رحمتی یکی از الگوهایم بود/ در تمرینات بودم که دخترم به دنیا آمد

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین ، سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال در گفتگو با رسانه این باشگاه گفت: مانلی دختر من ٩ ماه دارد و خدا را شکر در روزهای سخت قرنطینه حضور دارد. هنگام دنیا آمدن او من تمرین بودم و بعد از تولدش به خانه آمدم. او فقط چند کلمه بلد است و هنوز صحبت نمی کند.

وی در خصوص پیوستنش به استقلال گفت: از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت اما آرزوی من بازی برای این تیم بود. خیلی سختی تحمل کردم تا به دروازه رسیدم. سال اول بازی نکردم اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم. از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم.

یکی از کاپیتان های آبی پوشان در خصوص مشکلات تمرین این تیم در ماه های گذشته گفت: باشگاه استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد. ما برای گرم کردن فضای رختکن هم مشکل داشتیم.

حسینی تاکید کرد: تیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد اما نبود. امیدوارم آقای سعادتمند موفق باشند و بتوانند مشکلات را حل کنند.

دروازه بان آبی پوشان در خصوص برنامه های فصل آینده اش گفت: برای لیگ آینده با استقلال قرارداد دارم. ترانسفر دروازه بان به خارج از کشور دشوار است.

وی در خصوص ارقام مطرح شده قراردادش افزود: من تا به حال ٣ میلیارد نگرفتم و اگر گفتم ٣ میلیارد پول نیست به ارزش پول اشاره داشتم.

حسینی خاطرنشان ساخت: انتقادات را در برخی مباحث قبول دارم اما باید تغییر سیستم را مد نظر بگیریم و بدانیم شرایط تغییر کرده که گل زده ما نشان دهنده این موضوع است.

سنگربان استقلال در خصوص الگو و بازیکنان مورد علاقه اش گفت: آقای رحمتی یکی از الگوهای من بودند و در میان خارجی ها ترشتگن را دوست دارم.

[ad_2]

Source link