جشن موفقیت خود را با پاداش

[ad_1]

یکی از راه های ما ایجاد انگیزه خودمان را برای رسیدن به اهداف ما این است که به خودمان پاداش برای موفقیت در طول راه. هنگامی که ما رسیدن به یک نقطه عطف هدف غلبه بر یک به خصوص دشوار مانع و یا پایان کار برای دستیابی به هدف خود, it's یک ایده عالی برای ساخت در یک پاداش برای این دستاوردها. چرا که ؟ است't هدف خود رسیده است ؟ است't سفر چیزی که مهم است نه مقصد است ؟ شما قطعا می توانید مشاهده چیزهایی که در راه است. اینها همه درست و یا به عنوان یک کل, اما آنها به't همیشه به ما انگیزه.

دستیابی به تمام اهداف ما را به ما بیانیه چشم انداز است برای رفتن به یک فرایند طولانی است. برخی از اهداف آمدن سریع تر از دیگران است. برخی فقط یک زمان واقعا طولانی به طور کامل. آن's, طبیعی, دلسرد, به ویژه هنگامی که دستیابی به این هدف این است که در آینده دور است. به ماندن با انگیزه و برای ماندن در مسیر به ساخت موفقیت خود را در چشم انداز نشان دهنده آن's فقط یک ایده خوب برای برخی از پاداش های کوچک در طول راه. این پاداش باید برای موفقیت واقعی نه فقط به خاطر اینکه شما احساس می کنید نیاز به درمان خودتان. برای انگیزه واقعا کار پاداش باید به واقعی دستیابی به برخی از گام های فرایند و یا نقطه عطف در طول راه. فقط درمان خود را به دلیل شما احساس می کنید مانند آن است که به اثر مخالف است.

اگر من واقعا می خواهم به خرید چیزی, اما آن's نه یک ضرورت است که می تواند یک پاداش خوب. ما don't پاداش خودمان را با چیزهایی که ما نیاز به و یا انجام می شود و یا به هر حال. مثلا اگر من واقعا می خواهید برای دریافت یک جدید ساعت هوشمند است که's نه یک ضرورت. این امر می تواند واقعا یک ابزار خوب برای کمک به من در مسیر نگه داشتن با اهداف از دست دادن وزن, اگر چه. من می توانید کراوات خرید از سازمان دیده بان برای برخی از نقطه عطف هدف در طرح من. اگر من زود و ورزش هر روز به مدت یک ماه خواهد بود که یک موفقیت بزرگ را در خود دارد. که شایسته پاداش که کمک خواهد کرد که من به خاطر رفتن به سمت من نهایی وزن هدف.

نه همه پاداش باید به هدف بزرگتر شما've مجموعه و یا حتی هر یک از اهداف ما است. آنها را به حمایت و یا حداقل کار در برابر آن اهداف است. اگر من'm رفتن به از دست دادن 80 پوند من باید از't را به یک سفر به ملکه های لبنی یکی از پاداش. که's ضد تولیدی جسمی و ذهنی. جسمی آن می افزاید: صدها نفر از غیر ضروری بد کالری و قند به بدن من. چقدر بیشتر شما باید به ورزش به کار کردن زیادی شور کارامل ترافل بلیزارد به هر حال ؟ ذهنی آن را به شما می گوید که شما رژیم غذایی و ورزش تمام شده است بنابراین شما می توانید غذا خوردن چیزهایی که شما باید't به هر حال خوردن حداقل نه زمانی که شما're کار به از دست دادن وزن به هر حال. نه یکی از این چیز خوبی است.

پاداش می تواند یک انگیزه بزرگ هنگامی که به درستی استفاده می شود و نه بیش از حد اغلب. اگر ما دریافت پاداش برای هر چیزی که کمی پس از آن's سخت تر به کراوات آن را به هدف خود را. پاداش به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک به طور منظم بخشی از زندگی است. برنامه ریزی برای آنها. کراوات آنها را به اهداف خود. آنها را مولد یا حداقل ضد تولیدی. You'll که خیلی بیشتر به نگاه به جلو به سفر موفقیت خود.

[ad_2]