دلهره خود انجام پیشگویی یا قانون جاذبه

[ad_1]

وقتی که می آید به معنوی فلسفه مانند این بسیار شبیه به زمانی که شما در نظر مفهوم سفر در زمان وجود دارد که تمام جهان از تناقض آشکار و سردرگمی و مرغ و تخم مرغ سناریو است که می تواند منجر به یک جهنم از یک سردرد زمانی که ما سعی می کنیم به توجیه آنها.

در اینجا چیزی که هیچ کس واقعا نمی داند. همه ما در حال ساخت این عنوان ما به همراه. اعطا من تا باورهای من در همه چیز من در مورد نوشتن در پشت یک عمر تجربه و تحقیق و توسعه شخصی و philosophising اما حتی پس از. هیچ کس پاسخ قطعی به این مسائل. بنابراین در اینجا من (ساده) افکار. اجازه می دهد آنها را به شما را راهنمایی به شما که آیا شما با من موافق هستید یا نه.

قانون جاذبه می گوید که آنچه که ما تمرکز بر ما دریافت خواهید کرد.

آن را شبیه به یک پیشگویی که در آن ما خودمان بارها و بارها این است که ما یک راه خاص: خوش شانس, بدشانس, دست و پا چلفتی, ثروتمند, شاد, پر از بدبختی ، و حقیقت و ببین ما که در راه است.

یک اخطار قبلی متفاوت به یک نبوت خود انجام?

یا آن چیزی است که رفتن به اتفاق می افتد به هر حال ؟

چه تفاوت و چگونه ما می تواند به آنها بگویید از هم جدا ؟

بنابراین یک روز من تا به حال یک اخطار قبلی در مورد یک رویداد است. آن را نگه داشته به آینده را به من بیش از چند سال است. و در نهایت آن را به تصویب رسید. حالا سوال من از خودم این بود آیا اولیه اخطار قبلی رخ می دهد از طریق ترس یا حتی تعجب آنچه که من در آینده ممکن است مانند. بود در ذهن من ساخت چیزهای را که می خواهید انجام دهید ؟ من پس از آن تمرکز بر روی آن است که با توجه به آنچه قانون جاذبه متحده – ما جذب آنچه ما را در تمرکز ناشی از آن را به آمد ؟ و یا آن را به اتفاق می افتد به هر حال ؟

پاسخ این است که من واقعا نمی دانم.

بله من دلهره است که به حقیقت می پیوندند!

من تا به حال دلهره در بسیاری از موارد در مورد همه نوع از همه چیز فرد را از بیماری و مرگ یک کودک در حال درک جنسیتی از دوستان کودکان قبل از آنها متولد شد, حوادث, جشن ها و بیشتر. معمولا آنها زودگذر نگاه اجمالی که به سادگی ظهور به سر من. من نمی خواست آنها را برای من شده فکر کردن در مورد شخص مورد نظر. من فقط می دانم که احساس و یا دیدن آنها را در چشم ذهن.

من نیز آشکار چیزهایی که من می خواستم در زندگی من با تمرکز بر روی آنها. جلوه ای یا نبوت خود انجام است که می آید از طریق افکار خود را ایجاد واقعیت خود را همراه با تکرار اقدامات باورها و عادات است که تراز وسط قرار دارد با دستیابی به این نتیجه.

به نظر من نیز وجود دارد متقاطع احتمال است. بسیاری از اوقات یک اخطار قبلی تنها امکان از یک رویداد رخ می دهد, آن را همیشه در سنگ. بنابراین زمانی که شما و یا گفته شده مورد اخطار قبلی در مورد خود شما سپس می توانید آن را به حال خود افکار و اعمال و اعتقادات. این می تواند یک چیز خوب و یک چیز بد است. (به خصوص اگر آن است که یک مثبت نتیجه نهایی.)

من هم تا به حال دلهره که تنها یک امکان اتفاق می افتد

من متوجه این به طور خاص وقتی که من استفاده می شود به انجام خوانش کارت تاروت. من اغلب دو نتایج بالقوه برای شخص من در خواندن ، خود را در دوره فعلی عمل خواهد آنها را یکی از راه, اما تغییر این معنی که آنها تا به حال یک دوم اختیاری مسیر را.

فکر می کنم در مورد آن را در شرایط عملی. اگر یک فرد دارای اضافه وزن است و می رود به دکتر. پزشک ممکن است پیش بینی آینده خود را به مسائل مربوط به سلامت ادامه داد: کاهش وزن و عدم تحرک و مشکلات مشترک احتمالا دیابت و مشکلات گردش خون. اما آنها را به یک انتخاب. اگر آنها را چند تغییر در شیوه زندگی آنها کاملا متفاوت بالقوه آینده. آن را به آنها را در سنگ تنظیم نشده.

اگر همان است که فرد به طور مداوم می گوید خود آنها را بی ارزش چاق, اضافه وزن, نمی توانید ورزش و غیره. فکر می کنید چه اتفاقی می افتد به آنها… آنها تبدیل خواهد شد خود را خود انجام گزاره!

من نیز بر این باورند که وجود دارد برخی از حوادث که در سنگ و خواهد شد. مسلما می توان آن را سخت و شاید غیر ممکن است برای افتراق بین برخی از اخطار قبلی بالقوه اخطار قبلی و یک چشم انداز از چیزی که ما را جذب می تواند به زندگی ما. اما من فکر نمی کنم شما لزوما نیاز به قادر به آنها بگویید از هم جدا.

اگر شما یک اخطار قبلی که چیزی به نوبه خود یک راه خاص است که شما نمی خواهید به اتفاق می افتد مانند آن پیش بروید و تغییرات را به مبارزه با آن پیدا کردن یک جایگزین نتیجه به کار و نسبت به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای رسیدن به آن. به عنوان گفت: آن را فقط ممکن است یک احتمال حتی یک اخطار قبلی می توان تغییر.

و اگر آن را به اتفاق می افتد به هر حال شما احتمالا می تواند بهتر برای آن آماده این راه بیش از حد. من هرگز فقط خودم استعفا به آن من همیشه آماده شدن برای آن و سپس تمرکز و برنامه ریزی برای یک نتیجه ای متفاوت.

گفت: از زمانی که من تا به حال دلهره من می تواند انجام دهد هیچ چیزی در مورد من همیشه به حال یک حس آرامش با آن دانستن که این راه آن را به معنای بود. حتی در مسائل دشوار من فقط می دانستم که قرار بود به اتفاق می افتد و من فقط به حال به آماده شدن برای آن است.

برنامه ریزی برای بهترین و آماده شدن برای بدترین!

اگر من صادقانه فکر می کنم که بیشتر از این مجموعه در سنگ’ دلهره اصلی رویدادها و حوادث است. اگر آن اطمینان شما من حتی دیده می شود ترس از یک بیماری ترمینال تبدیل به اطراف کافی شفا. بیشتر از بقیه به خوبی من فکر می کنم ما باید برخی از کنترل بیش از, پس از آن واقعا مهم نیست که آیا آن را یک نبوت خود انجام یا اخطار قبلی به دلیل شما می توانید کار با آن و یا در مقابل آن دو راه.

[ad_2]