جدید R4 SDHC بسته بندی

[ad_1]

محبوب ترین در جهان R4 کارت R4 SDHC گرفتن یک آسانسور چهره. سازنده اولین R4 به پشتیبانی از SDHC است قطع کارت و تمرکز بر آن جانشین R4 SDHC v2.10T. برای اولین بار در دسترس است در کنار نسخه قبلی این کارت جدید است که در حال حاضر گل سرسبد محصول از تولید کننده. آشنا جعبه سیاه است که در حال حاضر رسما قطع شده و دیگر در حال عرضه به فروشندگان مختلف. پشتیبانی است که هنوز هم در دسترس برای نسخه سیاه و سفید, اما هر کارت جدید خریداری خواهد بود که با بسته بندی جدید.

در حالی که نام رسمی این R4 SDHC v2.10T آن را نیز ممکن است به عنوان مراجعه کننده “مبارک جعبه بسته بندی. این R4 SDHC تیم در حال توسعه یک DS کارت مدیریت مشتری نرم افزار به نام مبارک جعبه. آن را در حال حاضر در بتا اما R4 v2.10T طراحی شده است برای کار با آن است. مشتری باید مدیریت رسانه های بزرگ و بازی پشتیبان گیری کتابخانه ها آسان تر است.

این بسته بندی جدید ترین تفاوت آشکار است. با وجود چگونه آن را ممکن است نگاه این است که R4i Gold و آن را جعلی آن است که یک محصول دیگر از همان سازنده ی عنوان محبوب ترین در جهان R4 از اصلی بازنشسته در سال 2008. بسیار قابل مشاهده در مقابل جعبه است از سایت سازنده r4sdhc.com که در آن هر دو جعبه سیاه و جدید طلا جعبه دیده می شود در صفحه محصول می باشد. جعبه texturized روشن طلا با لهجه قرمز و بلافاصله چشم نواز است. این R4i Gold طراحی شده برای DSi است نرم و صاف فلزی طلا به پایان است و از یک تولید کننده های مختلف بدون هیچ گونه رنگ قرمز بر روی جعبه.

بهبود بسته بندی تنها شروع R4 v2.10T همچنین ویژگی های اصلاحی منو گرافیکی بسیار بهبود یافته و سرعت بیشتری سازگاری با بازی در بالای تمام امکانات و قابلیت اطمینان از جعبه سیاه R4. هنگامی که کارت بوت کردن آن را آسان به توجه است که این نرم افزار منو برداشته شده است به طور مستقیم از R4i SDHC (جعبه قرمز). نسخه فعلی قابل مشاهده است در پایین دست چپ گوشه در هر دو صفحه نمایش. DS کنسول سازگاری همان اول R4 SDHC بنابراین انتظار نداریم که این کار در یک DSi یا DSi XL یا نه.

این است که هیجان انگیز ترین نسخه جدید این سال و پارسه خواهد دریافت مقدار زیادی از لذت بردن از پیشرفت های به این کارت. شما می توانید انتخاب کنید تا با نام تجاری جدید R4 SDHC card در فروشگاه ما در اینجا: http://www.dscardworld.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید