ده عادات روزانه از زنان موفق در کسب و کار

[ad_1]

من شده اند با مشاوره زنان در کسب و کار برای بیش از بیست سال و من متوجه شده ام برخی از الگوهای موفقیت در حال ظهور. زنان موفق در کسب و کار باید به خوبی تعریف شده روزانه عادات موفقیت. این عادات ناخودآگاه تبدیل به بخشی از زندگی روزمره خود و به نظر می رسد به عنوان یک عامل مهم در موفقیت کسب و کار. در اینجا ده عادات روزانه موفق بازرگانان به نظر می رسد برای به اشتراک گذاری مشترک:

1. زنان موفق در کسب و کار مجموعه ای از اهداف است. آنها باید بلند مدت, کوتاه مدت و اهداف روزانه. آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به, چرا که آنها می خواهند برای رسیدن به آن و چگونه آنها در حال رفتن به اهداف خود واقعیت است.

2. هوشمند بازرگانان باید با دقت نوشته شده است برنامه عمل. هدف این است که فقط یک رویای بدون یک برنامه نوشته شده است. زنان موفق می دانید آنچه آنها می خواهند برای به انجام رساندن هر روز, هفته, ماه, سال و حتی پنج سال از هم اکنون. این طرح اقدام به خوبی فکر کردن طرح برای آینده است.

3. هدف دستیابی به شروع یک گام کوچک در یک زمان. زنان موفق روزانه به انجام لیست. آنها می دانند که چگونه برای شکستن خود برنامه اقدام به نیش می زنند به اندازه قطعات. این قابل اجرا قطعات نیش اندازه به نوبه خود به روزانه لیست فعالیت های است که آنها را نزدیک تر به سمت اهداف خود است.

4. یک صفت مشترک در میان همه سود صاحبان کسب و کار است که آنها می دانند که چگونه به نگه داشتن چیزهای مهم مهم است. موفقیت گرا نیست به راحتی پریشان از دستیابی به اهداف خود. روزانه خود را به انجام لیست اولویت دارد مطمئن شوید این مهم پول در آوردن فعالیت های در حال انجام ،

5. تجسم آینده به عنوان اگر آن را در حال حاضر واقعیت این است که یک ابزار قدرتمند موفقیت است. زنان موفق در کسب و کار آینده خود را به عنوان انجام و مولد. سود کارآفرینان صحبت در مورد آینده با خوش بینی و اعتماد به نفس.

6. زنان موفق در مدیریت زمان عاقلانه است. زنانی که خود پول در آوردن کسب و کار در کنترل از وقت خود را و اجازه ندهید که زمان به آنها را کنترل کند.

7. خوشحال کارآفرینان می دانم زمانی که به استراحت و دوباره جوان است. همه کار و هیچ بازی منجر به روحی و جسمی فرسودگی شغلی. این مهم را به سلامت جسمی و روانی استراحت در طول روز کاری.

8. شما نمی توانید لذت بردن از موفقیت اگر شما نیست, سالم, در, ذهن, بدن و روح و روان. زنان موفق دانستن آن مهم است به خوردن سالم است. یک بسته چیپس و نوشابه است نه یک قدرت ناهار! مراقبه و تجسم و تایید همه به نظر می رسد بخشی از این زن موفق در زندگی روزمره هستند.

9. نفس کشیدن! هوشمند بازرگانان می دانید آنچه آنها می توانید تغییر دهید و بدانید که چگونه برای ایجاد صلح با آنچه که آنها نمی توانند.

10. در نهایت یکی از قدرتمند ترین عادات موفقیت این است که به طور منظم زمانی را به نظاره نشست و قدردانی از موفقیت های خود را. زنان موفق در کسب و کار خود را جشن پیروزی هر دو کوچک و بزرگ هستند. در اینجا موفقیت نکته: لذت بردن از موفقیت های خود را به شما قدردانی اذعان و لذت بردن از روز خود را به روز موفقیت های بیشتر موفقیت های شما می خواهید برای لذت بردن از!

[ad_2]