راز قانون جاذبه و خودشیفتگی عاطفی معتادان: آیا شما گفت من جذب سوء استفاده ؟

[ad_1]

“راز” و اطلاعات در مورد قانون جاذبه نیست به راحتی پذیرفته مفاهیم اگر شما بوده ام در هر راه که آیا توان جنسی و فیزیکی و یا عاطفی و یا اینکه آیا این اتفاق افتاده است زمانی که شما یک کودک یا بزرگسال است. شوخی می کنی ؟

آیا شما گفت من جذب سوء استفاده ؟ چگونه کاملا پوچ و غیر قابل تصور!

پس از سالها زنده ماندن در یک رابطه با یک خودشیفتگی و عاطفی آزار دهنده و یا از هر نوع سوء استفاده و شما هنوز هم قادر به استفاده از خود را شناخت قدرت, اگر شما در سراسر آمد “راز” و یا اطلاعات در مورد قانون جاذبه, آن به احتمال زیاد ناشی از یک واکنش زانو حرکت تند و سریع. ایده این است که شما به نوعی به جذب و سوء استفاده به عنوان اگر شما استقبال عذاب و شکنجه کاملا مضحک!

اگر شما نمی بلافاصله با شدت بهم زدن درب در اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در “راز” و یا در مورد قانون جاذبه و شما شروع به سوال احتمال چه شما در پیدا کردن ؟ که در آن شما را به جستجو برای پاسخ های خود را?

آیا شما به سادگی پرسیدن این سوال امکان این که آیا شما به نحوی بود را جذب سوء استفاده یک خود شیفته عاطفی آزار دهنده یک بیمار روانی یک متجاوز? هر چند آن را ناراحت کننده عصبی و مضحک آیا شما در حفظ و جستجو برای امکان ؟

آیا شما در جستجوی دلیل این که شما می خواستم به می دانم که برای پیدا کردن چرا که اگر شما تا به حال چیزی برای انجام با سوء استفاده که در زندگی شما اتفاق افتاده شما می خواستم برای پیدا کردن برای اطمینان از این امر هرگز تکرار شود ؟ که احتمالا تنها دلیل که چرا یک انسان هرگز حتی در نظر گرفتن این ایده به طوری که آنها می تواند برخی از نوع کنترل در جهان است که گاهی اوقات احساس می کند مانند وجود دارد شکارچیان در پشت هر گوشه.

آیا شما گفت من را به خود جلب خودشیفتگی و عاطفی آزار دهنده? آیا شما گفت من جذب سوء استفاده ؟

چه مشمئز کننده فکر! چگونه جرات کردند ، چگونه شما جرات حاکی از من خواسته برای سوء استفاده ؟

این افکار این سوال به احتمال زیاد زد شایع در ذهن خود را. در عین حال خارج از اراده و می خواهید برای زنده ماندن در آنچه به نظر می رسد مانند یک دیوانه در جهان, شما نگه داشته و بر روی جستجو. شما نگه داشته, در, درخواست?

آیا این اطلاعات به شما می آیند که مغز شما را به یک فرستنده و گیرنده انرژی ؟ آیا این اطلاعات به شما می آیند که از بدو تولد تا حدود سن چهار چیز هر چیزی که می رود به ناخودآگاه خود را كلیك كنید?

افکار نمی شد افکار خود را. آنها افکار کسانی که در اطراف شما. افکار کسانی که در اطراف شما ایجاد یک محیط است که به شما صحبت کرد و بدون کلمه است.

اگر در هر یک راه خود را به محیط زیست و کسانی که در اطراف شما بی ارزش شما این افکار بخشی از برنامه نویسی خود را. مغز خود را فرستنده و گیرنده از انرژی بود که برنامه ریزی شده خود را بدون اجازه شما و خود را بدون دانستن آن.

آیا این نوع از اطلاعات شما آمده است ؟ آیا این اطلاعات به شما می آیند کمک به شما در درک و چرا از آن به نظر می رسد مانند زمان و دوباره رابطه, پس از رابطه, و نه فقط در های اخیر خود رابطه صمیمی با خودشیفتگی و عاطفی آزار دهنده اما تقریبا در, اگر نه همه, روابط خود را در مناطق دیگر از زندگی خود را, شما به نحوی قربانی ؟

آیا شما گفت من جذب سوء استفاده ؟ فکر باقی می ماند تهوع و در عین حال در برخی از غیر قابل توصیف راه آن مفید است زیرا شما قدرت دانستن اینکه شما باید یک انتخاب است.

شما می توانید با شدت بهم زدن درب در مفاهیم ارائه شده در “راز” و در مورد قانون جاذبه است. همچنین شما می توانید انتخاب برای ادامه درخواست برای حس می شود ساخته شده از خدا را رها سوء استفاده و تست و پاسخ است که در برخی از غیر قابل توصیف راه ادامه به شما آمده است.

[ad_2]