را گوگل نسل بعدی پیکسل ضربه محکم و ناگهانی همه با اژدها 835?

[ad_1]

گوگل ایجاد بزرگترین مسئله در سال 2016. گوگل شروع به شرکت فعال در صنعت سخت افزار. در قلب از این موضوع بود که گوگل صفحه. البته گوگل را تولید نمی کند به طور مستقیم از سخت افزار, خط تولید, اما آن را یک گوشی هوشمند که گوگل ساخته شده و در تمام مراحل. با وجود اینکه اولین گوشی های هوشمند فروش حجم زیادی بود. در این بحث, گوگل, سخت افزار, صنعت, بعید است برای جلوگیری از. من فکر می کنم که این مرکز از محصولات سخت افزاری این سال خواهد بود گوگل صفحه 2. مقدمه ای طولانی بود. بیایید نگاهی به چگونگی صفحه 2 منتشر خواهد شد در آینده!

Snap Dragon 835 با هر سه نسل بعدی پیکسل!

صفحه 2 که راه اندازی خواهد شد این سال است انتظار می رود برای راه اندازی دو از همان محصولات است. 5.5 اینچ صفحه نمایش پیکسل, XL, 5 اینچ صفحه محصول منتشر خواهد شد. اما یک محصول اضافه شده به بازار است. آن است که انتظار می رود جانشین Motorola Nexus 6 یا گوگل تبلت های جدید. ماه کودک شناخته شده است به عنوان صفحه XL جانشین پس از 5 اینچ صفحه نمایش پیکسل, Nexus 6 یا جدید گوگل تبلت. هر سه محصول مجهز خواهد شد با Qualcomm Snapdragon 835.

HTC به صفحه 2 و LG به همکاری با LG?

در حال حاضر صفحه 2 گوگل ‘s حاکم بر بدن و HTC است که مسئول تولید. این رابطه همزیستی است که انتظار می رود در صفحه 2. گوگل در فرآیند انتخاب یک شرکت است که قادر به تولید صفحه 3 خواهد بود که تولید شده در سال 2018 است. LG, HTC, HUAWEI, cool pad است و انتظار می رود راه اندازی می شود در سال 2018 به رقابت برای برنده شدن در تولید صفحه 3 شناخته شده است به رقابت خواهند پرداخت. از این ال جی تاثیر گذار ترین است. ال جی به نظر می رسد به صرفه به دلیل آن است که قبلا تولید Nexus سری. Nexus 4 در سال 2012 Nexus 5 در سال 2013 و نکسوس 5 X در سال 2015 طراحی شده توسط گوگل و ال جی و گوگل در حال حاضر به همکاری کرد. علاوه بر این گوگل, سرمایه گذاری 1 تریلیون KRW در صفحه نمایش ال جی. گفته شده است که آن را سرمایه گذاری در تامین ثبات از پنل OLED به نصب در صفحه 3. از این منظر به نظر می رسد که ال جی خواهد ساخت صفحه 3.

چرا ال جی تبدیل شدن به گوگل شریک ؟

موجود پیکسل عرضه شد توسط سامسونگ و صفحه نمایش HTC مسئول تولید است. تقاضای جهانی برای صفحه گوشی 5 میلیون واحد است. ما انتظار فروش بیشتر از صفحه 2 فروش. صفحه 2 که انتظار فروش بیشتر شده است قادر به دریافت OLED از سامسونگ. دلیل این است که اپل در حال حاضر با همکاری سامسونگ به سطح شیب دار بالا صفحه نمایش OLED خود را. بنابراین به نظر می رسد گوگل به یک استراتژی سرمایه گذاری 1 تریلیون KRW در صفحه نمایش ال جی برای ارائه یک ثبات عرضه پنل های OLED. در نتیجه LG در حال ظهور به عنوان یک شریک برای گوگل به دلیل آن است که یک شرکت است که می تواند عرضه OLED به جز سامسونگ و ساخت گوشی های هوشمند و بنابراین گوگل به نظر می رسد به کار کردن با LG.

صفحه 2 HTC تولید برنامه ریزی شده برای عرضه در ماه سپتامبر

متاسفانه 2017, شما باید برای دیدن گوگل پیکسل ایجاد شده توسط HTC. HTC ‘s official صفحه 2 تاریخ انتشار برنامه ریزی شده برای اواسط سپتامبر. صفحه 2 پرده برداری کرد در این زمان لازم نیست مقدار زیادی از ذکر از دستگاه نقص و باید مشکلی ایجاد نمی. صفحه 2, مرجع گوشی های هوشمند ساخته شده توسط گوگل است استفاده از قادر بودن به آخرین سیستم عامل سریعترین اما من فکر می کنم اگر مصرف کنندگان همچنان به رنج می برند از نقص جزئی مانند پیکسل مصرف کنندگان ممکن است منحرف شود.

[ad_2]