درباره فساد تاجگردون هیچ تسامحی را قبول نمی کنیم و اگر این فرد مشکل دارد باید از مجلس برود

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین روح الله نجابت نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی، در نشست خبری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، بیان کرد: عنوان اعتراضی ما در نامه­ای که روز اول در تاریخ 10 خرداد در اعتراض به تایید اعتبارنامه تاجگردون خطاب به رئیس شعبه 12 نوشتیم، روشن است «به دلیل رانتخواری و کسب منافع اقتصادی و اعمال نفوذ شبکه­ای از طرق مختلف در دستگاه­های دولتی و شرکت­های تابعه و بخش عمومی». این که می­گویند مسئله قومیتی و سیاسی یا خانوادگی است، آدرس غلط و انحراف است. به این ادعاهای ما نه در شعبه 12 به درستگی رسیدگی شد و نه در کمیسیون تحقیق که ما تصمیم گرفتیم در این نشست به بررسی آن بپردازیم.

نجابت اضافه کرد: موضوع اعتبارنامه به طور جدی درحال پیگیری شدن است و روند عادی خود را طی می­کند. اصلا چنین نیست که اولین اولویت مجلس شده باشد. هم نمایندگان معترض و هم دیگر نمایندگان در حال پیگیری بحث مسکن، خودرو و موضوعات اقتصادی و معیشتی مردم هستند. در اغاز کار ما باید دندان لقی که آسیب میزند به بدنه مجلس را دور بیاندازیم. هرچقدر ما برای ایجاد ظرفیت­ها اقتصادی در مجلس تلاش کنیم و با رانتخواری و فساد این ظرفیت­ها هرز برود، تاثیری نخواهد داشت.

وی با اشاره به بیان رهبری در سال 83 در دیدار با نمایندگان که فرمودند: «اداره کشور متوقف به مبارزه با فساد است. از هرطرف میروی میبینی اگر با فساد مبارزه نشود، کار کشور لنگ خواهد ماند»، گفت: بیانات امام و رهبری برای ما حجت است.

نماینده مردم شیراز ادامه داد: برخی میگویند تا همین حد کافی است؛ این غلط است. تسامح برای ما پذیرفتنی نیست و ایشان باید از مجلس برود. مجلسی که امید مردم را زنده کرد و قرار است اتفاقات بزرگی رقم بزند، با وجو عناصر مسئله دار و افرادی که دچار فساد اقتصادی جدی دارند، به بیراهه برود.

[ad_2]

Source link