خانواده چادر فروشگاه: تجهیزات لازم برای یک سفر کمپینگ خانواده موفق

[ad_1]

ما در بر داشت از طریق تجربه است که اولین و لوازم جانبی ما نیاز به یک فولد اردوگاه واگن. این ما را قادر می سازد برای حمل و نقل تجهیزات کمپینگ از ماشین به اردوگاه بدون نیاز به ایجاد به عنوان بسیاری از سفرهای به خودرو. وجود دارد بسیاری از تولید کنندگان از این وسیله به راحتی در دسترس است اما ما متوجه شدیم که “کلمن” foldable اردوگاه wagon خدمت ما بهتر از برخی از انواع دیگر.

در خط بعدی خواهد بود “مسابقات ایمنی”. اگر شما در حال کمپینگ در منطقه ای که اجازه می دهد تا برای باز کردن آتش سوزی این است که باید در مورد. ما همواره دو جعبه ایمنی مسابقات قرار داده و آنها را در زیپ قفل کیسه های برای جلوگیری از آنها را از خیس شدن و ذخیره آن با ما خشک “محصولات” لوازم. لازم به همراهی مسابقات است برخی از نوع آتش زنه برای شروع کيندلينگ قبل از اضافه کردن قطعات بزرگتر از چوب است. بسیاری از مردم که راه خود را از تصاحب این. بسیاری از استفاده از پرز از خشک کن در حالی که دیگران به استفاده از “پشم فولاد”. کيندلينگ مانند علف خشک برگ و یا شاخه های کوچک ممکن است در بر داشت در اردوگاه اما پیشنهاد این است که شما باید یک بازگشت به بالا.

مورد بعدی ما خواهد شد که اگر ما خواهد بود با داشتن یک اردو یک “اردوگاه تبر یا تبر”. اگر کمپینگ منطقه اجازه می دهد تا ما را به استفاده از منابع محلی این یک آیتم باید باشد. ما باید این را به قطع ما هیزم و همچنین برای رانندگی در چادر سهام. آنها به راحتی در دسترس در محلی کمپینگ/لوازم ورزشی فروشگاه ها. آنها همچنین می تواند خریداری آنلاین, در محدوده قیمت از $18 $70.

وجود قوانین کلی داشتن یک اردو که باید stringently مشاهده شده است. این می رود بدون گفت که کودکان و حیوانات باید رعایت شود به اطمینان حاصل شود که آنها نمی رویم بیش از حد در نزدیکی آتش. من شامل در قسمت بعدی یک لینک به یک مقاله که قرار است توسط ما پارک خدمات است که باید خوانده شود, در رابطه با آتش.

اگر خانواده شما به کمپینگ خواهد بود به ما پارک اردوگاه شما باید بروید به http://www.nps.gov/articles/campfires.htm و ببینید توصیه های خود را. این دستورالعمل همچنین باید اعمال می شود حتی اگر شما کمپینگ سفر است نه یک ملی کمپینگ زمین.

مناسب کیسه خواب از زمان از سال فراوان آب آشامیدنی (دو لیتر در روز به ازای هر فرد) و لطفا فراموش نکنید که کاغذ توالت و دیگر موارد مورد نیاز خود را از سفر کمپینگ خانواده لذت بخش است.

این مقاله در نوشته شده بود را امتحان کنید و کمک در ساخت خانواده سفر کمپینگ به عنوان لذت بخش به عنوان امکان پذیر است و شروع ساختمان “خاطرات خانواده”. ما امیدواریم که این مقاله به ارائه پیشنهادات است که شما ممکن است پیدا کردن مفید است. لذت بردن از خودتان و “مبارک مسیرهای پیاده روی”.

[ad_2]