راهنمای کرایه خودرو از قشم

اگر تا به حال فرصت سفر به جزیره قشم را داشته اید مطمئنا به عجایب بسیار زیادی در این جزیره برخورده اید. یکی از جمله عجیب ترین و در عین حال عادی ترین مواردی که قطعا با آن رو به رو خواهید شد استفاده ساکنین این جزیره از خودرو های چند میلیاردی است. شاید برای شما نیز جای تعجبش باقی بماند که چطور می شود در این جزیره از این خودروهای لوکس و لاکچری استفاده شود ولی در سراسر ایران حتی مشابه برخی از آن ها را نتوان پیدا کرد.

 

باید در رابطه با این موضوع گفت که ساکنین جزایر مختلف ایران به خصوص کیش و قشم این امکان را دارند تا از خودروهای لوکس و لاکچری با قیمت بسیار مناسبی استفاده کنند زیرا در این جزایر مالیات خاصی بر روی خودرو ها لحاظ نشده و از این رو می توانند صرفا با پرداخت قیمت اصلی خودرو مالک آن شوند. تنها محدودیتی که این خودروها دارند این است که به دلیل آنکه مالیات و گمرک ورودی آن ها پرداخت نمی شود امکان خروج از جزیره را ندارند و این مورد برای آن دسته از افرادی که ساکن جزیره کیش و یا قشم هستند محدودیتی به حساب نمی آید. اگر شما هم قصد سفر به جزیره قشم را دارید این امکان برای شما فراهم است تا پرداخت مبلغ بسیار کمی تجربه رانندگی با این دسته از خودروهای لوکس و اروپایی را داشته باشید، جالب است بدانید که چندی پیش اخبار ماشین های شش میلیاردی در جزیره قشم بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت و بد نیست توجه داشته باشید که این ماشین های شش میلیاردی را می توانید در جزیره قشم کرایه کنید. با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیران قرار دهیم.

 

آپلود عکس

 

مزایای کرایه خودرو در قشم

بزرگ ترین مزیت اجاره ماشین در مقایسه با داشتن ماشین شخصی، نداشتن هزینه‌های استهلاک خودرو است. مصرف‌کننده نه تنها می‌تواند با خیال راحت هر نوع و مدل خودرویی را سوار شود، بلکه لزومی ندارد نگران از دست رفتن ارزش خودرو در بازار باشد.

 

درصورتی که قرارداد کرایه کامل باشد، شخصی که خودرو را کرایه می‌کند هیچ مسئولیت مالی متحمل نمی‌شود (البته با فرض بر اینکه هیچ تصادفی که به ماشین خسارت بزند اتفاق نیفتد).

 

در اکثر موارد، یک ماشین جدید به محض اینکه با آن رانندگی شود، بیش از ۳۰ درصد از ارزش کلی خود را از دست می‌دهد.

در صورتی که شما بخواهید ماشینی را کرایه کنید، شرکت های اجاره خودرو ماشین های خود را بیمه کرده اند. همان بیمه خودروی کرایه‌ای، بدون نیاز به صرف هزینه‌های بالا زمانی که شما آن اتومبیل را کرایه کرده اید، آن خودرو را پوشش می‌دهد.

 

اما قبل از اینکه فرض را بر این بگذارید که شرکت اجاره خودرو ، ماشین کرایه‌ای شما را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد، با شرکت اجاره ماشین تماس بگیرید و مطمئن شوید.

 

شما باید بیمه‌نامه خودرو را برای مدت زمان اجاره در نظر بگیرید. در صورتی که خودرویی که شما کرایه کرده اید در تصادف آسیب ببیند در صورت داشتن بیمه دیگر لازم به پرداخت هزینه زیاد نخواهید بود.

 

تقریبا همه شرکت‌های کرایه خودرو، پوشش‌های بیمه‌ای ارائه می‌دهند که می‌توانید به عنوان بخشی از قرارداد کرایه، هزینه آن را پرداخت کنید. این هزینه‌ معمولا ارزان‌تر از تهیه بیمه از شرکت‌های بیمه به مدت محدود است.

 

 

آپلود عکس

 

مدارک مورد نیاز برای کرایه خودرو در قشم

  1. کارت ملی یا شناسنامه

 

۲٫ گواهی نامه رانندگی

 

۳٫همراه داشتن یک فقره چک ( درصورت نداشتن مبلغی بین ۳ تا ۱۲ میلیون تومان پول نقد به عنوان ودیعه که زمان تحویل ماشین به حساب شخص واریز می شود )

 

۴٫ مبلغ ۲۰۰ هزار تومان بابت تضمین جریمه رانندگی ( پس از ۲۰ روز در صورت عدم تخلف کل مبلغ برگشت داده می شود )

اگر قصد سفر به تور قشم را دارید، استفاده از خدمات کرایه خودرو می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان باشد، شما می توانید با جست و جو تور قشم را ارزان بخرید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کرده و با خیال راحت هزینه کرایه خودرو های میلیاردی را بپردازید.