حادثه برای خواهر و برادر کاشمری در استخر ذخیره آب/ پسر ۱۰ ساله جان باخت

[ad_1]

به گزارش ایسنا، دکتر محمد جواد یزدانی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پزشکی مبنی بر حادثه غرق شدن دو کودک خردسال در یک استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در روستای کسرینه از توابع بخش مرکزی کاشمر که در ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه امروز اتفاق افتاد بلافاصله نیروهای اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: قبل از رسیدن عوامل اورژانس ۱۱۵ به محل، پدر این دو خردسال اقدام به بیرون کشیدن فرزندانش از داخل استخر کرده بود، این خواهر و برادر که بی‌جان بودند، پس از اقدامات اولیه، بلافاصله به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شدند.

یزدانی تصریح کرد: تلاش کادر پزشکی بیمارستان برای نجات پسر بچه بی‌نتیجه ماند و متأسفانه این پسر ۱۰ ساله جان باخت، دختر ۵ ساله نیز از وضعیت جسمانی مطلوبی برخوردار نیست و هم اکنون در بخش آی.سی.یو بیمارستان تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

وی با اشاره به گرم شدن هوا و افزایش تمایل برخی افراد برای آب تنی عنوان کرد: با توجه به اینکه شنا کردن در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با خطر جانی همراه است، توصیه می‌شود از شنا کردن در کانال‌های آب، استخرهای ذخیره آب کشاورزی و آبگیرها خودداری کنند، تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

[ad_2]

Source link