داریوش و خدمات پستی ایالات متحده

[ad_1]

داریوش: – سکه تحمل چهره او که در آمریکا اما ما هرگز انتظار برای دیدن عادی علمی مروری ذکر است این برای در نظر گرفتن. و من تعجب نیست وقتی که من خواندن بسیاری از چیزهای دیگر در مورد آریایی و قرار است اولین امپراتوری به عنوان خوانده شده زیر بخشی از مراتب بزرگتر ارائه شده است. بود حمایت آمریکا از شاه متصل به یک بزرگتر و بلند مدت برنامه ریزی برای مدیریت طبقه سوم و یا سرف که فکر می کنم آنها رایگان است ؟

“کورش شناخته شده است که “شناخته شده جهانی” او آرزو می کرد شامل مصر و کارتاژ, اتیوپی و مستعمرات یونانی در ساحل دریای مدیترانه تا آنجا که جبل الطارق اما در حال حاضر او فکر کرد بهتر تصاحب شناخته شده جهان به شرق (به جز دور افسانه ای چین). در حدود یک سال او در زمین به عنوان دور به عنوان آنچه که در حال حاضر ترکمنستان شوروی سوسیالیستی جمهوری افغانستان و پاکستان است. او با عجله غرب دوباره و سقوط بر بابل انحراف unfordable Gyndes رودخانه انشعاب از دجله که محافظت از این شهر به دست کم عمق-حفر کانال. وجود او شد چهل هزار یهودی برگزار شد در اسارت در بابل. چند سال بعد قرار دادن پایین شورش در شرق کوروش در جنگ کشته شده. نیروهای نظامی خود را آورده و بدن خود را به عقب به پاسارگاد گذاشته و آن را به استراحت در آرامگاه با نوردیک سقف. {N. B.}

کوروش نه تنها برای اولین بار در جهان بزرگ امپراتور; او یک انسانی که تحت درمان قربانیان خود را benevolently افتخار خدایان خود و مجموعه استانداردهای بالاتر به صورت حرفه ای از مقام سلطنت از بسیاری از پادشاهان دیگر را از طریق قرن. او پسر و جانشین او در مقابل یک حیوان که قبلا لگد همسر باردار خود را به مرگ. او ستایش چاپلوسی نه چشمک زدن حتی زمانی که درباری به او گفت: “من فکر نمی کنم شما در برابر پدر خود را دلیل این که شما لازم نیست که یک پسر بود و پسر او را پشت سر گذاشت.’ با این وجود قبل از اینکه او به طرز مرموزی خودکشی او موفق به تصرف مصر و بسته فرعون بازگشت به ایران. پس از مرگ او به گفته هرودوت هفت اشراف جوان که با تشکیل شاهنشاهی شورای ملاقات و توافق برای پذیرش به عنوان پادشاه او را در میان آنها که اسب باید جزء اولین بار در سپیده دم روز بعد. یک داماد مطمئن ساخته شده است که کارشناسی ارشد خود را خواهد برد با ارائه یک لذیذ, شیهه اسب شایسته مره برای اسب نر. در این راه شریف به نام داریوش پادشاه شد اگر چه حساب خود از صعود خود را که او در سمت چپ حک شده بر روی سنگ متفاوت در راه است که نمی توان تقریبا به خوبی یک داستان است.

هر چه حقیقت داریوش تبدیل به دوم تنها به کورش به عنوان “شاه بزرگ, شاه شاهان” و حتی بیشتر از کوروش بنیانگذار امپراتوری فارسی. با وجود شانس خود را انتخاب داریوش به حال خون سلطنتی از ايران شکل گرفت در رگ خود را برای او از تبار وثیقه شاخه ای از خانواده است. داریوش حکومت سی و پنج سال در قرار دادن رقبا (او مبارزه نوزده جنگ در نرخ نزدیک به یک نبرد یک ماه را شکست داد نه تازه بدوران رسیده kinglets) و سپس به امپراتوری موسسات که کوروش بوده است بیش از حد شلوغ به تدبیر. او تا به حال به نگه داشتن موضوع جمعیت قانع به اندازه کافی به شورش (برای فتح توده ها تا حد زیادی تعدادشان کمتر حاکم ایرانیان) اما منظم به اندازه کافی به پرداخت مالیات های سنگین برای حمایت از دادگاه و ارتش.” (2)

او تاسیس یک راز شبکه جاسوسی بر خلاف خود دور بعد نسبی و های اخیر, شاه, شاه ایران; اما او همچنین تاسیس خدمات پستی قابل اعتماد نیست بر خلاف پونی اکسپرس که هرودوت الهام گرفته شده بود برای نوشتن کلمات در حال حاضر استفاده می شود به عنوان شعار خدمات پستی ایالات متحده. همه ما آن را شنیده و فکر کرده اید که شاید به همین دلیل به ما گفته شده که منشاء bespeaks چیزهای زیادی در فرهنگ های دیگر.

“… آقا راجر استیونس به نوشتن در سرزمین بزرگ Sophy: ‘وجود دارد می توان بدون درک درست از آنچه که زمینه ساز مدرن ایران, مگر ما می دانیم اهمیت این پیروزی افسانه ای در طول تاریخ یا هنر بیش از این اولویت برای ارایش برابر صاف و پوست کنده واقع برای باستان باورهای عامیانه در برابر نوظهور اعتقادات.'” (3)

[ad_2]