رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های مطرح ایران

آژانس گزارش دهی دیجیتال مارکتینگ ADS خدمات ویژه ای را برای انتشار گزارش آگهی در سایت های خبری ، ارائه گزارش آگهی توسط روزنامه نگاران خبره در ایران و سراسر جهان ، ارائه ابزار بازاریابی دیجیتال در تبلیغات آنلاین در سایت های اصلی در ایران و جهان ارائه می دهد. گزارش تبلیغات با همکاری بیش از 140 سایت خبری در ایران و چندین آژانس خبری مشهور جهان بهترین کمپین های گزارش دهی تبلیغات را به مشتریان محترم ارائه می دهد.
گزارش تبلیغات در خبرگزاریهای برجسته ایران
خبرگزاری ها و سایت های مهم خبری مانند ایسنا ، ایلنا ، خبر آنلاین ، تابناک ، عصر ایران ، انتکاب و غیره فقط برخی از سایتهای پر بازدید و قدرتمند هستند که به عنوان شرکای تجاری گزارشگری تبلیغات در نظر گرفته می شوند. انتشار گزارش آگهی یا همان اخبار تبلیغاتی می تواند نیازهای شما را در بین برندهای تجاری در بین کاربران اینترنتی برطرف کند. اگر در این زمینه به مشاوره نیاز دارید ، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. همچنین ، برای خرید گزارش تبلیغات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره و شماره موبایل تماس بگیرید. برای دریافت لیستی از کمپین های گزارش دهی آگهی ، در صورت دسترسی به شبکه های اجتماعی از جمله ، درخواست خود را به آدرس ارسال کنید. در تلگرام ، سروش و واتس اپ می توانید با شماره تلفن در شبکه های اجتماعی ذکر شده تماس بگیرید.
برخی از آژانس های پیشرو در امور خبری ایران برای انتشار گزارش های تبلیغاتی

خدمات گزارش دهی آگهی
بازاریابی رایا به عنوان مجری گزارش دهی تبلیغات در بیش از 150 سایت معتبر ، با بررسی دقیق رتبه الکسا ، اقتدار و سن سایتهای ناشر و از همه مهمتر ، با تمرکز بر روی نوع گزارش نوشتن از نظر سئو ، بهترین را تضمین می کند. گزارش ها. آورده شده. برای اطمینان از سئو و کارآیی بهتر ، نوشتن محتوای گزارش به عنوان هدیه ای برای شما آسان تر است.
گزارش تبلیغات چیست؟
رپورتاژ تبلیغات نوعی متنی برای معرفی یک سرویس یا محصول یا ویژگی های تجارت شما است ، و همچنین گزارش خبری منعکس کننده خبر کسب و کار شما (ترجیحا واقعی) است. متن گزارش باید در یک سری سایتهای خبری پرطرفدار یا مرتبط با تجارت شما باشد. البته در متن باید چند کلمه کلیدی هدف با سایت شما مرتبط شود.
تأثیر گزارش در مورد SEO به حدی است که بنیانگذار گوگل ایده Google را با بک لینک شروع کرد. لری پیج خواب دید که محتوای سایتها می تواند با بک لینک اندازه گیری شود و این سرآغاز ایده موتور جستجوی گوگل بود. اگرچه امروز گوگل در بررسی بک لینک بسیار هوشمندانه عمل می کند ، اما هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی ، قرار دادن آگهی گزارش است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در وب سایت ثبت نام کنید و سفارش دهید تا گزارش تبلیغ شما در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت کند و از هزینه آن مطلع می شوید تا بتوانید تصمیمی آسان بگیرید.

سفارش گزارش آگهی را قرار دهید
برای دیدن هزینه های گزارش تبلیغات کلیک کنید
تأثیر گزارش تبلیغات در SEO:
برای این منظور متن گزارش باید به صورت SEO باشد (اگر متن دارید که SEO نیست ، Raya Marketing قبل از ارسال گزارش شما را به صورت رایگان سئو می کند) و کلیه اصول سئو (تراکم کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی مشابه و کلمات کلیدی طولانی ، تسلط متن ، عنوان با کلمات کلیدی طولانی ، استفاده از کلمات کلیدی در ابتدای عنوان و متن و غیره) باید در آن رعایت شود ، به طوری که وقتی در سایت های ناشر به عنوان گزارش درج شوند ، هر دو ارائه می دهند. شما با مراجعه و باعث می شوید که سئو سایت خود را در کلمات کلیدی خاصی که به متن خود پیوند دارید در متن گزارش خود بهبود بخشید.

ویژگی های محتوا در تبلیغات یا گزارش های خبری:
متن گزارش حاکی از آن نیست که این یک تبلیغ است ، گویا شما در حال اطلاع رسانی از چیزی هستید.
در گزارش دادن ، فقط به سئو فکر نکنید و احساس خواننده از متن گزارش بسیار مهم است.
این باید حدود 1000 کلمه باشد و 4 پیوند در آن داشته باشد و حداقل یک تصویر جذاب داشته باشد.
پیوندها در محتوای گزارش باید روی یک کلید واژه خاص متمرکز شوند (حتما در این بخش از مشاوره بهره مند شوید)
اصول سئو باید در متن گزارش رعایت شود
در بازاریابی رایا محتوای گزارش به صورت رایگان برای شما نوشته خواهد شد.
ویژگی های سایت های ناشر رپورتاژ (سایت هایی که محتوای گزارش شما را در سایت خود درج می کنند):
الکسا: هرچه بالاتر باشد ، احتمالاً مستقیماً از سایت خود بازدید می کنید.
سن دامنه: هرچه بالاتر بهتر باشد.
اقتدار: هرچه بیشتر ، بهتر و بهتر باشد در سئو سایت شما تأثیر دارد. به عبارت دیگر ، هرچه صلاحیت یک سایت بیشتر باشد ، گوگل به آن سایت اعتماد بیشتری می کند.
ارتباط موضوعی با سایت شما (اگر مباحث اندکی در رابطه با موضوع تجارت شما وجود دارد و همه آنها را در آن گنجانده اید ، می توانید اخبار را در سایت های خبری انجام دهید).

ادامه مطلب اینجا کلیک کنید .