راه هایی برای پاک کردن لکه های فرش با موفقیت

[ad_1]

یکی از شایع ترین مشکلات ما در ما روز به روز زندگی است از بین بردن لکه از فرش. با این حال مراقب باشید یکی ممکن است رنگ فرش را در برخی از راه و یا دیگر اجتناب ناپذیر است. فرش پس از نصب, نمی تواند حذف شود از جای خود و این خود ما فراهم می کند با چالش از بین بردن لکه از فرش. به خصوص موادی مانند سس گوجه فرنگی و یا قهوه تمایل به ترک یک لکه برای همیشه لطفا برای.

در حالی که آن را بسیار دشوار است برای حذف لکه از فرش, این مقاله کمک خواهد کرد که شما را با راه هایی برای انجام این کار بدون مشکل است.

مشترک, فرش, لکه ها و راه های درمان آنها

در اینجا در این مقاله یک چک لیست از رایج ترین لکه ها همراه با ارائه راه هایی برای تمیز کردن لکه ها.

  1. لکه قهوه– لکه قهوه حساب برای اکثریت لکه های فرش خود را با دادن یک فرش خاکی نگاه کنید. گام اولیه است فورا به خیس خوردن تا حد قهوه به عنوان شما می توانید با استفاده از کاغذ. اگر کاغذ است که در حال حاضر در خانه خود را, شما می توانید با استفاده از دستمال و حتی یک پارچه به عنوان طولانی به عنوان هدف برآورده شده است. در حال حاضر برای حذف بیش از سمت چپ لکه ها شما می توانید با استفاده از آرایه ای از محصولات موجود در سوپر مارکت ها. اگر شما می خواهید برای رفتن با صفحه اصلی محصولات شما می توانید با استفاده از مخلوطی از سرکه و آب همراه با مواد شوینده. شستشو آن را دوباره و دوباره تا لکه پاک است به طور کامل. البته اگر لکه به اندازه کافی بزرگ است و شما نمی فکر می کنم شما قادر خواهید بود برای تمیز کردن خودتان آن را, شما می توانید استخدام یک تمیز کردن ارائه دهنده خدمات برای مراقبت از لکه برای شما.
  1. لکه جوهر– این نوع از لکه نیاز به ویژه ذکر است. در اینجا اولین گام نیست مالش فرش را با پارچه. بلکه باید با استفاده از الکل برای تمیز کردن لکه الکل solubilize جوهر. استفاده از آب مقطر و الکل و یا تجاری در دسترس تمیز کردن الکل. خیس کردن پارچه در الکل و dab آن را بر روی لکه. همانطور که قبلا اعلام, جلوگیری از مالش فرش. لکه در نهایت ناپدید می شوند با dabbing بارها و بارها. در حال حاضر خشک نقطه با استفاده از جارو برقی. یکی حتی می توانید با استفاده از ناخن لهستانی روب اگر لکه از اندازه قابل توجه است.
  1. حیوان خانگی لکه ها– احتمال داشتن یک حیوان خانگی لکه بر فرش خود را بسیار بالا اگر شما خود را یک حیوان خانگی. هر دو لکه و بوی تمایل به باقی می ماند با توجه به حیوان خانگی لکه ها. اولین گام این است که به مراقبت از ظروف سرباز یا مسافر. این خواهد بود که بهترین به دنبال مرطوب لکه را با آب و به آرامی تمیز کردن آن را با یک پارچه بارها و بارها. پس از آن با استفاده از خلاء برای خشک کردن نقطه. یکی می توانید با استفاده از یک deodoriser به مراقبت از بوی. شما حتی می توانید کمک از حرفه ای. شما ممکن است فکر که در آن برای پیدا کردن فرش پاک کننده نزدیکی به من اما می توان آن را به راحتی در هر سازمان و برخورد با یک کاسب.
  1. لکه های خون– لکه های خون را می توان قاطعانه و می توان با استفاده از آب سرد و مخلوطی از مواد شوینده اسپری بیش از آن و مالش آن را بارها و بارها در یک مد کامل.

فرش خود را تمیز از شایع لکه ها شما می توانید مراحل فوق را دنبال. اما اگر شما پیدا کردن آن دشوار است شما همیشه می توانید استخدام فرش تمیز کردن خدمات است که شما انجام این کار برای شما.

[ad_2]