خانه آب فرآیند: مناسب سازی درجه حرارت می تواند به معنای موفقیت یا شکست

[ad_1]

ذخیره سازی و بسته بندی مایعات جایگزین خود را در خانه شراب

اگر شما به دنبال بهترین راه برای بطری و فروشگاه خود را در خانه شراب شما می خواهید به نگاهی به برخی از گام های اساسی به منظور موفق باشد. در این بخش از آب روند, شما نیاز به یک محیط سرد که در آن شما می توانید فروشگاه شراب خود را به منظور جبران اکسیداسیون و اثرات آن بر خلاقیت خود را. علاوه بر این, شما می خواهید برای پیدا کردن یک محل است که به طور کامل از مسیر مستقیم نور خورشید; از این رو کل انبار شراب مفهوم در ساخت ذخیره سازی و پیری از شراب.

تجاری Wineries بزرگتر زیرزمینهای شراب

اگر شما نگاه تجاری از wineries شما همچنین می خواهید که این آب روند به دنبال آن است. بسیاری از wineries اغلب فروشگاه خود را در برنده شدن در زیرزمینهای تاریک که باعث کاهش اکسیژن تولید شده به طوری که بطری شراب را مزه نیست تغییر داده است.

درجه حرارت ایده آل برای انبار شراب خود را و یا ذخیره سازی منطقه

در حالی که شما نمی خواهید برای دریافت بیش از حد گرفتار در تغییرات درجه حرارت و وقتی که می آید به خود را ذخیره سازی شراب, حرفه ای ترین سازان تنظیم درجه حرارت ایده آل برای ذخیره سازی شراب حدود 55 درجه F. در حالی که این درجه حرارت ایده آل آن است که به هیچ وجه خودسرانه است. اگر زیرزمین یا انبار شراب است چند درجه بالا یا پایین است که وجود خواهد داشت تنها یک دقیقه تغییر در طعم و مزه. پس همین حالا عرق آن است.

نوسان درجه حرارت می تواند فاجعه طلسم اگر شما مراقب باشید نه

نوسانات درجه حرارت در حال یک داستان متفاوت است. اگر خود را جای خنک است که در 57 درجه آن باید باقی می ماند که در آن دمای هوا و ظهور و سقوط بیش از زمان. اتاق باید همیشه زیر 65 درجه برای بهترین نتیجه اما رفتن به 65 درجه و سپس به 50 درجه را باید یک اثر مضر در آب روند.

[ad_2]