رهبری موثر ویژگی های شما نیاز به موفقیت

[ad_1]

به عنوان یک رهبر موثر است بیش از فقط “پارس کردن سفارشات” و انتظار هر کس برای انجام هر کار با موفقیت. فقط به خاطر اینکه شما در یک موقعیت به “به منظور” باعث نمی شود که شما یک رهبر موثر است. یک رهبر واقعی است که قادر به کمک به دیگر مردم خود را توسعه مهارت های رهبری و به دست آوردن رهبری خود را اعتماد به نفس در حالی که دستیابی به اهداف تیم. یک رهبر بزرگ است که قادر به رهبری تیم خود از زیردستان بدون در نظر گرفتن چه وضعیت است. خوب یا بد یک رهبر هنوز هم منجر می شود. وجود خواهد داشت بار خوب و همچنین بد. وجود خواهد داشت زمان هنگامی که آن را به نظر می رسد هر کس و همه چیز در حال آمدن است در مقابل شما را در همان زمان. اما یک رهبر خوب هرگز تسلیم به فشار. یک رهبر خوب هرگز اجازه خواهد داد که خود و یا زیردستان خود را برای دیدن آنها چشم پوشی.

آیا شما دارای مهارت های مورد نیاز مجموعه به یک رهبر موثر? بیایید پیدا کردن.

1. صداقت: عضو تیم می خواهید به کار برای کسی که آنها می توانید اعتماد. کسی که آنها می توانند در زمان بحران و نمی توان به قربانی فقط برای نگه داشتن رهبر “به دنبال خوب است.” پایه و اساس موفقیت صداقت است. شما نیاز به صداقت اخلاقی برای همیشه صادقانه با زیردستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

2. توانایی برقراری ارتباط به وضوح: تیم شما نیاز به درک آنچه شما از آنها انتظار می رود و چه اهداف خود هستند. به منظور رسیدن به هر سطح از موفقیت شما باید قادر به برقراری ارتباط روشن و مختصر دستورالعمل و توانایی را خوب و دقیق و انتقادات و پیشنهادات سازنده و بدون شرم آور و یا تحقیر کسی publicly.

3. اعتماد به نفس: شما باید به نظر می رسد اعتماد به نفس در همه زمان و در هر تصمیم گیری شما را. تیم خود انتظار دارد که شما را به می دانم که چگونه به آن را انجام دهد و زمانی که به انجام آن است. اگر شما قادر به نظر می رسد اعتماد به نفس در فشار بالا تصمیم آنها نخواهد بود و اعتماد به نفس در تصمیم گیری های خود را یا نه. شما نیاز به مجموعه ای از مثال برای آنها به دنبال دارد. اگر شما از این توانایی برای نمایش اعتماد به نفس در شرایط دشوار تیم خود را به اعتماد به نفس برای رسیدن به نتیجه مورد نظر نیز هست.

4. الهام: شما باید الهام بخش تیم خود را برای رسیدن به هر هدف و برای انجام این کار حتی زمانی که شما دور نیست. شما باید الهام بخش برای شما بهترین در تمام زمانها و سپس الهام بخش تیم خود را به بهترین خود را در تمام زمانها. همه چیز شما را انجام دهد, شما باید با اعتماد به نفس و الهام بخش در همه به شما می گویند و همه شما باید انجام دهید.

5. نگرش مثبت: یک رهبر خوب نمایش داده خواهد شد یک نگرش مثبت در هر وضعیت. تیم خود را انتخاب کنید تا هر گونه علامت منفی در هر وضعیت داده شده است. منفی را گسترش مانند آتش وحشی – و فقط به عنوان سخت به خاموش کردن! علاوه بر این “زمین سوخته” می تواند کسب و کار شما! و آن را به یک زمان طولانی و تلاش زیادی برای بازسازی نگرش مثبت است که شما به سرعت از دست داد. هرگز اجازه دهید آنها را می شنوید شکایت – در مورد هر چیزی! شما باید ابراز علاقه به اعضای تیم خود را در زندگی شخصی و اهداف و آرمان های خود را به عنوان به خوبی. این کمک خواهد کرد که شما برای ایجاد نگرش مثبت شما تمایل به شایع در تیم خود را.

6. قاطع باشید: این می رود دست در دست با اعتماد به نفس بودن. رهبران موثر به طور موثر تصمیم گیری را ترک خواهد کرد که تاثیر مثبت بر تیم آنها منجر شود و کسب و کار شما. می خواهید مردم به دنبال کسی که اعتماد به نفس خود را به خوبی بودن در قلب است و قادر به خوب و موثر در تصمیم گیری.

