جستجوی کار: 7 نکته برای موفقیت در مصاحبه های تلفنی

[ad_1]

مصاحبه تلفنی است که چنین بخشی مهم از استخدام فاز, چرا که اگر شما نمی توانید به ایجاد اولین برداشت خوب بر روی گوشی شما شانس دعوت به مصاحبه حضوری را صفر هستند. در زیر 7 نکته برای حفظ در ذهن برای موفقیت در مصاحبه های تلفنی.

1. را انتخاب کنید یک محیط آرام. مطمئن شوید که شما در حال گرفتن تماس در یک محل که در آن شما نمی خواهد پریشان و که در آن شما نمی خواهد که صداهای پس زمینه, مانند تلویزیون و رادیو سگ پارس, بچه ها گریه ، برای مثال اگر شما یک تماس را بر روی تلفن همراه خود را در حالی که در فروشگاه مواد غذایی فرد بپرسید اگر شما می توانید آنها را راست و یا قرار دادن آنها را بر روی نگه دارید تا زمانی که شما می توانید آرام و منزوی محل به صحبت می کنند. بهتر است از تماس گیرنده اگر شما می توانید برنامه مصاحبه برای یک زمان دو طرف راحت ترجیحا برای زمانی که شما می توانید به دور از هیاهو و می توانید یادداشت ها.

2. آماده به عنوان شما را برای یک مصاحبه حضوری. ممکن است شما نوع است که می تواند پاسخ به سوالات در پرواز و شاید شما می دانید که چگونه به خوبی توسط قلب. هنوز هم بهتر است برای آماده جلوتر از زمان و یادداشت های خود را شرح شغل رزومه کاری خود را و هر چه دیگر مواد مرجع شما نیاز دارید در دسترس است. اکثر مصاحبه های تلفنی در حال کارآمد غربالگری تماس های ساخته شده توسط استخدام. آنها می خواهند بدانند که اگر شما متناسب با معیارهای شرح و اگر حقوق و دستمزد خود را در ballpark. با تجربه استخدام معمولا می توانید تعیین این بسیار به سرعت. اما شما ممکن است دریابید که برخی ترجیح می دهند به استخدام را بیشتر در عمق گفتگو با شما و گاهی اوقات آن را استخدام مدیر که انجام مصاحبه تلفنی. فقط در مورد شما باید آماده به عنوان شما را به صورت کامل در مصاحبه حضوری.

3. آماده برای پاسخ به غربالگری کردن سوالات. نمونه هدف از این مصاحبه تلفنی به روی صفحه نمایش از نامزدها. مصاحبه است که به دنبال پرچم قرمز. او در تلاش است برای محدود کردن میدان از نامزدها و انتخاب بهترین مسابقات به دعوت صورت چهره به چهره ، شما می توانید سوالات مانند:

  • چرا شما به دنبال یک موقعیت جدید? (جواب در یک راه مثبت مهم نیست که چقدر ناراضی شما در مورد وضعیت خود را!)

  • راه رفتن من از طریق پس زمینه خود را. چرا شما را در اینجا چرا شما ترک وجود دارد… ? (همیشه یک چرخش مثبت به دلیل خود را برای خروج. بحث در مورد آنچه شما را در خود تجربه قبلی آن را به عنوان مربوط به موقعیت در دست است.)

  • شما چه نقاط قوت/ضعف است ؟

  • آنچه که خود را بزرگترین دستاورد در آخرین موقعیت خود را?

  • چه پروژه های خاص شما کار می کرده است ؟

  • آیا شما علاقه مند در موضع ما/شرکت ؟

4. تعامل با سوالات خوب. اول از همه قطعا سوال بپرسید. اما نمی بپرسید چه چیزی می تواند به نظر می رسد “این همه در مورد من” مطرح شده است. همچنین در این مرحله بهتر است برای مصاحبه به کسی اشاره پول یا منافع. این موضوعات است که شما ممکن است مجبور به آدرس که در مورد خواسته آنها را در طول یک مصاحبه تلفنی, اما آنها بهترین چپ اگر در همه ممکن است تا بعد از آن و/یا آخرین مرحله از فرآیند استخدام. هدف خود را تنها در این نقطه باید برای متقاعد کردن مصاحبه که مهارت های خود و تجربه متناسب با نیازهای خود را. درخواست مصاحبه چگونه موفقیت تعریف شده برای این موقعیت. درخواست مصاحبه یکی از مهم ترین عناصر از شرح شغل. درخواست مصاحبه چرا موقعیت باز است. اینها نمونه هایی از سوالات خوب برای یک مصاحبه تلفنی. و البته خوب گوش دادن به پاسخ های خود را یادداشت برداری اگر شما می توانید.

5. به وضوح صحبت می کنند. این ممکن است آشکار نکته اما آن را مانند یک چیز حیاتی به یاد داشته باشید با تلفن مصاحبه زیرا آن را از طریق کلمات خود را و لحن شما که شما این شانس را به ایجاد یک تصور بزرگ. نگه داشتن منادی در نزدیکی دهان خود را. آیا جویدن آدامس و یا دود. برای تلفن های موبایل در حال تقویت بیش از این تلفن برای تلفن های موبایل دوست داشتنی جویدن بلع و استنشاق/بازدم خاصی برداشت می شود. اگر دهان خود را مشغول است که با فعالیت های دیگر شما نمی خواهد به عنوان منسجم به عنوان شما نیاز به زمانی که شما نیاز به صحبت می کنند.

6. استفاده از نام مصاحبه خود را. نوشتن نام مصاحبه کننده هنگامی که شما برای اولین بار آن را بشنود و از آن استفاده کنید گاهی اوقات در طول مکالمه. مردم مانند صدا از نام خود و این نکته آسان خواهد شد یک راه طولانی در کمک به شما برای ایجاد رابطه دوستانه. مراقب باشید که شما آن بیش از حد نیست هر چند. کلمه کلیدی در اینجا این است که “گاهی اوقات.” استفاده از نام یک فرد در هر زمان به شما پاسخ می تواند صدا ساختگی و غیر طبیعی است.

7. لبخند. اجازه مصاحبه “شنیدن لبخند” در صدای خود را. برخی از کارشناسان می گوید که شما باید سرپا نگه داشتن یک آینه که در آن شما در حال انجام مصاحبه به طوری که شما می توانید خودتان را مشاهده و بنابراین به خودتان یادآوری کنید به لبخند. اگر شما ترجیح می دهند برای انجام این کار حداقل باید یک پست به آن توجه داشته باشید با کلمه “لبخند” نوشته شده بر روی آن قرار داده و آن را که در آن شما خواهید دید آن را در طول تماس. تلفن مصاحبه با محروم کردن شما از این فرصت برای برقراری ارتباط خود شور و هیجان و علاقه خود را از طریق حالات چهره و چشم است. صدای خود را تنها راه شما باید به پروژه انرژی مثبت و انتقال چگونه شما احساس می کنید. شما به طور طبیعی احساس بیشتر مشتاق است که به شما لبخند و صدای خود را قطعا منعکس لبخند خود را.

[ad_2]