درک قانون دائمی تبدیل

[ad_1]

در بین المللی بهترین-فروش کتاب شما متولد شد, غنیBob Proctor به نقل از دکتر ورنر فون براون “قوانین طبیعی جهان آنقدر دقیق است که ما هیچ مشکل ساخت یک سفینه فضایی به پرواز به ماه و ما می توانیم زمان فرود با دقت کسری از ثانیه”.

به اعتقاد من این مهم است که درک کنند و به آن ضربه بزنید به این قوانین به عنوان ما را از طریق زندگی روزانه ما است. من پیدا کرده اند که با داشتن آگاهی بیشتر از من چگونه می توانید زندگی می کنند در قوانین جهانی من را کشف و شروع به ضربه زدن به پتانسیل من نمی دانستم که من تا به حال. اگر من می توانید آن را انجام دهید من می دانم که شما می توانید بیش از حد.

قانون اول جهان من می خواهم به بحث در مورد است قانون دائمی تبدیل. وای چه لقمه! این صدا ممکن است ترسناک است اما شگفت انگیزی قانون است.

این قانون بیان می کند که انرژی و همه چیز انرژی است حرکت به شکل فیزیکی. فکر انرژی یکی از بالاترین شکل از انرژی است. این به این معنی است که هر آنچه که ما به فکر متمرکز به گفتار خود را به شکل فیزیکی.

برای تجسم این فکر می کنم در مورد یک برنامه شما می خواهید به تماشای در تلویزیون. بازیگران نیستند که در داخل جعبه در اتاق نشیمن خود را, راست? شما شنود گذاشته به انرژی فراوانی است که پخش شده است به اتر است. با تنظیم به این فرکانس یعنی تعویض کانال از انتخاب شما, شما در حال حاضر دیدن تصویر در آن شکل فیزیکی بر روی تلویزیون خود را..

آنچه شما می خواهید به فکر می کنم در مورد چگونه به ترکیب این قانون به زندگی روزانه خود را. یکی از راه های من این است که به صرف زمان اختصاص داده شده در هر روز (من این کار اولین چیزی که در صبح) فکر کردن در مورد و نقاشی یک تصویر در ذهن من چگونه من می خواهم زندگی من بود. من فکر می کنم در مورد اهداف و تصویر خود را به موفقیت. من واقعا هیجان زده در مورد چشم انداز من و قدردانی برای دستیابی به همه چیز من تجسم. من پخش من فکر انرژی به اتر جهان است.

شما می خواهید برای محافظت از خودتان در برابر افکار منفی و تصاویر و احساسات که ممکن است خزش. قوانین جهان بسیار دقیق به عنوان دکتر فون براون اعلام کرد. این به این معنی قانون عمل خواهد کرد در هر تصویر ما را به آن بدهید که آیا این تصویر برای ما خوب است یا بد برای ما است. این بسیار مهم است به یاد داشته باشید. بسیاری از مردم متوقف خواهد شد خوب است که آنها تمایل از تجلی در زندگی خود را به خاطر آنها تمرکز بر روی آنچه که آنها نمی می خواهید به جای آنها چه می خواهند.

نگه داشتن تصویر از آنچه شما گستاخ صفحه نمایش از ذهن خود را و اجازه نمی دهد تصاویر منفی به خزش در.

[ad_2]