7. با وجدان شود: هنگامی که شما نشان می دهد مورد علاقه خود را در اعضای تیم اگر کسی رفتن را از طریق یک زمان سخت در برخی از زمینه های زندگی خود را نشان می دهد برخی از همدلی برای آنها. ارائه کمک به آنها را (در صورت امکان) با برخی از زمان و یا ارائه به ترتیب برای برخی از انواع حمایت های خارجی اگر مناسب (Red Cross, مشاوره, و غیره.). هر آنچه که شما انجام نمی بحث در مورد هر یک از اعضای تیم مشکلات شخصی با هر کس دیگری در سازمان است. اگر شما حتی در اعتماد به نفس, کلمه خواهد شد به نحوی که شما نمی توان اعتماد کرد.

8. سازمان: منظور رهبر موثر شما نیاز به سازماندهی شود. شما نیاز به حتی بیشتر سازمان یافته از اعضای تیم خود را. شما نیاز به neatest ، تمیزترین ماشین; لباس تمیز هر روز. بايد دفتر خود را نشان می دهد شخصیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود سازمان مهارت. این کمک خواهد کرد که شما را به توسعه سایر مهارت های رهبری که ما در حال حاضر مورد بحث در این تیم است.

9. حس شوخ طبعی: زمانی که مناسب نمایش یک حس شوخ طبعی به شما کمک خواهد کرد برای ایجاد یک مثبت محیط کار است که کمک خواهد کرد در تیم موثر ساخت. شما لازم نیست به یک “کمدی دلقک” – اما شما باید نشان می دهد مثبت و حس شوخ طبعی زمانی که شما با فشار دادن یک وضعیت است. زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود و این وضعیت در یک “آرامش” لحظه واکنش به چیزی خنده دار کسی که می گوید و خنده همراه با هر کس سفت پیوند بین شما و تیم خود را.

10. خلاق: فکر می کنم در خارج از جعبه. یک رهبر بزرگ را نمی خواهد همیشه فکر می کنم “این است که چگونه است که ما همیشه انجام می شود که قبل از همه چیز.” تیم خود را به شما به ابتکاری زمانی که مشکل خود را ارائه. آنها را به شما برای راهنمایی. آنها را به شما تصمیم به سعی کنید چیزی جدید.

11. باز: تشویق اعضای تیم خود را برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را با شما و با این تیم است. برخی از بهترین ایده ها از زیردستان که در نهایت سیاست در برخی از بزرگترین صنایع امروز. ارزیابی پیشنهادات و انتخاب کنید را انتخاب کنید و آن را امتحان کنید.

12. قبول همه سرزنش: هر زمان که چیزی را اشتباه می رود هرگز از سرزنش در این تیم و به خصوص هرگز از سرزنش در هر فرد دیگر. رهبران بزرگ همیشه قبول سرزنش برای تیم خود را زمانی که همه چیز بد است. که من را به حق به آیتم بعدی –

13. همیشه به اعتبار تیم: یک رهبر خوب هرگز قبول اعتباری زمانی که همه چیز به خوبی. یک رهبر بزرگ همیشه به این تیم اعتبار برای پیروزی – به خصوص در چشمان مافوق. انجام این کار خواهد شد گران شما به تیم شما و آنها خواهد بود مایل به انجام بیشتر برای شما در آینده است.

همانطور که می بینید یک رهبر موثر باید دارای بسیاری از ویژگی های مختلف. شما ممکن است همه از این در حال حاضر. و یا شما ممکن است بیشتر و شما را به شناسایی چند به کار بر روی. حتی اگر شما تمام این ویژگی ها را, من می توانم به شما تضمین شما قوی تر هستند در برخی از مناطق و ضعیف تر در دیگران است. کسانی که در مناطق دیگر هستند آنهایی که شما نیاز به کار بر روی. هیچ کس می تواند 100 ٪ در هر منطقه (بازگشت و خواندن بخش “صداقت” دوباره)!.

کار بر روی تمام این مناطق و شما می توانید تبدیل شدن به یک رهبر موثر است. شما را در به انجام رساندن کارهای بزرگ به عنوان شما ساخت تیم خود را در اطراف شما. دوباره و نقد و بررسی این چیزها به طور منظم. کار در مناطق شما ضعیف هستند و همیشه در تلاش برای ایجاد بهبود است. این است که چگونه شما می توانید تبدیل شدن به موثر و موفق شد.

[ad_2]