دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت

[ad_1]

هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره عدم رأی مجلس به حسین مدرس خیابانی گزینه پیشنهاد دولت برای تصدی وزارت صمت، اظهار داشت: تلقی نمایندگان مجلس آن بود که گویا دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت. 

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: تعداد زیادی از نمایندگان مجلس درباره عملکرد و برنامه‌های حسین مدرس خیابانی سؤالات و ابهامات زیادی داشتند و هیچ مقام ارشد دولتی هم نمایندگان مجلس را قانع نکرد.

بیگی‌نژاد خاطرنشان کرد: روز رأی‌گیری در مورد گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صمت، دولت شرایط و سناریو را به صورتی شکل داد که مدرس خیابانی رأی نیاورد.

وی افزود: روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس به این نتیجه رسیدیم که دولت بنایی بر رأی آوردن مدرس خیابانی نداشت و گویا آنها به دنبال اجرای این سناریو بودند که مجلس با دولت تعامل ندارد و مصداق آن هم عدم تأیید طرح گشایش اقتصادی و پیش‌فروش نفت است.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت در شرایط مختلف به دنبال القای این موضوع است که مجلس با دولت تقابل دارد و اصلاً مشخص نیست که قوه مجریه چه سودی از این قضیه می‌برد و به همین دلیل مسائل را مهندسی شده عملیاتی می‌کند.

[ad_2]

Source link