای بزرگنمایی اندازه من. هیچ یک از کسانی که همه چیز کار می کرد من به پایان رسید تا باعث درد در من مردانگی و من دچار عوارض جانبی. به مسائل بدتر … من't حتی دریافت هر گونه نتایج قابل توجهی!

در حال حاضر پس از انجام تمرینات آلت تناسلی مرد من واقعا شروع به افزایش نر میباشد. و پس از تجزیه و تحلیل بیشتر متوجه شدم که اکثر این روش ها وجود دارد هیچ چیز بیشتر از بی اثر است و بسیار بیش از قیمت و بی ارزش روش که به't قابل توجهی تولید و / یا نتایج دائم.

بنابراین بهترین بیت از مشاوره من می تواند به شما این است که مطمئن شوید که شما اقامت طبیعی با افزایش اندازه آلت تناسلی خود را. اقامت طبیعی می پردازد … زمان بزرگ!

در اینجا 7 چیزهایی که اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از ورزش من مردانگی …

1. من در حال حاضر احساس اعتماد به نفس بیشتری در اتاق خواب. من به یاد داشته باشید احساس خجالت و همیشه مایل به نور خاموش قبل از مقاربت است. علت این است که من تا به حال خنده دار به دنبال 5 1/2 اینچ نصب. که اندازه واقعا't که بد نیست اما بسیاری از زنان ترجیح می دهند در حدود 7 تا 9 اینچ به طور کامل ساخته شده است. پس از انجام طبیعی آلت تناسلی مرد تمرین من افزایش یافته و من به طور کامل ساخته اندازه آلت تناسلی مرد توسط 2 اینچ برای رسیدن به 7 1/2 اینچ.

2. I'm قادر به انجام بسیاری از sex موقعیت به راحتی. قبل از من محدود به فقط پایه sex موقعیت. در حال حاضر که من'm بزرگتر من می توانید تمام انواع موقعیت های جالب (مانند یک's در فیلم بزرگسالان).

3. علاوه بر داشتن یک نعوظ موضوع دیگری برخورد من با داشتن یک بسیار کوچک شل حلق آویز اندازه … که احتمالا حدود یک اینچ یا بیشتر و … که تقریبا چیزی است که ساخته شده و من بیشتر خجالت کشیدم! پس از به طور طبیعی افزایش اندازه من با تمرینات من نصب نیست فقط بزرگتر I'm در حال حاضر نیز “به خوبی آویزان”.

4. آلت تناسلی من به نظر می رسد جذاب تر است. چه چیزی باعث می شود یک آلت تناسلی مرد نگاه جذاب تر است که به طور کامل راست زمانی که ساخته شده عضلانی نگاه به آن را با رگ و البته آن را به ضخامت و سنگ سخت.

5. من مهم دیگر این است که در حال حاضر رفتن دهان بیشتر! من حدس می زنم که تحقیقات خیلی دقیق زمانی که آنها گفتند که یک درصد بالاتر از زنان بیشتر احتمال دارد به دهان و دندان اگر یک مرد بزرگ و جذاب به دنبال آلت تناسلی مرد.

6. من مردانگی افزایش یافته است در همه زمینه ها. این به چه معنی است ؟ این به این معنی من افزایش طول, افزایش دور من سرباز محکم, من در حال حاضر می توانید تاریخ و زمان آخرین تا 45 دقیقه با sex (که خیلی ناجور شگفت انگیز) من می توانم در حال حاضر ارگاسم چندگانه و من حتی بهبود سلامت کلی از آلت تناسلی و پروستات است.

7. و در نهایت با انتخاب به مسیر طبیعی و انجام این ساده 6-10 دقیقه در روز ورزش روال همه این نتایج من را به دست آورد دائمی هستند. نیز وجود دارد هیچ درد یا عوارض جانبی نیز هست.

خط پایین این بود خیلی تصمیم عاقلانه برای من به ماندن و ورزش من مردانگی قضاوت بر اساس آن 7 چیزهایی که در بالا. اما اشتباه نکنید در مورد آن طول می کشد یک معامله بزرگ از قوام و فداکاری و صبر و شکیبایی برای این به کار می کنند. اگر شما تصمیم به رفتن این مسیر لطفا توجه داشته باشید که, و همچنین مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید معتبر آلت تناسلی مرد برنامه ورزش از آنجا که همه آنها شامل همه موثر ترین ورزش روال.

دیگر از آن, من امیدوارم که این مقاله به شما الهام و به شما برخی از وضوح که چرا آن را بسیار عاقلانه برای رفتن مسیر طبیعی.

[ad_2]