ده راه رهبران غلبه بر تجزیه و تحلیل فلج

[ad_1]

یکی از بزرگترین چالش های رهبران است به اطمینان حاصل شود که آماده سازی و تجزیه و تحلیل اضافه کردن ارزش واقعی و ارائه چارچوبی برای عمل است. بزرگترین دشمن به عمل فلج تجزیه و تحلیل.

یکی از سخت ترین عادات برای شکستن این عادت ادامه به ایجاد و تجزیه و تحلیل گزینه های طولانی پس از اقدام قاطع باید جای گرفته اند. تجزیه و تحلیل فلج است این قبرستان بسیاری از سازمان ها و مشاغل. این تعویق در هر دو سازمانی و فردی در سطح ناشی از ترس از شکست, ترس از عواقب ترس از کامل بودن, ترس از اشتباه.

تجزیه و تحلیل فلج نتایج در بیش از حد بسیاری از گزینه های. بیش از حد بسیاری از انتخاب را به سمت پایین بکشید و انرژی و وقت و تلاش همه کسانی که بخشی از این مسئله است.

در اینجا ده راه رهبران را تضمین آنها و سازمان خود را قربانی نمی افتد به تجزیه و تحلیل فلج.

1 – تعریف موفقیت به عنوان نتیجه فرایند تجمعی – ساخته شده در یک چرخه عمل و ارزیابی بهبود – سپس اقدام ارزیابی بهبود است. هیچ چیز باعث ایجاد ترس و تجزیه و تحلیل فلج – سریعتر نسبت به توان گفت که هر چه تصمیم گیری ساخته شده است خواهد شد در نتیجه شکست یا موفقیت – با دیگر نتایج ممکن است. ایجاد یک یا/و یا موفقیت یا شکست وضعیت تقریبا قطعا نتیجه در دقت خواندن طولانی مدت – تجزیه و تحلیل و آماده سازی است. تعریف ایده آل نتایج و راه حل ها و استفاده از آنها به عنوان دستورالعمل در تعیین اهداف – فقط اجازه ندهید که ایده آل بود که تنها راه حل قابل قبول.

2 – بهترین عمل در اکثریت قریب به اتفاق از شرایط است که “مطابق با الزامات.” نجات “بهترین شکل ممکن” البته برای تعداد نسبتا کمی از ارزش بالا بالا تاثیر تصمیم گیری.

3-اعمال محدودیت – پول و زمان و منابع – که حفظ تمرکز در عمل و نه در آماده سازی و تجزیه و تحلیل

4 – راه اندازی آماده, آتش هدف رفتار است. اصرار بر اطلاعات کافی به عمل با درجه مناسب از اعتماد به نفس در تصمیم گیری و ایجاد یک اندازه گیری مکانیسم اجازه می دهد تا برای تغییرات به عنوان تبدیل شدن آنها آشکار است.

5 – متوجه است که سادگی و محدود انتخاب می تواند بسیار رهایی بخش – آنها ایجاد یک ساختار است که اجازه می دهد تا برای عمل به جای ثابت ارزیابی افزون جایگزین. پیچیدگی شریک تجزیه و تحلیل فلج.

6 – ارزش نگرش است که محل حق بیمه اطلاعات – اما اطلاعات به عنوان وسیله ای برای عمل نه به عنوان یک پایان در خود دارد.

7 – اصرار بر عمل در هر مرحله. جهت و اولویت های ایجاد شده از طریق تعیین هدف. دستاورد این است که معیار موفقیت – و نه فعالیت.

8 – قبول که اشتباهات بخشی از بهبود. بزرگترین دشمن خلاقیت و نوآوری و توسعه است که اغلب ترس از اشتباه یا بودن سرزنش برای یک اشتباه است. حل مشکل آب و هوا قبول اشتباهات به عنوان بخشی از روند بهبود. این مجازات غیر خطر در نظر گرفتن رفتار به عنوان رفتار برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات است.”اگر شما به اشتباه شما در حال انجام چیزی” است و اعتقاد به حل مشکل سازمان.

9 – اتخاذ یک “اصل به اندازه کافی خوب” (POGE) نگرش نسبت به عمل است. توسعه دهندگان نرم افزار استفاده POGE به عمل – دانستن است که تنها راه برای پیاده سازی و بهبود است به پرتاب سوئیچ – زنده – اندازه گیری نتایج و بهبود – و سپس آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. تنظیمات بر اساس نتایج حاصل از عمل پذیرفته شده بخشی از فرایند – نه نشانه ای از شکست است.

10 – در حفظ و پیشرفت بررسی ساده و مکرر و بسیار سازمان یافته. آن شگفت انگیز است که چگونه حتی شایسته ترین هدف می تواند تبدیل به گروگان به تجزیه و تحلیل فلج – اگر سمت چپ به تنهایی و توسط مردم در یک موقعیت برای دیدن تصویر بزرگتر. را در دوره اصلاحات یک روال بخشی از فرایند – پذیرفته شده و بخش مهمی از اهداف نشست. سوالی که باید پرسید در پیشرفت هر بررسی باید ” “چه در دوره اصلاحات ما را به دیدار با این هدف؟”

گرفتن موجودی از خود و سازمان خود را. از خودتان بپرسید اگر شرایط را برای تجزیه و تحلیل فلج وجود دارد – و یا اگر تحلیل فلج است که در حال حاضر در کار سخت و گیج کننده فعالیت با موفقیت. سپس با استفاده از پیشنهادات از رهبران که کمک به این مقاله برای افزایش خود را شخصی و سازمانی مزیت رقابتی است.

[ad_2]