راهنمایی و ترفندها در مورد چگونه به رشد انگور با موفقیت

[ad_1]

اگر شما عشق ورزیدن انگور و شما بیش از تمایل به رشد آنها را در باغ خانه خود را و سپس این است که زمان مناسب برای یادگیری راه برای انجام این کار. چگونه به رشد انگور ساخته شده است آسان و ممکن است از طریق کمک تعداد زیادی از راهنمایی و ترفندها در خارج وجود دارد.

قبل از اینکه شما حتی فکر می کنم از رفتن بیشتر در انگور رشد, شما باید بدانید که این روند در اینجا این است که بسیار متفاوت از کسانی که به نوعی گیاهان مثمر. این فرایند به عنوان ساده به عنوان آنچه شما استفاده می شود به با گیاهان دیگر. به آنها اجازه رشد به خوبی و یک برداشت موفق حیاتی ملاحظات باید مشاهده شده است. در اینجا سعی کنید از این نکات در چگونه به رشد انگور:

1. می دانم که خود را ترجیح داده انگور نوع.

عنوان برای یک کودک انگور خرید هیجان انگیز است اما قبل از اینکه شما را تبدیل به بیش از حد هیجان زده شما حداقل باید بدانید چه نوع شما واقعا مایل به گیاه است. با توجه به این که شما تصمیم گرفته اند در انتخاب خود را بپرسید کارشناسان از فروشگاه که آیا این نوع بهتر است در منطقه خود را به رشد می کنند یا نه. این است که اساسا چرا که انگور گونه های مختلف آب و هوا مورد نیاز است.

2. گیاه انگور در یک محل پر از نور خورشید است.

رشد انگور خود را در موقعیت صحیح در داخل خانه خود را در حیاط خلوت. اما فقط آن را به یک نقطه که محل سکونت خود را در حال لذت بردن مقدار زیادی از نور خورشید است. مقدار کافی از گرما مورد نیاز است برای آنها را به رشد سالم و عاری از بیماری است. نور خورشید به خصوص بحرانی است که بیش از حد اگر شما واین شروع به میوه. خورشید کمک خواهد کرد میوه به خلاص شدن از شر رطوبت و قالب است که می تواند پوسیدگی آنها.

3. بهبود کیفیت خاک.

انگور به طور طبیعی دارای ریشه های عمیق است که چرا مهم است برای شما برای بهبود خاک از طریق استفاده از کودهای شیمیایی است. همچنین شما می خواهد نیاز به کشت آن برای خاک به ماندن سست و سریع تخلیه شده است.

4. را پشتیبانی می کند.

پشتیبانی مانند نرده داربست و دیوار حیاتی در روند رو به رشد انگور. از جمله حمایت های مورد نیاز برای انواع توت ها را به ماندن در بالای خاک. اگر شما به دنبال ایده آل ترین پشتیبانی سپس برای arbors و یا سهام.

5. دریافت تاک هرس شده است.

شما نمی خواهید به خود را vines خارج از کنترل خود را هنگامی که آنها تبدیل به خفته پس از هرس آنها را به صورت منظم. این کمک خواهد کرد که شما کنترل انگور. همچنین این گیاه بهتر جریان هوا به خصوص اگر آن را تحمل میوه در حال حاضر.

6. حذف تمام علف های هرز.

هرگز دریغ برای حذف علف های هرز اطراف درخت در وسط فصل. این یک باید است. هنگامی که انگور به طور رایگان از طولانی دونده به این معنی است که شما انگور سالم هستند و می توان کنترل هست.

این فرایند چگونه به رشد انگور هستند بدون شک یک پیچیده. شما نمی توانیم هر گونه اشتباه در روند اگر شما می خواهید شانس خود را برای برداشت محصول به یکی از موفق. بنابراین اگر شما می خواهید خانه انگور که شیرین صبور باشید و به دنبال انگور رشد نکات دقت کنید. پس از همه ترد و شیرینی حتی یک انگور از برداشت خود را واقعا می تواند یک تجربه قابل توجه و به یاد داشته باشید.

[ad_2]