رئیس جمهور ادم خسیس و لئیم بزرگ بودجه کسب و کار

[ad_1]

تنسی کنگره کوهن اخیرا نوشت که پیشنهاد طرح بهداشت و درمان “شده اند باید به نام” ابنزر ادم خسیس و لئیم عمل’ به این دلیل غنی ثروتمندترین افراد و مضرات کمتر خوش شانس هر دو از لحاظ مالی و جسمی!”

خوشبختانه ما گریختم گلوله است که می باید برچیده پزشکی و حذف احتمال بهداشت و درمان مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر. اما ادم خسیس و لئیم است که در تلاش برای حمله دوباره! در حالی که رئیس جمهور Ebenezer تهمت صرف به عنوان بسیاری از پول مالیات دهندگان در سفرهای شخصی (به Mar-a-لاگو و غیره) در یک ماه به اوباما را در یک سال (11 میلیون دلار) او را آشکارا به دنبال از بین بردن هر هزینه ای که ندارد به نفع کسب و کار.

کشور ما بزرگترین کسب و کار این روزها در حمایت از صنایع است. پس در مارس 16, زمانی که ما جدید فرمانده و رئیس خود را منتشر پیشنهاد بودجه آن توصیه می شود عمیق کاهش در تلاش های دیپلماتیک برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز و قتل عام, در حالی که افزایش کسب و کار از هزینه های نظامی – در اثر معاملات امکان صلح برای اطمینان از جنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه را نیز کاهش می دهد سازمان حفاظت محیط زیست کمک هزینه 31 درصد! آنها می خواهند به حذف برنامه انرژی استار (که باعث بهبود بهره وری انرژی) پایان همه بودجه برای Chesapeake Bay, پاکسازی, پروژه, پایان دادن به کمک مالی برنامه ای است که کمک می کند تا شهرها و ایالات متحده در مقابله با آلودگی هوا و از بین بردن محیط زیست عدالت اداری – چون عدالت زیست محیطی است نه یک اولویت است. کسب و کار است که آشکارا تنها اولویت است. این پیشنهاد بودجه را حذف 50 سازمان حفاظت محیط زیست برنامه!

سال گذشته نمایندگان مجلس به طور کامل نادیده اوباما بودجه و در حال حاضر ما یک پیشنهاد بودجه که افزایش هزینه های نظامی و امنیت داخلی اما کاملا از بین می برد 19 سازمان و کاهش هزینه در هر چیز دیگری!

به اوباما اشاره کرد و در دولت از آدرس اتحادیه ژانویه 12, 2016 “ما صرف بیشتر در نظامی ما نسبت به آینده هشت کشور همراه!”

در عین حال برای میلیاردر جانشین این کافی نیست! و همه ما باید انجام دهیم به صرف حتی بیشتر کاهش هزینه های آن غیر مولد برنامه های اجتماعی است که همین حالا به کمک هر یک از این واقعا مهم مردم در ادم خسیس و لئیم لیست.

این Ebenezer بودجه

  1. حذف 200 میلیون دلار مک گاورن-دل بین المللی مواد غذایی برای آموزش برنامه

  2. حذف 500 میلیون دلار آب و فاضلاب وام و کمک مالی برنامه

  3. کاهش زنان و نوزادان و کودکان تغذیه کمک یکی دیگر از $200 میلیون

  4. کاهش کارکنان در کشاورزی مرکز خدمات سازمان در سراسر کشور

  5. کاهش 95 میلیون از کسب و کار روستایی و تعاونی خدمات

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر معروف نظر به آفریقایی-آمریکایی جامعه نشان می دهد که چگونه درک کمی و چقدر تحقیر خود را برای میانگین شهروندان: “شما در زندگی خود را در فقر و مدارس خود را بدون شما هیچ شغل… جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

خوب در واقع او پیشنهاد بودجه خواهد اطمینان دهم که فقیر (و نه فقط فقرا سیاه پوستان) در این کشور بسیاری از دست بدهند. “وعده های غذایی بر روی چهار چرخ” سرمایشی و انرژی کمک و تغذیه کمک به زنان و کودکان (WIC) خواهد بود به شدت کاهش و یا حذف زیر مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی! آلودگی جهان ما را تشدید تروریسم افزایش خواهد یافت به عنوان elitists’ تحقیر برای دیپلماسی پمپ همه ما وجوه اجتماعی به جنگ ماشین; در حالی که وعده اشتغال معلوم می شود عمدتا یکی از گزینه نظامی است.

این نیست کاملا مغلوب ساختن پیشی جستن خطا وجود آن که بودجه خود را. بخش بزرگی از کنگره شده است را قادر می سازد او را و است که چرا ما نیاز به یک نام تجاری جدید کنگره که اولویت همان است که ما مردم! یافتن پست های چگونه شما می تواند کمک کند: https://brandnewcongress.org/

[ad_2]